Ksiądz z Gryfina przed sądem oskarżony o uderzenie nastolatki [zdjęcia i wideo z rozprawy tylko na igryfino]

  • 8.04.2018, 19:04 (aktualizacja 09.04.2018 00:19)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Ksiądz z Gryfina przed sądem oskarżony o uderzenie nastolatki [zdjęcia i wideo z rozprawy tylko na igryfino]
Proces księdza proboszcza Henryka K. z Gryfina miał w minionym tygodniu dwie osłony. Przed gryfińskim Sądem Rejonowym 5 kwietnia 2018 r. podczas pierwszej rozprawy duchowny tłumaczył się z oskarżenia o naruszenie nietykalności cielesnej małoletniego chłopca. Na dodatek podejrzany rok temu miał uderzyć nastolatkę ręką w głowę. I odnośnie tego zdarzenia proboszcz również składał wyjaśnienia. Zeznawali także świadkowie.
Zeznania księdza oraz świadków wzajemnie się wykluczają.
Do zdarzenia miało dojść 19 kwietnia 2017 r. na terenie kościoła na Górnym Tarasie w Gryfinie.
 
-Ksiądz podszedł do tej dziewczyny, złapał ją za rękę, coś jej powiedział i uderzył ją w głowę otwartą ręką – mówiła świadek Ewa K.
-Zapytałem ją: „Dlaczego niszczysz cudze minie?!”. Byłem podenerwowany. Ona spuściła głowę. I wtedy chciałem jej ściągnąć kaptur, żeby zobaczyć kto to jest – tak sytuację opisywał przed sądem ksiądz Henryk K.
-Córka mówiła, że przez 5-6 dni bolała ją głowa – zeznawał ojciec nastolatki Rafał O.
 
Kolejni świadkowie w sprawie będą zaznawać w maju. Sędzia Agnieszka Brodzińska zastanowi się, czy nie wezwać na świadka pokrzywdzonej dziewczyny, która niedawno skończyła 15 lat.
 
Przedstawiamy nagrania z rozprawy 5 kwietnia 2018 r. 
 
Zeznaje ksiądz proboszcz Henryk K. oskarżony o uderzenie nastolatki:
 
 
 
Zeznaje ojciec nastolatki:
 
 
 
Zeznaje świadek Ewa K.:
 
 
 
Zeznaje kolejny świadek:
 
 
 
Pierwszą część relacji z rozprawy opublikowaliśmy tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marta
marta 16.05.2018, 22:34
Co to się dzieje z tymi duchownymi ? Jakaś plaga sadystów w sutannach nastąpiła.
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,23402130,matka-ofiary-ksiedza-z-podkarpacia-jest-o-10-lat-za-pozno.html#Z_MT2
proste to
proste to 17.05.2018, 07:29
Prawo statystyki, jak jest dużo księży to zawsze trafi się jakaś czarna owca.
robroy
robroy 25.04.2018, 18:43
Fakt jest taki że to rodzice powinni byli wpierniczyć temu dzieciakowi jeśli niszczył mienie
duża
duża 17.04.2018, 11:31
Zachowanie księdza świadczy tylko o tym w jakim domu jest wychowany.
---------
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/zakonnica-torturowala-dzieci-gwalty-w-sierocincu/rdy67kn
mała
mała 16.04.2018, 23:52
zachowanie dziecka świadczy tylko o tym w jakim domu jest wychowany
Bela
Bela 17.04.2018, 00:27
Żaden ksiądz ani nikt nie ma prawa uderzyć dziecka, ciekawe czy jak by to spotkało twoje dziecko czy byś to zostawiła bez odzewu. Widocznie lubisz lub będziesz lubiła jak ktoś leje twoje dziecko
kręcik
kręcik 14.04.2018, 14:38
Tak to jest jak się robi z igły widły...
nowy
nowy 12.04.2018, 21:00
No to zasłynie nasze miasto znowu.
Sumiejko
Sumiejko 13.04.2018, 08:46
Sprawa się w sądzie wyjaśni i nic nie będzie. Tak to przewiduję.
Remik
Remik 12.04.2018, 11:59
Te wypowiedzi w sądzie są wyraźnie rozbieżne.
Schutzengel
Schutzengel 10.04.2018, 12:52
Ci co bronią księży sadystów, będą się smażyć w piekle, jeżeli takie istnieje
-----------------
https://www.youtube.com/watch?v=NCkK99oqlnc
szok
szok 10.04.2018, 10:22
A po co w ogóle ksiądz chciał zdjąć ten kaptur? Rozbieranie nie należy do jego obowiązków!
Schutzengel
Schutzengel 9.04.2018, 22:32
do Policjanta - gdyby to policjant pobił dzieci, zapewne byłby już w cywilu albo gwałcony w celi przez kryminalistów.
Dzieci są wredne dla księży i ciągle ich prowokują.
https://www.youtube.com/watch?v=NCkK99oqlnc
Specnaz
Specnaz 9.04.2018, 22:03
Niech ksiadz odpowie za swoje czyny, jak mu nie wstyd tak sie zachowywac. Ksiadz powinien byc przykładem do naśladowania, pelnym miłości.
A jezeli jest agresywny i uzywa przemocy...to coż, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Radze tylko uwazac jak kosa trafi na kamień :)
avikol
avikol 9.04.2018, 22:06
Poczekaj do końca. Według mnie tu nic nie jest pewne.
Specnaz
Specnaz 9.04.2018, 23:45
Oczywiście ze nic nie pewne, poki nie ma prawomocnego wyroku
Policjant
Policjant 9.04.2018, 21:34
A co by było jak to by policjant tak samo uderzył lub poszarpał dziecko?
wątpliwości
wątpliwości 9.04.2018, 22:07
A uderzył? czy tylko zdjął kaptur?
Kasper
Kasper 9.04.2018, 21:19
Mnie zastanawia w sprawie księdza jedno. Że to nie był odosobniony przypadek gdzie są takie kontrowersje.
M
M 9.04.2018, 20:49
A tak z ciekawości.To ksiądz jest ten w wygolonej glowie i w powyciąganych dresach na ***?
To tak się przychodzi ubranym do sądu?
Szok jakie zdziczenie obyczajów panuje.
list do M
list do M 9.04.2018, 21:20
Nie podpuszczaj!
POPZPR
POPZPR 9.04.2018, 20:19
Ksiądz winny , ale towarzysz z Patologi Oszołomów - PO - NIEWINNY .
monster
monster 9.04.2018, 20:51
Przestań brać używki!
Danka
Danka 9.04.2018, 16:21
Świadek to jest dla mnie ten kto widziała a nie ten komu opowiedziano jak rzekomo było!
lisa
lisa 9.04.2018, 15:31
Jestem matką dwóch chłopców nie wyobrażam sobie żeby ktoś dotykał moje dzieci a zwłaszcza ksiądz, chciał skarcić to mógł rozmawiać z rodzicami, powinien spróbować wytłumaczyć temu dziecku ze takie postępowanie jest złe a nie od razu lecieć z rękoma, kościół jest własnością wszystkich parafian a nie jego, myślę że Panu Bogu takie postępowanie osoby duchownej się nie podobało. Dziecko nie powinno chodzić po tym gzymsie ale są inne formy dotarcia do młodej osoby nie agresją przecież sam powiedział że przeprosiła ale jemu było za mało. a już śmieszy mnie jego obawa o bezpieczeństwo tego dziecka jaki troskliwy o o o. W taki oto sposób przyciągają ludzi do kościoła a potem krzyk że ludzie nie chodzą , trzeba się zastanowić co zrobiłem żeby chcieli przyjść. Brawo rodzice dziecka, tez mym tak zrobiła
Klaps
Klaps 9.04.2018, 15:15
Każdy powinnien się zachowywać tak jak ksiądz - palnąć przez łeb każde zle zachowujące się dziecko czy nastolatka - i nie było by problemow.

Dzisiaj widziałem przez okno chłopców na rowerach. Jeżdżą po trawniku przed blokiem i go niszczą!

Teraz ich nie ma ale poczekam niech tylko jeszcze razy wyjdą!!
wyrozumiały
wyrozumiały 9.04.2018, 12:23
Nie udawajcie , że ,, NASZE ,, dzieci to ,, aniołki ,, - potrafią być okrutne i dokuczliwe i wyrządzające wile szkód o złośliwości nie wspomnę ....Niech ksiądz odpowie JEDNAK odpowiednio do wyrządzonej krzywdy ...!
Łowca pedofilów
Łowca pedofilów 9.04.2018, 11:31
Łapy precz od naszych dzieci!!!?

Pozostałe