Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Samobójca chciał skoczyć z dachu bloku. Mundurowi obezwładnili desperata

  • 11.02.2018, 11:49
  • Admin Admin
Samobójca chciał skoczyć z dachu bloku. Mundurowi obezwładnili desperata Policja
Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo skacząc z dachu IV - piętrowego budynku mieszkalnego. Dzięki wspólnej, zdecydowanej reakcji funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i straży pożarnej, w ostatnim momencie życie desperata uratowano. 28-latka przewieziono do szpitala, gdzie został otoczony opieką lekarską.

9 lutego2018 roku około godziny 17.00 dyżurny komendy policji otrzymał informację o mężczyźnie, który chce skoczyć z dachu bloku. Oficer przekazał polecenia drogą radiową. Reakcja policjantów była natychmiastowa. Bez chwili zawahania funkcjonariusze podjęli działania. Wspólnie ze strażnikami miejskimi weszli na dach budynku i podjęli negocjacje z mężczyzną.

Niedoszły samobójca był bardzo pobudzony i nie słuchał żadnych poleceń. Wykorzystując chwilę nieuwagi desperata, funkcjonariusze chwycili mężczyznę i wciągnęli go do wnętrza budynku, a następnie sprowadzili na parter. Zdarzenie miało miejsce w ostatni piątek przy ulicy Gałczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Dzięki profesjonalizmowi i skutecznemu działaniu mundurowych mężczyzna został uratowany. 28-latek został przekazany pod specjalistyczną opiekę medyczną. Interweniujący funkcjonariusze wszystkich służb udowodnili, że służba na rzecz społeczeństwa niejednokrotnie pełniona jest z narażeniem własnego życia.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (74)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joahim
Joahim 12.02.2018, 16:33
Znałem kiedyś jednego który skacząc z mostu do wody nie chciał się zabić tylko utopić.
atik
atik 12.02.2018, 12:48
Komentują, bo może ktoś pisać o chęci samobójstwa jednocześnie szukając, nie bezpośrednio, atencji. Tak naprawdę potrzebuje tylko się wygadać, może porozmawiać z kimś kto ma podobny problem...
loki
loki 12.02.2018, 12:13
Mam znajomą której źle ustawili leki co spowodowało myśli samobójcze i w efekcie skoczyła ... Została sparaliżowana ale przeżyła i jest teraz prowadzona prawidłowo dzięki czemu jest teraz pełna radości i powoli wychodzi z "dołka" i może gdyby znalazła się jedna osoba która zareagowała by w porę jak w w/w przypadku to dziewczyna by chodziła. Więc nie zawsze próby samobójcze są "przemyślane"
pokrętna logika
pokrętna logika 12.02.2018, 09:32
Ja mam taki pomysł innowacyjny : Zadzwońcie do Radia Szczecin i zapytajcie dlaczego informacje podawane co godzine nie są tylko o Szczecinie, a np. co się dzieje w sejmie w Warszawie. Przecież radio ma w nazwie "Szczecin" a nie Warszawa! Przecież grają co uważają za stosowne. Jakieś badania robią, więc wiedzą co mają puszczać. Nie podoba się - zawsze można wyłączyć i przejść na inną stację!.
normalna logika
normalna logika 12.02.2018, 11:56
Już odpowiadam na twoje pytanie.Szczecin jest dużym miastem wojewódzkim i nie porównuj go do Gryfina a Radia Szczecin do igryfino.Gryfino w odróżnieniu od Szczecina to pipidówa nie wspomnę już o igryfino gdzie przeważają jakże ciekawe informacje o wypróżniających się psach,źle zaparkowanych samochodach,krzywych znakach drogowych i oczywiście informacje nie z regionu tylko gdzieś z odległej Polski.Ludzie wchodząc na tą stronę chcą poczytać co wydarzyło się w ich mieście.O tym co wydarzyło się w Piotrkowie Trybunalskim czy innych miastach Polski mogą się dowiedzieć z poważniejszych serwisów takich jak WP,Onet czy Interia lub z telewizji.Dlatego uważam że zamieszczanie tego typu podobnych artykułów to typowa zapchajdziura.Poza tym nazwa Radio Szczecin nie świadczy że mają być tam nadawane wiadomości tylko z regionu Szczecina.Natomiast igryfino jest portalem regionalnym o czym wskazuje sama nazwa oraz pasek informacyjny na górze strony na którym są wymienione miejscowości z regionu.Nie widzę tam Piotrkowa Trybunalskiego.
pokrętna logika
pokrętna logika 12.02.2018, 12:11
A dlaczego mam nie porównywać? Oczywiście, to inne medium, ale zasada ta sama. I po co te twoje kłamstwa? Obejrzyj ostatnich 100 artykułów i odpowiedz ile jest tam materiałów o źle zaparkowanych autach, wypróżniających sie psach itd. Przeważają kłamco? Zauważ, że są to przeważnie listy czytelników czyli to, co interesuje czytających. Czyżby zazdrość? Spójrz na TOP 10 - ten artykuł należy do najbardziej poczytnych (obecnie 6 miejsce w ostatnich pięciu dniach) i najbardziej komentowanych. Skoro podoba się to czytelnikom, to zastanawiające jest czyj ty interes reprezentujesz?
normalna logika
normalna logika 12.02.2018, 16:18
Jakbyś uważnie i ze zrozumieniem przeczytał wszystkie wypowiedzi na temat tego artykułu to byś wiedział ty tępy młotku że większość wypowiadających się tutaj ma zdanie podobne do mojego.
drobny szczegół
drobny szczegół 12.02.2018, 16:46
I na dodatek mają dwa różne IP. Jest was dwóch? Czy może przy komputerze w redakcji siedzi więcej osób?
dopytywacz
dopytywacz 12.02.2018, 09:19
Czy ta specjalistyczna opieka medyczna to psychiatryk?
henio
henio 12.02.2018, 09:08
Spora grupa rolników zamierza ponownie stać się plantatorami buraków cukrowych. Ci, którzy pozostali wierni tej produkcji, boją się jednak, że spadnie opłacalność uprawy buraka cukrowego. Oto, jak przedstawia się obecnie sytuacja na rynku buraka w opinii producentów oraz jakie nowe warunki współpracy oferują rolnikom skupujący plony.

Nowe propozycje warunków kontraktacji w odniesieniu do ceny buraków to powiązanie jej z ceną cukru. Czyli przy różnej cenie cukru są różne ceny buraków (choć w niektórych koncernach jest ustalona cena gwarantowana buraków, w jednym są 2 warianty do wyboru, a jeden z nich nie zapewnia ceny gwarantowanej).
dobre
dobre 12.02.2018, 09:18
Takie problemy z z ziemią przenno-buraczaną w specjalnej strefie ma tercet egzotyczny z UMIG?
nuda
nuda 12.02.2018, 08:12
Gryfino  ? co nas to obchodzi??/
pytanie
pytanie 12.02.2018, 09:21
Was? Całą redakcję czy tylko redaktora naczelnego?
nas
nas 13.02.2018, 17:12
Nas?
Asnyka
Asnyka 11.02.2018, 23:20
Ciekawe co nim kierowało!
rolo
rolo 12.02.2018, 09:12
Co nim kierowało? Na pewno się dowiedział że w igryfino nie mają już o czym pisać i chciał im widocznie pomóc udając samobójcę.
pytanie
pytanie 12.02.2018, 09:21
Jak nie mają o czym pisać jak w jeden dzień dają tyle artykułów i zdjęć, które by się nie zmieściły w jednym numerze jednego z tygodników?
...
... 11.02.2018, 21:59
Sławny raczej nie
Erick
Erick 11.02.2018, 20:44
Może chciał być sławny.
Eee
Eee 11.02.2018, 20:19
Co ma Piotrków do Gryfina?

A po za tym taki upadek musi być okropnie bolesny, okropna i czasem obrzydliwa śmierć... To, że go uratowali, nie oznacza jeszcze, że powody do samobójstwa zniknęły. Wyjdzie ze szpitala i trafi do tej samej rzeczywistości. Czy będzie w stanie mieszkać w mieście, w którym próbował popełnić samobójstwo?
Knagulec
Knagulec 11.02.2018, 20:25
Przeprowadzi sie do Gryfina mamy most jest z czego skakać
Byly
Byly 11.02.2018, 20:16
Ipolska... unlike
prochy
prochy 11.02.2018, 19:51
Miał fazę gość :D
Konfident
Konfident 11.02.2018, 19:44
Faktycznie pismakowi wyczerpały sie tematy alleluja
sukces niejedno ma imię
sukces niejedno ma imię 11.02.2018, 19:50
Jak się wyczerpały jak się nie wyczerpały. Najpoczytniejszy dziś artykuł i najbardziej komentowany. pełen sukces.
Jolka
Jolka 11.02.2018, 19:30
Są różne możliwości: 1.satanizm i jego skutki, bo 31 X to satanistyczne" święto", oczywiście parodiujące chrześcijańskie; 2.dopalacze, narkotyki, 3. alkohol, 4.choroba psychiczna.
Niepotrzebne skreślić!
lament
lament 11.02.2018, 19:27
zrozpaczona niemocą matka równie dorosłego gówniarza
Lonia
Lonia 11.02.2018, 19:18
Policja i straż jest tylko chwalona w tym Gryfinie, a ratownicy to co? Często to właśnie oni dopiero mają ciężką pracę i bezpośrednio ratują życie!!
Eliza
Eliza 11.02.2018, 19:14
moim skromnym zdaniem policjanci i strażnik miejski powinni zostać nagrodzeni, narażali swoje życie biegając po tym dachu za tym mężczyzną! Ja bym tam na pewno nie weszła nawet w dzień :)
Arek
Arek 11.02.2018, 19:07
Pewno nigdy nie zrozumienie człowieka w beznadziei! Wiem co piszę! Tu komentujący bo jesteście zadufanym w sobie, przekonanym o swoich racjach, wręcz zakochanym w sobie społeczeństwem. Co widać też tutaj w komentarzach.
mordziaty
mordziaty 11.02.2018, 18:35
czy to michał dreszer ?

Pozostałe