Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Najpierw wojenka, a dopiero później remoncik

  • 12.02.2018, 17:53 (aktualizacja 12.02.2018 18:39)
Najpierw wojenka, a dopiero później remoncik
Budynek wielorodzinny przy ulicy Piastów 23 w Gryfinie przejdzie termomodernizację. Gmina Gryfino otrzyma prawie milion złotych na ten cel. Projekt ma być realizowany w latach 2018-2019.

Zakres prac ma objąć zmniejszenie zużycia energii poprzez docieplenie ścian czy wymianę okien. Dodatkowo zamiast pieców opalanych paliwem stałym, pojawi się tam węzeł sieci miejskiej, a uciążliwy dym przestanie być problemem.

Niestety w tym roku wykonana zostanie tylko dokumentacja techniczna. Kamienicę czeka jeszcze tegoroczna inscenizacja. W następnym sezonie grzewczym kominy znowu będą dymiły. Rezultaty będą dopiero za dwa lata. Jak dobrze pójdzie…

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 15.02.2018, 01:12
mam wrażenie, ze mieszkania komunalne są remontowane częściej niż normalne. Czy aby nie przez to, że mieszkańcy ich nie szanują? A może kolejne remonty to fuszerki?
gość
gość 14.02.2018, 15:02
A kiedy kamienica na Kościelnej i Bol. Chrobrego ???
do prymitywa bez partii
do prymitywa bez partii 13.02.2018, 21:01
No i dlatego nigdy więcej tercetu:)
nigdy więcej złodziejstwa
nigdy więcej złodziejstwa 13.02.2018, 20:05
pełowskie prymitywy łapy precz od rządzących
tropiciel wilków
tropiciel wilków 13.02.2018, 19:28
Czy to prawda, że na tym dachu do dziś bronią się żołnierze wyklęci? Pytam się czy to prawda?
antykwarysta
antykwarysta 13.02.2018, 20:14
Tak wynika ze współczesnego zdjęcia!
kolo
kolo 13.02.2018, 18:15
kolejna kadencja im nie grozi :)
wilk
wilk 13.02.2018, 14:22
Kolejnej wojenki nie zrobi bo to jego ostania kadencja!
>
> 13.02.2018, 17:12
a kto niby wygra ? tylu przeciwnikow, a kto będzie tym konkurentem ?
:)
:) 13.02.2018, 17:45
Kuna ze strychu! Ale panikę widać we wściekłych atakach na każdego potencjalnego konkurenta!
macius wykopany
macius wykopany 13.02.2018, 02:07
jatam bym najsampierf wyremontowal apotem zrobil wojenkem bo wufczas za wyremontowane a zniszczone niemce wienksze reparacje zaplacom
Pieszy
Pieszy 13.02.2018, 10:56
Zrobimy bitwę a wybory mamy wygrane
platan
platan 13.02.2018, 19:36
Napoleon zadekretował po ZOBACZENIU głosów...
mg
mg 13.02.2018, 00:22
Zaczął się więc już festiwal obietnic, których rzekome spełnienie będzie po wyborach.
nawet dokumentacji nie przygotowali
nawet dokumentacji nie przygotowali 13.02.2018, 01:08
Zaczęło się przerwaniem remontu Łużyckiej w imię „dania odpoczynku mieszkańcom” BEZ PYTANIA TYCH MIESZKAŃCÓW, CO ONI WYBIERAJĄ...
los sprzyja tylko najlepszym
los sprzyja tylko najlepszym 12.02.2018, 23:13
Proszę, 4 lata lenistwa a to następcy zrobią termomodernizację.
Janusz
Janusz 12.02.2018, 22:55
W XXI wieku to raczej standard a tu widzę gryfińskie trolle aż czerwone z emocji :)
???
??? 13.02.2018, 01:10
Czy w innych blokach, w których gmina ma pojedyncze mieszkania też będzie takie dofinansowanie?
:D
:D 13.02.2018, 17:13
inne socjalne do zburzenia. koniec solcjalizmu !!!!!
:)
:) 13.02.2018, 17:46
Po czterech latach, wypadałoby ogarnąć różnicę między komunalnym a socjalnym, "Burzycielu"...
porucznik widowska
porucznik widowska 12.02.2018, 22:46
Taaa, poobstawiał się w ratuszu swoimi ludziskami, gloryfikując ich nagrodami i podwyżkami, tworząc sobie ekstra elektorat. Jakże łatwo dzieli się i włada nie swoimi funduszami. Czas na zmiany.
węgorz
węgorz 13.02.2018, 15:39
to jest niemoralne
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 12.02.2018, 22:55
No to zmień sobie czas bo skoro taka denna ekipa jak Heniutek z Maciusiem potrafiła "rządzić" miastem trzy kadencje to ich następcy lekkim dydem będą zarządzać Gryfinem jeszcze długo i namiętnie
HETERO
HETERO 13.02.2018, 15:48
A to, że chcieliby n a m i ę t n i e
i to bez względu na płeć,to wierzę,reszta to pic na wodę. Jeleni sobie szukajcie w swoich dydach
:)
:) 13.02.2018, 17:48
Łowco - "namiętnie"? i z "lekkim dydem"? Fujjjjjj!

Łowca komuchów z BBSu Wczoraj, 22:55 lekkim dydem będą zarządzać Gryfinem jeszcze długo i namiętnie
kinoman
kinoman 13.02.2018, 18:45
Ale raczej Weinstein czy Spacey?
co to lekkie dydo?
co to lekkie dydo? 13.02.2018, 01:11
ten tercet w ogóle wszystko "lekkim dydem" - cokolwiek to znaczy:)

Łowca komuchów z BBSu Wczoraj, 22:55 następcy lekkim dydem
inwestor
inwestor 12.02.2018, 22:36
Za milion to ja wybuduję dwie takie kamienice!
,,,
,,, 12.02.2018, 21:30
a to komunaly czy socjalny ?
Kris
Kris 12.02.2018, 20:11
Z kąd będą środki na dofinansowanie ?
Z tej okropnej unii ? ????
PO-peliny i dziadostwa-nigdy więcej!!!
PO-peliny i dziadostwa-nigdy więcej!!! 12.02.2018, 20:04
PO-przednicy zrujnowali niemal wszystko,to trzeba przywrócić wszystko do porządku i widzimy,że jest to robione-oby tak dalej.
Kris
Kris 12.02.2018, 22:27
Wszystko, wszystko
Piany bicie...
Kris
Kris 12.02.2018, 22:22
Z kim patrzysz, że widzicie (piszesz w liczbie mnogiej) ?
targowisko miejskie
targowisko miejskie 12.02.2018, 20:20
jak "przywracacie" widać po nabrzeżu - najlepsze dla waszych wojenek było to przed remontem...
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 12.02.2018, 22:57
Tym skorumPOwanym "remontem" za 30 milionów złotych plus 1,2 mln na zloty kibelek z ekektrycznym ogrzewaniem POdłogowym?
łowca propagandy typu goebbelsowskiego
łowca propagandy typu goebbelsowskiego 13.02.2018, 00:10
teraz to fake news. Wcześniej - propaganda typu goebbelsowskiego!

A GDZIE TWOJE DOWODY? GDZIE ZAWIADOMIENIA SAWARYNA I NIKITYŃSKIEGO O POPEŁNIONYCH PRZESTĘPSTWACH?
do dzieciaka
do dzieciaka 12.02.2018, 23:06
Łowco, a co nie masz gdzie wojenki robić? Zabrali ci piaskownicę?
CIERPLIWY
CIERPLIWY 12.02.2018, 19:49
Czyli przez całą kadencję NIE ZROBILI NIC, przepraszam wojenki robili i przebieraniec -burmistrz paradował po mieście ku uciesze gawiedzi
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 12.02.2018, 22:59
Przynajmniej paradował trzeźwy w odróżnieniu od POprzedników zataczających się dla zażenowanej gawiedzi
używka niejedno ma imię...
używka niejedno ma imię... 13.02.2018, 00:07
tym gorzej, jeśli w tej beretce na wykopki w środku miasta wybierał się na trzeźwo:)
targowisko miejskie
targowisko miejskie 12.02.2018, 20:20
uciecha była - starszym przypominały się stroje na wykopki w PGR:)
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 12.02.2018, 19:10
Sugerujecie że skorumPOwani POprzednicy przez trzy kadencje nie ogarneli tematu ogrzewania w komunalnych kamienicach w skutek czego przegrali wojnę o swoją samorządową przyszłość ;-)
taki kalendarz
taki kalendarz 12.02.2018, 19:25
Pocztówko temat ogarnie doipiero kolejna ekipa.
pocztówka z delegacji...
pocztówka z delegacji... 12.02.2018, 20:22
Bo tylko psychopata w czwartym roku kadencji wciąż ględzi o poprzednich trzech. I nie widzi własnych tajnych i dziwnych wyjazdów narciarsko - myśliwsko - zagraniczno - towarzyskich...
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 12.02.2018, 23:02
Nie ma to jak POchlać na POlu golfowym na koszt mieszkańców psychopato ;-)
łowca propagandy typu goebbelsowskiego
łowca propagandy typu goebbelsowskiego 13.02.2018, 00:08
Ty możesz tylko pochlać. Przecież o czym możesz gadać z inwestorami?
dop łowcy
dop łowcy 12.02.2018, 23:07
Przecież co roku Miler wydaje pieniądze podatników na polu golfowym?
Kaśka
Kaśka 12.02.2018, 19:08
Najpierw wojenka, O Jezusie Nazareński jestem sama w domu boję się co robić,co robić?
Kazimierz Odnowiciel
Kazimierz Odnowiciel 12.02.2018, 19:00
Jak się zrujnowało to trzeba odbudować.

Pozostałe