Niedzielny spacer ulicami Gryfina

  • 11.03.2018, 16:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Niedzielny spacer ulicami Gryfina fot. TWS
Pomimo pięknego, wręcz wiosennego dnia na gryfińskich ulicach pustawo. Życie „towarzyskie”, toczące się zazwyczaj przed niektórymi sklepami, dzisiaj zamarło. Niektórzy nieuświadomieni klienci z rozczarowaniem odchodzą od zamkniętych drzwi, zdziwieni wolną od handlu niedzielą. Spacerowicze na nabrzeżu z przyjemnością się przechadzają, chłonąc promienie słońca i czując na twarzach ciepły wiatr.
Rodzice Emilki, która uczy się jeździć na wrotkach, uważają, że decyzja o zamknięciu sklepów w niedzielę jest nieprzemyślana. -Gdzie mam dziecku kupić np. ciacho? - zastanawia się tata Emilki. Mama Hani i rodzice Alka skorzystali z ciepłego marcowego dnia i wyszli na spacer.
Poobiednia pora, więc na nabrzeżu coraz więcej spacerujących i odpoczywających.
Otwarty dzisiaj malutki, osiedlowy sklep cieszy się sporym powodzeniem. Tu zapominalscy mogą zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty.
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (27)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (186)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fijo
fijo 13.03.2018, 23:12
A dlaczego to nie piszecie nic o pracujacej niedzieli w niedziele wolna od handlu. Prywaciarze lamia przepisy wykorzystuja pracownikow. Nie placa za prace w tym dniu!
zszokowany
zszokowany 13.03.2018, 12:48
Ludzie co wy? Żeby prawie 200 komentarzy napisać o spacerze starszej pani po Gryfinie?! Toż to szok!
gonia
gonia 13.03.2018, 12:39
Pewniakiem w kosciele byli............
ziomek
ziomek 12.03.2018, 16:31
A czy zloty kibelek arcydzieło kiczu i niefunkcjonalności wybudowane przez Maciusia i Henia za 1,5 mln, był czynny i dostępny dla spacerujących tłumów?
takiś ich znajomy, że po imieniu z nimi byłeś?
takiś ich znajomy, że po imieniu z nimi byłeś? 12.03.2018, 20:53
Pawcio z Mieciuniem wrzucili tam graty oszukanych stowarzyszeń z dworca – więc trudno otwierać graciarnię!
burza
burza 12.03.2018, 16:16
"Nemezis " Brak Ci elementarnych zasad dobrego wychowania, dam Ci radę PRO BONO
Nie musisz przyczyniać się do tego, aby świat był gorszy niż jest , tylko dlatego,że sam zostałeś skrzywdzony .
uszatek
uszatek 12.03.2018, 20:54
Niektórzy skrzywdzeni przez los mszczą się na całym świecie i zatruwają jadem otoczenie...
Nemezis
Nemezis 12.03.2018, 14:53
Brawo panie Pawle!!! Myślę ze teraz może znajdzie się kupiec na Rybakówkę ( czyli dworzec rzeczny) i zrobi tam jakąś biedrę aby uszczęśliwiać "podróżnych" w niedzielę
precz z handlarzami gminnych nieruchomości!!!
precz z handlarzami gminnych nieruchomości!!! 12.03.2018, 20:56
Tak, opylenie majątku gminnego to pomysł Nikityńskiego ćwiczony przy kortach. Ale w rybakówce graty z dworca leżą... To trudno z graciarni zrobić supermarket...
kultura biblioteczna?
kultura biblioteczna? 12.03.2018, 14:45
Pięknie panie Pawle – „wściekły kundel z Lubanowa”! Kultura aż kipi – z rondelka czerwonego jak burak...
Jest pan dumny?
jaki pan, taki kram...
jaki pan, taki kram... 12.03.2018, 20:57
Kiedyś w bibliotece była kultura. Teraz widać kotwica, co wyzywa od „wściekłych kundli” krytykujących guru z plamką między oczami...
Wściekły kundel z Lubanowa
Wściekły kundel z Lubanowa 12.03.2018, 14:07
Idzie wiosna i warto pospacerować po naszym coraz piękniejszym mieście. A POpapranym psychopatom niech z zawiści piana z pyska tryska ;-)
co za wzorce demokracji!!!
co za wzorce demokracji!!! 12.03.2018, 20:59
Popaprany psychopato – twoja nienawiść do świata nie ma usprawiedliwienia w twoim losie! „skowyczący kundlu”, jak nazywasz innych...
"coraz piękniejsze miasto:)
"coraz piękniejsze miasto:) 12.03.2018, 14:50
Pospaceruj sobie Łużycką. Najlepiej z wózkiem wioząc dziecko do żłobka w tamtym miejscu...
Albo na nowej kwaterze cmentarza...
Weterynarz
Weterynarz 12.03.2018, 14:50
Myślę że należałoby uśpić tego wściekłego kundla bo strasznie skowycze za utravonym gminnym korytem. Po co ma się nieborak tak męczyć?
Opanuj się psychopato z groźbami!!!!!!!!!
Opanuj się psychopato z groźbami!!!!!!!!! 12.03.2018, 20:58
„uśpić wściekłego kundla” za krytykę "wadzy" gminne – a chciałbyś, żeby twoja matka przeczytała takie życzenia dla ciebie????
Daria
Daria 12.03.2018, 13:28
se sami upieczcie ciacho w domu, albo kupcie wczesniej cwaniaki, te osoby co pracują w cukierni też chcą miec niedziele wolną i isc sobie na spacerek...
taka obserwacja
taka obserwacja 12.03.2018, 13:17
Ja wyznawcy czerepacha zaczynają tak psychopatycznie atakować, to oznacza, że guru z kropką między oczami znowu coś gdzieś zmalował...
w punkt!
w punkt! 12.03.2018, 21:00
MASZ RACJĘ – CZEREPACH WYMYŚLIŁ WRĘCZANIE GADŻETÓW NA PLACU BARNIMA TO ATAKUJE WŚCIEKŁY BO ZNOWU MU NIE WYSZŁO....
w grudniu też tak było...
w grudniu też tak było... 12.03.2018, 14:46
Czyżby coś z hektarami przyłączanymi do miasta? Działają wbrew intencjom rządu – to może być to...
może to jest trop?
może to jest trop? 12.03.2018, 21:09
CZEMU JEST OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA CZŁONKA ZARZĄDU PUK? TRZECI, CZY DYMISJA?
macius wykopany
macius wykopany 12.03.2018, 12:09
jak siem komus POheniowe nabrzerze niePOdoba to nieh se pujdzie na spacer po Lubanowie gdzie mieszkajom gwiazdy z holywoodu czy s kannes
taka obserwacja
taka obserwacja 12.03.2018, 13:18
a "chonoru" na fejsbuku ci nie brakuje?
prawda
prawda 12.03.2018, 14:48
To nabrzeże faktycznie zatrzymało się w 2014 roku. A na targowisku tylko zielona płachta przybyła...
Rudolf
Rudolf 12.03.2018, 21:10
A nabrzeże puste – bo OBECNI PRZEZ CZTERY LATA NAWET KONCEPCJI ZAGOSPODAROWANIA NIE PRZEDSTAWILI – tylko renifera zaparkowali pod latarnią i workami przymocowali...
rynek
rynek 12.03.2018, 11:45
studenci raczej w niedziele maja zwale po speddzie i zamiast jak zombi dlubac w nosie przy kasie to niech odpoczna z karbowana skora na twarzy przy piwku
przesadzacz
przesadzacz 12.03.2018, 09:07
zamiast "ciacha" kup dziecku jabłko dzień wcześniej i zabierz na spacer , idź do kościoła rano i wieczorem
oj tam oj tam:)
oj tam oj tam:) 12.03.2018, 10:48
Jak pójdziesz rano, zostań do wieczora - po co to łazić z dzieckiem w tę i z powrotem:)

przesadzacz Dzisiaj, 09:07 idź do kościoła rano i wieczorem
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 12.03.2018, 08:55
Puste nabrzeże to artystyczne odzwierciedlenie intelektualnej pustki jego "tfurcuf".

Nigdy więcej skorumPOwanych idiotów przy władzy!!!
do skorumpowanego idioty przy władzy
do skorumpowanego idioty przy władzy 12.03.2018, 09:25
Puste nabrzeże i targowisko to efekt intelektualnej pustki obecnych dysortografików z "chonorem" a bez honoru!
dysortografik gminny
dysortografik gminny 12.03.2018, 10:04
"tfurcuf" i "chonor" - z jednej głowy wyszło.... A w tej głowie się dzieje........
macius wykopany
macius wykopany 12.03.2018, 12:13
rzeby siem nadafac do rzondzenia to czeba miec z*** wizjonerskie wizje a nie tylko zakutom ortografie
taka obserwacja
taka obserwacja 12.03.2018, 13:20
Tercet ani wizji nie ma, ani zasad ortografii (nie wszyscy) nie zna...
Rudolf
Rudolf 12.03.2018, 21:11
Jak tępak zakuwa, to i nie pamięta...
Porąbało w Raciechowicach?
Porąbało w Raciechowicach? 12.03.2018, 08:15
A jakie używki stosuje i jak skorumpowana jest obecna ekipa – bo ANI PARKINGÓW, ANI ŁUŻYCKIEJ, ANI KONCEPCJI NABRZEŻA????

Porąbało w Cannes? Wczoraj, 22:33 Gdyby Poprzednia skorumpowana ekipa Posiadała umiejętność używania mózgu to zamiast topić w Odrze Pożyczone dziesiątki milionów zbudowaliby drogi,parkingi czy obwodnicę.


Miałeś swoje 5 min i wystarczy
Miałeś swoje 5 min i wystarczy 12.03.2018, 12:17
A czemu ty gnoju pierdziałeś w stołek zamiast zrobić parkingi, Łużycką czy koncepcję nabrzeża zanim zaczęła się jego budowa? Brakowało wtedy piątej klepki czy doznałeś oświecenia dopiero po tym gdy oderwano ci ryj od koryta?
oj twoje pięć minut upływa w listopadzie:)
oj twoje pięć minut upływa w listopadzie:) 12.03.2018, 13:22
Ty nawet "gnoju" nie pierdzisz w stołek, bo w urzędzie gościem bywasz. I ani Łużyckiej, ani parkingów ani nabrzeża ani targowiska....


Miałeś swoje 5 min i wystarczy Dzisiaj, 12:17 A czemu ty gnoju pierdziałeś w stołek zamiast zrobić parkingi, Łużycką czy koncepcję nabrzeża
POdwodne parkingi
POdwodne parkingi 12.03.2018, 08:09
Czy POpaprańce wymyśliły już jakieś sensowne tłumaczenie w jakim celu utopiły 35 POżyczone miliony w zabetonowanie brzegu rzeki? Czy ich jedyną koncepcją było tylko jak najwięcej wydać aby jak najwięcej wróciło pod stołem?
1000 miejsc parkingowych Sawaryna
1000 miejsc parkingowych Sawaryna 12.03.2018, 08:40
Popaprańce to cztery lata remontują salę ślubów - i nawet POMYSŁU NA GOTOWE NABRZEŻE NIE POTRAFILI PRZEDSTAWIĆ!

A MÓWIĆ, ŻE POPRZEDNIE NABRZEŻE BYŁO DOBRE MOŻE TYLKO ĆPUN!!!
Kokaina z Cannes
Kokaina z Cannes 12.03.2018, 12:20
Faktycznie trzeba być nieźle naćpanym aby najpierw budować za 35 mln nabrzeże a potem zastanawiać się po co ?
do kokainy
do kokainy 12.03.2018, 21:12
Czyżbyś na odwyku był i ci nerwy puściły? Policja ostatnio sporo dilerów wyłapała...
do znawcy kokainy....
do znawcy kokainy.... 12.03.2018, 13:26
Przecież krytykowałeś ZNAWCO KOKAINY - Poprzednika I MÓWIŁEŚ, ŻE MASZ LEPSZY "POMYSŁ NA GRYFINO"...

Przez 4 lata nawet nie potrafiłeś CZEGOKOLWIEK WYMYŚLIĆ?

A JAK TAM HALA PRZY POWIATOWEJ SZKOLE, ZNAWCO KOKAINY? WIESZ JUŻ PO CO GMINIE DEWASTACJA CENTRUM MIASTA I POŁOWY PARKU?

Kokaina z Cannes Dzisiaj, 12:20 Faktycznie trzeba być nieźle naćpanym
Rudolf
Rudolf 12.03.2018, 21:14
Znawca kokainy od 2014 nie wymyślił, czego ta "roszczeniowa klientela" chce ciągle od "genialnego" tercetu...
Odpowiadaj z***
Odpowiadaj z*** 12.03.2018, 08:58
A czemusz to ty idioto nie zrobiłeś parkingów zamiast bez sensu betonować brzeg rzeki?
Rudolf
Rudolf 12.03.2018, 21:16
"bez sensu" to idiota chce betonować pół parku a na tbsowskich blokach wiesza budki dla ptaków!

A jak nie wiesz, które parkingi w mieście powstały w poprzednich kadencjach, to widać i taki z ciebie gospodarz...
"odpowiadaj"? A ty co, esbek na przesłuchaniu?
"odpowiadaj"? A ty co, esbek na przesłuchaniu? 12.03.2018, 09:27
Jakbyś nie gardził mieszkańcami Gryfina to byś wiedział, ile parkingów powstało za kadencji poprzednika! A ZA TEJ TYLKO LIKWIDOWANE MIEJSCA PARKINGOWE!
BILANS MIEJSC PARKINGOWYCH UJEMNY...
BILANS MIEJSC PARKINGOWYCH UJEMNY... 12.03.2018, 10:03
Najpierw niech tercet pokaże chociaż JEDNO MIEJSCE PARKINGOWE w mieście więcej, niż za Poprzednika - a potem niech rozlicza z całych parkingów (z których jeden zresztą widać na zdjęciach)
Zatkało kakao?
Zatkało kakao? 12.03.2018, 12:23
Po leżacym wieżowcu jest parking a ty pasiołku ile parkingów robiłeś przez kadencję?
taki myk
taki myk 12.03.2018, 21:42
2 lata budowy parkingu na 1 maja - na 500 metrach (połowa boiska piłkarskiego) 10 miejsc parkingowych - TANIEJ BY WYSZŁO GARAŻE POSTAWIĆ...
BILANS MIEJSC PARKINGOWYCH UJEMNY...
BILANS MIEJSC PARKINGOWYCH UJEMNY... 12.03.2018, 13:15
Odezwał się "popierdułka i pasionek" co ni cholery nie rozumie, o co go pytają:

BILANS MIEJSC PARKINGOWYCH UJEMNY... Dzisiaj, 10:03 Najpierw niech tercet pokaże chociaż JEDNO MIEJSCE PARKINGOWE w mieście więcej, niż za Poprzednika


TO ILE W TAMTYM MIEJSCU PRZYBYŁO MIEJSC PARKINGOWYCH, GIGADŻULU?

O ILE JEST WIĘCEJ MIEJSC PARKINGOWYCH W MIEŚCIE?
taki myk
taki myk 12.03.2018, 21:44
Pytają o halę na Niepodległości mówi o hałasie. Pytają o śmieci w gminie mówi o cieple w spółdzielni. Pytają o BILANS MIEJSC PARKINGOWYCH - mówi o parkingu w miejscu... parkingu...
Ciacho
Ciacho 12.03.2018, 07:58
Nie udało się Sawaryniarzom opracować nawet koncepcji zabudowy nabrzeża i to przez cztery lata. A slumsy przy moście to ich wizytówka. Mietek obiecaj coś . Idą wybory.
Nie było koncepcji?
Nie było koncepcji? 12.03.2018, 08:59
Sugerujesz ze macius z heniem wywalili 35 milionów na nabrzeze nie mając POjęcia po co to robią?
taki myk
taki myk 12.03.2018, 21:45
A dlaczego w 2014 poprzednicy mieli doradzać obecnym niedojdom? Biorą kasę? Niech wymyślają...
imiona z małej litery?
imiona z małej litery? 12.03.2018, 09:56
Jeśli byłeś na "ty" z poprzednimi władzami to świadczy o tobie pisownia małą literą imion.
A co do nabrzeża - NIKT NIE PRZEWIDZIAŁ, ŻE DEBILNI NASTĘPCY NIE POTRAFIĄ NAWET POMYSŁU PRZEDSTAWIĆ MIESZKAŃCOM!
do Mongoła
do Mongoła 12.03.2018, 09:29
Psychopato imiona pisze się wielką literą. A gdyby rządził Piłat nabrzeże nie służyłoby za magazyn organizacji pozarządowych, tylko byłoby zagospodarowane - NA PEWNO LEPIEJ NIŻ PRZEZ OSTATNIE CZTERY LATA (bo gorzej po prostu nie można)
Em5
Em5 12.03.2018, 05:24
Emilce brak ciacha wyjdzie na zdrowie.
Sławomir
Sławomir 11.03.2018, 23:20
Ha ha będzie nowy szlagier na Dniach Gryfina- Miłość w Raciechowicach
Veni, vidi, vici.
Veni, vidi, vici. 11.03.2018, 23:56
I to nie jedna. Takie szybkie wyskoki i szybkie numerki.
Lenie się napracowały.
Lenie się napracowały. 11.03.2018, 23:18
Na zdęciu widać wysiłek burmistrza Sawaryna. Tysiące miejsc parkingowych za pięknym nabrzeżem. A jednak można było zagospodarować okolice nabrzeża. Obiecał zagospodarować i słowa dotrzymał. Piękna wizja.

Pozostałe