Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

Poparzeni Kawą Trzy zagrają na Dni Gryfina 2018! Czytaj tylko na igryfino!

Poparzeni Kawą Trzy zagrają na Dni Gryfina 2018! Czytaj tylko na igryfino! Zdjęcie z internetowej strony zespołu Poparzeni Kawą Trzy
Ania Dąbrowska oraz zespół Poparzeni Kawą Trzy zagrają swoje koncerty w naszym mieście! Dni Gryfina zapowiadają się zatem bardzo atrakcyjnie. Warto będzie spędzić majówkę w stolicy powiatu gryfińskiego.
-Tak, potwierdzam tę informację. W Gryfinie mamy zaplanowany koncert. Zagramy 1 maja 2018 r. o godz. 19:30 – mówi portalowi igryfino Jacek Kret z zespołu Poparzeni Kawą Trzy.
Poparzeni Kawą Trzy to polski zespół pop-rockowy oraz ska założony w 2005 r., złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Członkowie zespołu: Wojciech Jagielski, Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Krzysztof Tomaszewski, Marian Hilla, Mariusz Gierszewski, Rafał Bryndal (który jest autorem wszystkich polskojęzycznych tekstów zespołu Poparzeni Kawą Trzy). Reżyserem dźwięku jest Andrzej "Bestia" Karp.
Największe przeboje Poparzonych Kawą Trzy to: „PiłkarSKA”, „Wezmę Cię”, „5 minut”, „Biała skarpeta i sandał”, „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Wybory”, „Okrutna, zła i podła”, „Życie zmarnować”, „Szukam Cię wszędzie”.
 

 

Natomiast w środę 2 maja 2018 r. kolejne wyjątkowe wydarzenie dla melomanów i fanów znakomitej zabawy.
-Ania Dąbrowska wystąpi w Gryfinie 2 maja. To już pewne – informuje portal igryfino Sławomir Jórasz.
Niedawno ogłoszono nominacje do Fryderyków. Dwa single Ani Dąbrowskiej: „Porady na zdrady” i „Z tobą nie umiem wygrać” nominowane są w kategorii „Utwór Roku”.
Najważniejsza obecnie z polskich wokalistek Ania Dąbrowska już 24 marca 2018 r. wystąpi w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie z koncertem „THE BEST OF”.
 

 

A jak wygląda sprawa z organizacją występu Sławomira w Gryfinie? Sławomir Zapała koncertuje wraz z żoną Kajrą (Magdaleną Kajrowicz) oraz zespołem Trzymamy się Zapały. Jego koncerty to wielkie show grane na żywo. Czy w Gryfinie usłyszymy takie przeboje jak „Megiera”, „Ni mom hektara”, „Aneta” czy "Miłość w Zakopanem"? Na pewno coś jest na rzeczy, ale o tym napiszemy wkrótce.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rybka
Rybka 29.03.2018, 09:37
tylko nie ten pajac Sławomir.....tez mi wielka sława 1 sezonu
Szczecineks
Szczecineks 27.03.2018, 20:44
I znowu Gryfino ma lepszą imprezę niż Szczecin! Brawo!
Gryfiniak
Gryfiniak 27.03.2018, 20:49
I basen też mamy
Zaiks
Zaiks 27.03.2018, 20:42
No chłopaki z Poparzonych lepiej grają nawet niż Enej, te wszystkie saxy, trąbki super!
Majkel
Majkel 27.03.2018, 20:41
Super Poparzeni, byliśmy rok temu w Policach i było zaje.iście, Dawno się tak nie wybawiłem!
Fanka Ani
Fanka Ani 26.03.2018, 20:41
!!!!!!!!!!Ania!!!!!!!!!!!!!!!!Nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Byłam na koncercie w Szczecinie 24 marca!!!!!!! LOVE ANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prawda
prawda 15.03.2018, 13:41
Latają w UMiG jak poparzeni!
barista
barista 15.03.2018, 09:48
Jak poparzeni to latają przed wyborami!
ziemniak
ziemniak 12.03.2018, 15:24
Zgniłem jak to przeczytałem!
Wal się chamie
Wal się chamie 27.03.2018, 20:21
Ale burak
rozwodnik
rozwodnik 12.03.2018, 13:35
A co na to Tadla?
ziemniak
ziemniak 12.03.2018, 15:24
Jak to co? Rozwodzi się z kretem!
Rolo tomasi
Rolo tomasi 27.03.2018, 20:48
Ale tym drugim Kretem, tu gra Jacek nie Jarosław (bliźniacy 0- skądś to znamy) :)
paragon
paragon 12.03.2018, 10:00
A ile kasy na to wydali biorąc z łapanki w ostatniej chwili?
Won pisiory
Won pisiory 27.03.2018, 20:21
Ależ tu buraki w tym Gryfinie
ziemniak
ziemniak 12.03.2018, 15:25
Ile? Dużo za dużo, jak zwykle.
Jalapeno
Jalapeno 12.03.2018, 09:02
Ale jaja. Trzech poparzonych kawa postanowiło wrócić do sprawdzonej koncepcji Dni Gryfina sprowadzając nam amatorów i folklor zamiast gwiazd polskiej estrady. Chyba już nikogo innego nie było. Za organizację dni było się trzeba wziąć najpóźniej we wrześniu ubiegłego roku. Kompletna nieudolność i planowanie na dzień naprzód. To gmina a nie folwark.
Rexu
Rexu 27.03.2018, 20:22
No były prowadzone rozmowy z Whitney, ale powiedziała że "Po moim trupie"
???
??? 12.03.2018, 09:51
Dziennikarze grający po pracy dla własnej przyjemności. Nikogo innego wolnego już nie było???
Anty-PIS
Anty-PIS 27.03.2018, 20:24
Był Lady Punk, ale podobno Mietek się przestraszył że Borysewicz znowu dupę pokaże
zgrany
zgrany 12.03.2018, 09:59
Grunt, że dobrze grają!
wyliczanka
wyliczanka 11.03.2018, 20:26
Do jakich wniosków można dojść po odsłuchaniu piosenki "Poparzonych Kawą Trzy"? ;) Przypadków nie ma..
???
??? 12.03.2018, 09:52
Nie wypijaj łapczywie kawy, to się nie poparzysz:)
dona
dona 11.03.2018, 10:46
kiełbacha wyborcza :) lecz popsuta !!! o trzy lata za późno :)
a teraz wonnn do elektrowni na pastucha, koniec rządzenia czas wrócić na swoje miejsce :)
???
??? 12.03.2018, 09:50
A taki pewien miejsca w elektrowni?
pomidor
pomidor 11.03.2018, 12:00
Dziwne, że przez 3 poprzednie lata kicha a teraz nagler w roku wyborczym tyle zespołów. Jednak wchodzą w buty poprzednika. Dojrzeli!
podróba
podróba 12.03.2018, 09:47
Tylko że kiedyś każdy wiedział, kto jest gwiazdą, a teraz to nawet nie jest "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Trzeba najpierw sprawdzać, kto to w ogóle jest!

Ech co za głąby
Ech co za głąby 27.03.2018, 20:26
No miała być Metallica i Justin Bieber na support, ale podobno trzeba było Elektrownię w lombardzie zastawić :)
burza
burza 11.03.2018, 10:22
Ania Dąbrowska ze swoim repertuarem na Dni Gryfina ? Czy osoby decyzyjne znają piosenki tej pani? Są piękne, ale do kameralnego słuchania, nie w plenerze.! Jest przykład utworu przy
tym art.
Będzie tak jak muzyka poważna na gryfińskich dożynkach
Wolare
Wolare 27.03.2018, 20:28
Trochę w tym prawdy że Ania do tego Pisdowskiego motłochu nie pasuje, ale szacun dla Ani że się zgodziła
wupees
wupees 11.03.2018, 11:13
Była akurat wolna to skorzystali. Tak to jest jak się robi na ostatnią chwilę.
Mercedes FAN
Mercedes FAN 27.03.2018, 20:31
Szkoda trochę Ani na ten wiejski festyn, ale może da dzioucha radę z burakami
poparzony tercet gminny
poparzony tercet gminny 11.03.2018, 08:34
Nadchodzące wybory budzą z letargu leni śmierdzących? Za późno.
gabi
gabi 11.03.2018, 11:28
Też uważam, że tercet jest już niewiarygodny. Zaczęli od podwyższania podatków.
łapczywość
łapczywość 11.03.2018, 08:05
Trzech poparzonych kawą? Było nie zamawiać stu kilogramów do urzędu, to byście się nie poparzyli...
Czuję te nerwowe ruchy przedwyborcze. ZA PÓŹNO.
Czuję te nerwowe ruchy przedwyborcze. ZA PÓŹNO. 11.03.2018, 02:03
O kwa, kwa. Poparzyłem się herbatą jak to przeczytałem. Po trzech nieudanych DG i trzech spektakularnych klapach będą robili to co burmistrze Piłat i Długoborski. Tak im się wydaje. Bo wykonanie niestety denne. Wystraszyli się w końcu nas bo idą wybory.
....
.... 11.03.2018, 08:06
Przedtem na Dni Gryfina przyjeżdżały zespoły, teraz muzykujący dla własnej rozrywki dziennikarze radiowi...
Koncita Wurst
Koncita Wurst 27.03.2018, 20:34
Następnym razem Bartkowiacy przyjadą motłoch zabawiać i to z playbacku. W zasadzie to nawet przepraszam Bartkowiaków, bo motłoch co tu pisze na g... zasłużył
świstak
świstak 11.03.2018, 01:53
Jak poparzeni to przed wyborami tercet lata.
Małgośka
Małgośka 11.03.2018, 01:47
Nie słyszałem, nie widziałem, nie znam. I to na dodatek ani Poparzonych Kawą Trzy ani Dwa i ani Jeden. Jakiś folk miejski z wesela i pop sądząc po klipie.. A ta pani ? Na pewno czarna dziura = ? Gdzie te wspaniale Dni Gryfina z czasów burmistrza Długoborskiego czy nawet Piłata. Trzy ni zabawy do rana. W moim mieszkaniu mieszkało 5 koleżanek córki z jej LO ze Szczecina.
A Arnhem i Market Garden odeszło w niechlubną przeszłość przed wyborami ? Ot magiki.
Anty Burak
Anty Burak 27.03.2018, 20:36
Dołóż się moja droga ze 100 tys to Górniakowa albo Kozidrakowa przyjedzie, jak takaś cwana. Niedość że bydło z Gryfina za darmo dostaje super imprezę to jeszcze wydziwia. Filmik se odpal na yutube i najlepiej z chaty nie wyłaź zdziro.
komin
komin 10.03.2018, 21:14
Ja się zabiję, albo nie , na komin wlezę z tej "radości "nawet zdążą coś zrobić przed wyborami ??

Pozostałe