Pogrzeb tragicznie zmarłego Szymona Łozowieckiego

Pogrzeb tragicznie zmarłego Szymona Łozowieckiego fot. TWS
Czterdziestoletni mieszkaniec Czepina Szymon Łozowiecki zginął tragicznie. Został potrącony przez pociąg 28 stycznia 2018 r. o godz. 4.40. Prokuratura wyjaśnia okoliczności tej tragedii. Dzisiaj 10 lutego 2018 r. na cmentarzu komunalnym w Gryfinie odbył się pogrzeb śp. Szymona Łozowieckiego.

-Każda śmierć jest wielkim bólem i smutkiem, jest również nadzieją na inne życie. Słyszymy o tragicznych wypadkach, zabójstwach, ale my, żyjący w XXI wieku, w codziennym pędzie nie myślimy o śmierci. Mamy wrażenie, że nas to nie dotyczy. Szymon tak szybko nas opuścił. Po śmierci matki był samotny. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ten pogrzeb - rodzinie, sołtysowi, radnemu Zdzisławowi Kmieciakowi. Dziękuję zespołowi muzycznemu, który tak pięknie żegnał Szymona – powiedział ksiądz podczas ceremonii pogrzebowej.

TWS

 

Rodzinie śp. Szymona Łozowieckiego składamy wyrazy współczucia.

 

O tragicznym wypadku w Czepinie napisaliśmy ostatnio tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26969,tajemnicza-smierc-szymona-lozowieckiego-na-torach-

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Staszek
Staszek 16.02.2018, 08:16
[*]
M.
M. 12.02.2018, 09:26
Gratuluje wszystkim komentującym, którzy w życiu go na oczy nie widzieli a znają lepiej jak własna matka.
Koleżanka z pracy.;(
Koleżanka z pracy.;( 12.02.2018, 00:14
Dziś nie mam już cie nie słysze bicia serca nie czuje twego objęcia :( strasznie brakuję mi ciebie :( nie mam już cie nie mam już mnie nie ma nas;( :( tęsknię i brakuję mi ciebie;( niech ziemnia będzie ci lekka :( :((
K.
K. 11.02.2018, 19:12
Cały czas jestem w szoku. Wielka strata
koleżanka ze szkoły
koleżanka ze szkoły 11.02.2018, 19:05
Dziś już nie ma nadziei, nikt już nic nie odmieni.Został smutek liryczny, żart niepoetyczny.
...
... 11.02.2018, 16:44
Bardzo szkoda chlopaka ale nie rozumiem jak pseldo znajomi przyjaciele mogli zostawic go na torach wiedzac ze jest ranny! " Znajomi, przyjaciele" ktorzy z nim byli na stacji w Czepinie na przystanku powinni odpowiedziec tez za to co sie stalo! Wyrazy wspolczucia dla rodziny.
Paweł
Paweł 11.02.2018, 18:34
Alkohol rozumy im przeżarł i to pewno dlatego.
Klaga
Klaga 11.02.2018, 16:48
Dobrze gadasz
pustka
pustka 11.02.2018, 13:40
Moje życie jest teraz takie puste...bo ciebie w nim nie ma...Nie ma twoje uśmiechu, nie ma twoich oczu..: (Tęsknota mi pozostała na zawsze...ale wierze, że kiedyś się spotkamy..Tam na górze :(
Q
Q 11.02.2018, 09:43
Piękne slowa pozegnalne.
Ja
Ja 11.02.2018, 04:02
Wyrazy współczucia dla rodziny
Mateusz
Mateusz 10.02.2018, 22:19
Pani Wando piękne słowa. Wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich. Dziękujemy bardzo rodzinie, bliskim, znajomym i oczywiscie salonowi pogrzebowemu za wzorowe wykonanie swojej pracy. Niech ziemia będzie mu lekka.
tt
tt 10.02.2018, 18:31
Strasznie chciałam żeby Szymon miał cudowny pogrzeb ! Zasłużyl na to !!!i taki miał !!!! Bardzo dziękuje rodzinie Łozowieckich !!! Tobie Leszku !!! Spisałeś się !
Uczestnik
Uczestnik 10.02.2018, 17:07
Bardzo ładna uroczystość. Dziekujemy Rodzinie za tak szybkie zorganizowanie pogrzebu. Oraz Zakładowi Pogrzebowemu za przepiękną organizację . Wieczny odpoczynek racz mu dać panie........
Pppp
Pppp 10.02.2018, 15:42
Spoczywaj w spokoju kolego z wojska zima1999/2000
Aaa
Aaa 10.02.2018, 15:08
Uszanowania dla Pani Wandy za piękne, wzruszające słowa...
Czarna
Czarna 10.02.2018, 14:47
Z hukiem.... Wstydź się człowieku.. I zastanów się co piszesz..
Czarna
Czarna 10.02.2018, 14:45
Miało być z chukiem..
Czarna
Czarna 10.02.2018, 14:42
Chowają z chumiek.. Byś się wstydził człowieku tak pisać.. Człowiek stracił życie a ty jeszcze głupi piszesz.. Został pochowany godnie.. Miał przyjaciół rodzinę... Nikt mu życia nie zwróci.. A twój kom. Jest tu zbędny..
Stanisław
Stanisław 10.02.2018, 14:20
Świeć Panie nad jego duszą!
ktos
ktos 10.02.2018, 14:11
Zobaczymy czy tez tak z hukiem i sensacja pochowaja drugiego tragicznie zmarlego co zginol pod pociagiem
Praworządna
Praworządna 10.02.2018, 15:31
A jak by przyszło 3ludzi ciekawe co byś wtedy napisał kundlu. I dajcie mu już spokój niech mu ziemia lekka będzie.
Praworządna
Praworządna 10.02.2018, 15:29
Hucznie to można wyprawić 18lub wesele a nie pogrzeb człowieku bez........
Knaga
Knaga 10.02.2018, 15:21
Ty kundlu
Aniol
Aniol 10.02.2018, 14:55
Człowieku zastsnów sie co piszesz zaczni myslec
Aniol
Aniol 10.02.2018, 14:49
KTOŚ ZASTSNÓW SIE CO WSPOLNEGO TAMTEN CZŁOWIEK MIAŁ Z SZYMKIEM MIAŁ PRZJACIÓŁ TO PORZEGNALI PRZYJACIELA I KOLEGE
...
... 10.02.2018, 14:29
A przeszkadza ci to. Miał znajomych i przyjaciół to pamiętają o nim. A nie pretensje że z hukiem pochowany śmieszny jesteś.
żałobnik
żałobnik 10.02.2018, 14:20
Ciszej nad tą trumną!
karolina
karolina 10.02.2018, 14:07
Współczuję rodzinie.

Pozostałe