Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Przedwyborcze ustalenia lewicy

  • 12.02.2018, 10:04 (aktualizacja 12.02.2018 23:04)
  • Admin Admin
Przedwyborcze ustalenia lewicy
Sojusz Lewicy Demokratycznej działający na terenie naszego powiatu ustalił już wstępny terminarz spotkań związanych z wyborami samorządowymi. Lewica powoli zapełnia listę kandydatów na radnych do rad gmin, powiatu i sejmiku wojewódzkiego. Przewodniczącym Zarządu Powiatowego SLD w Gryfinie jest Wojciech Długoborski, wiceburmistrz Chojny.

Powiatowe spotkanie (na zdjęciu) członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej z terenu powiatu gryfińskiego z kół w Gryfinie, Chojnie i Baniach odbyło się w Chojnie.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do komntującego
do komntującego 14.02.2018, 18:25
Sygnaliści pisowscy pod płaszczykiem sld ale obłuda
Mała Ewka
Mała Ewka 14.02.2018, 04:34
Długoborski powinien kandydować na burmistrza w Gryfinie. To dobry kandydat i rywal dla Muchy, Wardy i Pani Ewy Dudar. Czołówka już jest. Ci co są to zarządzać mogą gazetą lokalną co najwyżej. Za Długoborskiego powstała oczyszczalnia ścieków, składowisko odpadów, LAGUNA, osiedle taras północ. Budowano wiele mieszkań komunalnych i zbrojono tereny pod budownictwo jednorodzinne. Ba ! To za niego zlikwidowane ciągłe niedobory wody na GT. Pamiętam to. Budowano też nowe drogi z chodnikami i parkingami. On gwarantuje rozwój Gryfina.
sierp
sierp 13.02.2018, 06:29
i śmieszny wacek jeszcze w to się bawi...
siostra wielokrotnie przełożona
siostra wielokrotnie przełożona 13.02.2018, 16:04
sierpie ,nie wazne Olek czy Jacek-liczy się tylko wacek.
Czekając na dzien w ktorym spelnia sie marzenia
Czekając na dzien w ktorym spelnia sie marzenia 12.02.2018, 23:44
SUPER PARTIA !
KONIE MOŻNA KRAŚĆ !!
mg
mg 13.02.2018, 00:35
Konie to przeżytek, teraz są inne łupy
wyborca
wyborca 12.02.2018, 22:44
Nigdy nie głosowałem na SLD, ale chyba w tym wypadku zagłosuje. Czekam na wasz program.
Nunes
Nunes 12.02.2018, 22:38
Brawo SLD! Wreszcie ktoś myśli o mieszkańcach o lewicowych poglądach!
100kłosa
100kłosa 12.02.2018, 21:50
Widzę tam wielu przyzwoitych ludzi i Mariana.
lokal
lokal 12.02.2018, 21:30
Gdzie zorganizowano to spotkanie? Chyba nie w urzędzie? !
kwach
kwach 12.02.2018, 17:58
Kto ja jestem?
Mały kmiotek.
Jaki znak moj?
Sierp i młotek.
RAZEM GRYFINO
RAZEM GRYFINO 12.02.2018, 17:32
Panie szanowny redaktorze co wspólnego mają te skompromitowane postkomunistyczne pasibrzuchy z lewicą?
cz
cz 12.02.2018, 20:19
Właśnie ..! Chyba tylko dlatego startują , że jeszcze nie zdążyli się uwłaszczyć ... Tak jak zrobiła to PSL i PO ...! Pogrobowcy PZPR i ich potomkowie nie mają najmniejszych szans ...!
sierp
sierp 12.02.2018, 15:45
a towarzysz szczepaniak gdzie jest???
whysky
whysky 12.02.2018, 14:32
What happens in Vegas, stays in Vegas!
Wolność
Wolność 12.02.2018, 14:31
Napewno nie zagłosuję. Tylko wolność od podatków dochodowych.
LSD
LSD 12.02.2018, 14:24
SLD to Dębce II .
LSD
LSD 12.02.2018, 14:22
Ale pismaku kombinujesz z łapkami . Oszust !!! Szmaciarstwo !!!
TW Boleś W.
TW Boleś W. 12.02.2018, 14:15
A , teraz idziemy na jednego .
kelner
kelner 12.02.2018, 12:27
Humory widzę dopisują bo na stole butelki już nieco opróżnione.
expert
expert 12.02.2018, 12:17
Najgorsze jest to, że upolityczniono wybory. Polega to na tym, ze prawie przekazano kompetencje wyborcze jednej partii. Takie rozwiązania moga skłaniać do fałszowania wyborów.Zmiany legislacyjne w tym zakresie są niepoważne!
cz
cz 12.02.2018, 20:22
Smieszny expert !!! A ekspertyza sfałszowana !!!
Justysia
Justysia 12.02.2018, 11:53
Pozdrowionka od Justysi Klimasary dla Michałka Bojdy.....
M
M 12.02.2018, 13:31
Lepszym kandydatem będzie Łukasz Kamiński do rady Gminy a on niech startuje do powiatu lub wyżej
Łajka
Łajka 12.02.2018, 14:04
Najlepiej najwyżej! W kosmos!
zwolennik
zwolennik 12.02.2018, 22:40
Brawo panie Bojda! Nie partia się liczy a czlowiek.Życzę powodzenia a mój głos Pan ma.
:D
:D 12.02.2018, 11:42
i co będzie obniżenie podatkow ? brak podatku dochodowego ? czy wyższe podatki większy socjal :D?? PO SLD średnio to wygląda ... oni raczej mysla jak sprowadzić tu uchodzcow na nasz koszt :D
faktycznie "d..."
faktycznie "d..." 12.02.2018, 12:51
I jeszcze o ustawę o sądach powszechnych zapytaj kandydatów do Chojny czy Bań!

To jest właśnie sposób pojmowania partyjniactwa: Takiemu za jedno czy to do sejmu, czy do gminy...

Pozostałe