Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Wyklęty - ponieważ żył prawem wilka

  • 13.02.2018, 12:29
Wyklęty - ponieważ żył prawem wilka
W poniedziałek 19 lutego o godz. 18.00 w gryfińskim kinie Gryf, przy ul. Szczecińskiej 17 w Gryfinie, odbędzie się spotkanie pt."WYKLĘTY-ponieważ żył prawem wilka". Spotkanie organizowane jest przy współpracy Urzędu Miasta i Gminy Gryfino oraz stowarzyszenia Gryfiński Ruch Patriotyczny. W ramach spotkania odbędzie projekcja filmu pt. "Wyklęty" w reżyserii Konrada Łęckiego a następnie dyskusja z aktorem i producentem filmu Panem Marcinem Kwaśnym.
Wstęp na film i spotkanie wolny.
Marcin Kwaśny to aktor warszawskiego teatru Kwadrat oraz odtwórca pierwszoplanowych ról w filmach i serialach: "Rezerwat", "Historia Roja", "Pilecki", "Dywizjon 303", oraz serialach: "Klan", "Na dobre i na złe" czy "Szpilki na Giewoncie".
 
Kamil Frelichowski
 
Gryfiński Ruch Patriotyczny

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 16.02.2018, 12:11
Z zainteresowaniem zobaczę zdjęcia osób biorących udział w tym spotkaniu. Przyjecie zaproszenia od organizatorów tego spotkania jest zgodą na głoszone poglądy. W wielu miastach Młodzież Wszechpolska, ONR i inne takie organizacje są oglądane przez organa ścigania, czy nie głoszą poglądów nacjonalistyczny ( czy jeszcze gorszych) W Gryfinie przy udziale władz są gospodarzami spotkania
macius wykopany
macius wykopany 17.02.2018, 17:03
czeba siem ogarnonc aby zrozumic rze niewaszny jest pretekst a warzne jezd aby siem dophac do oryta i rzyc dostatio na koszt ciemnego narodu co fszystko kupi
Roka
Roka 17.02.2018, 13:02
Mlodzież Wszechpolska nie organizuje tego spotkania a ONRu w Gryfinie nie ma. Polec szklankę zimnej wody.
mieszkaniec
mieszkaniec 17.02.2018, 15:47
Ci sami ludzie, to co to za różnica. Wstyd, wstyd i brak wiedzy. Napiętnować to mało. Gryfiński Ruch patriotyczny ramię w ramię jest z wymienionymi powyżej. Tobie polecam wiaderko z wodę. Mnie tam nie będzie ( a może przyjdę i spojrzę im w oczy). Ale obawiać się ich trzeba
karnista
karnista 16.02.2018, 11:53
A jakie to jest prawo wilka?
prawo wilka
prawo wilka 17.02.2018, 17:05
żreć co wszystko i nikomu nie dać się zeżreć



( w tłumaczeniu z wilczego na nasze- dymaj wszystko i nie daj się wydymać)
orkiestra grać
orkiestra grać 13.02.2018, 19:21
Darmowe, więc nie narzekać!
Jalu
Jalu 13.02.2018, 19:19
Nie oglądam TVP. Nic mi to wszystko nie mówi. To będą jakieś seriale ?
Jolasia
Jolasia 13.02.2018, 17:11
Mnie interesuje tylko "Klan", "Na dobre i na złe" oraz "Szpilki na Giewoncie".
Hi hi
Hi hi 14.02.2018, 10:59
Strasznie wysoko intelektualna poprzeczka
umyj raczki
umyj raczki 13.02.2018, 16:51
Rysia z Kranu nie zapomnimy.Cześć jego pamięci
Stanisław Paluch
Stanisław Paluch 13.02.2018, 16:00
Panie reżyserze kochany! Ja to pana widziałam we wszystkich filmach: i polskich, i zagranicznych, i amerykańskich… Ale tego łobuza, to żeby mu nie dać ani grosza, albo lepiej mnie wszystko wysłać. Bo on do mojej siostry (do tej suki) uciekł. A przecież to jest jego dziecko. W sądzie był. Mówi, że w więzieniu siedział. A przecież jak dwa razy byłam u niego… No to czyje to może być dziecko jak nie jego? Tego łobuza, Robuś, poświadcz, żeby nie była nasza krzywda, no powiedz: Kto to jest?
Hihi
Hihi 14.02.2018, 11:00
Tatuś
Robuś
Robuś 13.02.2018, 16:58
To tatuś
Wataha napoleońska
Wataha napoleońska 13.02.2018, 15:27
Nacjonalizm i nienawiść to podstawa naszego patriotyzmu!
Hihi
Hihi 14.02.2018, 11:02
Jeżeli nie używasz mózgu to myślisz że na dłużej starczy
ROMA
ROMA 13.02.2018, 19:25
Nacjonalizm, antysemityzm, nienawiść do nie Polaków. To implant nabywany przez chrzest. I potem zawierzenie krzyża "tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem." Jeden kościół, jeden naród jeden wódz, jedna Polska."
bęben
bęben 14.02.2018, 13:27
Bzdura ROMA!
Wolność nie jest szowinizmem
Wolność nie jest szowinizmem 13.02.2018, 14:54
Nigdy więcej wojny i kaczyzmu!
znajmy
znajmy 13.02.2018, 14:28
Kamilu, kolejna dobra inicjatywa. Gratuluję!
fotograf
fotograf 14.02.2018, 10:33
dobra? to lansiarz!. On szybciej robi sobie zdjecia niż myśli
ZEDO
ZEDO 14.02.2018, 11:16
Rób tyle co Kamil i wtedy dyskutuj...
fotograf
fotograf 14.02.2018, 16:26
zdjęć? robię
szacun
szacun 13.02.2018, 14:02
Free wjazd?! Super! Dzieki!
Precz z cenzurą!
Precz z cenzurą! 13.02.2018, 18:06
Nie ma nic za darmo! Skoro naiwni widzowie na tę propagandową agitkę nie muszą kupować biletów to znaczy ze rozpowszechnianie tego gniota zostało sfinansowane z naszych podatków. Więc Nikitiński musi odejść!!!
Ja Gryfinianin
Ja Gryfinianin 13.02.2018, 18:28
Sam ogladasz PRLowskie gnioty i sie nimi podniecasz. Ja chce zeby z moich podatków opłacano takie wydarzenia a nie wyjazdy urzedasow do Cannes...
Spadaj Pawełku
Spadaj Pawełku 13.02.2018, 18:48
Chyba wyjazdy do Raciechowic ;-)
kcpjs
kcpjs 13.02.2018, 14:24
Free, bo kto by zapłacił...?

Pozostałe