Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

„Haraś Stomatologia” to efekt naszej pasji – mówi małżeństwo dentystów [FILM, ZDJĘCIA]

„Haraś Stomatologia” to efekt naszej pasji – mówi małżeństwo dentystów [FILM, ZDJĘCIA]
Ona pochodzi z Widuchowej. Natomiast on jest z Łobza. Połączyła ich miłość oraz wspólna pasja. Ponad pół roku temu postanowili osiedlić się na stałe w Gryfinie i tutaj pracować. Mieli ciekawy pomysł. Po kilku miesiącach z pasji i ciężkiej pracy powstały gabinety dentystyczne „Haraś Stomatologia”. Uroczyste otwarcie gabinetów mieszczących się przy ul. Wodnika w Gryfinie odbyło się 10 marca 2018 r.

-Wszystko tu było w stanie surowym. Mieliśmy jednak szczęście, że trafiliśmy na dobrych ludzi, którzy nam pomogli. Pan Piotr Pawłowski był naszym aniołem stróżem, jeśli chodzi o kwestie finansowe. Pan Tomek Wieczorek pokazał nam to miejsce i wspaniałych sąsiadów – pana Piotra i panią Anetę, którzy w tym samym budynku u góry prowadzą gabinet medycyny kosmetycznej i estetyki i myślę, że będziemy się razem wspierać. Pani Ola z profesjonalnego projektowego biura wszystko zaprojektowała. Karol pomagał nam w wybraniu mebli. Jak się trafi na swojej ścieżce na dobrych ludzi, to potem wychodzą dobre rzeczy. Mamy nadzieję, że taką dobrą rzeczą będzie też ten gabinet – powiedzieli podczas uroczystego otwarcia gabinetu w Gryfinie lekarze dentyści Dorota i Konrad Harasiowie.

 

Pierwszą relację z uroczystego otwarcia gabinetu zamieściliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27329,klinika-stomatologiczna-haras-stomatologia-w-gryfi

 

Na dwóch krótkich filmikach zarejestrowaliśmy, co mówili właściciele podczas otwarcia swoich gabinetów:

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

anna
anna 13.03.2018, 00:37
Trzymam kciuki za sukces!!!
Super!
Super! 12.03.2018, 23:41
W końcu coś zaczyna się dziać a tym naszym nudnym powiecie
plajta
plajta 12.03.2018, 20:33
a jak hipotetycznie za rok splajtują to też z balonikami, szampanem i rodziną do 5 pokolenia będą czcić....
fanka
fanka 12.03.2018, 10:42
ooo Panie doktorze już mnie zęby bolą , kiedy mogę przyjść na wizytę
reklama
reklama 11.03.2018, 20:31
i dalej reklama. ciekawe ile kosztowała...
kawalarz
kawalarz 11.03.2018, 19:25
Pacjentka siedzi u dentysty, w ustach ma gaziki, lekarz dłubie jej w zębach. Nagle dzwoni telefon. Dentysta odbiera:
- Halo, kto mówi?
- Jak to, kto mówi?! Mąż!
- A, mąż... Już kończymy. Żona tylko wypluje i zaraz oddzwoni.
prawda
prawda 11.03.2018, 19:23
Gryfino to dobre miejsce na inwestowanie. Tendencja się odwróciła.
zdziwiony
zdziwiony 11.03.2018, 20:01
Jakie inwestycje? Usługi i handel całkiem po***dły. Mnóstwo lokali stoi pustych.
Olenka
Olenka 11.03.2018, 18:59
Gratulacje! Sukcesow w biznesie ????
Sąsiad z Łużyckiej
Sąsiad z Łużyckiej 11.03.2018, 14:27
Życzę powodzenia. Bądźcie dobrymi lekarzami.
Nie windujcie cen usług!!!
pozytywny
pozytywny 11.03.2018, 14:02
Fajnie, że wrócili i inwestują. To znaczy, że Gryfino to perpektywiczne miasto.
MEGI
MEGI 11.03.2018, 14:34
a SKĄD WRÓCILI?
do MEGI
do MEGI 11.03.2018, 15:37
A wrócili z Łobza i Widuchowej heh

Pozostałe