Dni Gryfina 2018. Podajemy program święta gminy

Dni Gryfina 2018. Podajemy program święta gminy fot. GDK
Tradycyjnie w pierwszych dniach maja odbędzie się w Gryfinie święto miasta i gminy. Gorąco zachęcamy do udziału w trzydniowym przedsięwzięciu. Od kilku lat Dni Gryfina odbywają się na gryfińskim nabrzeżu miejskim. Rokrocznie staje tutaj wielka plenerowa scena, na której występują artyści reprezentujący różne gatunki sztuki, twórcy lokalni oraz gwiazdy polskich scen. Tak będzie także w dniach 1 - 3 maja 2018 r.

Od 1 do 3 maja 2018 odbywać się będą koncerty muzyczne i wydarzenia sportowe. Na terenach przy Odrze Wschodniej nie zabraknie także stoisk gastronomicznych czy lunaparku. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich atrakcji.

1 maja (wtorek)
 

godz. 15 - Kapela Ludowa Borzymianka i Kapela Ludowa Wełtynianka

godzi. 16 - oficjalne otwarcie imprezy  

godz. 16.10 - występ Kapeli Ludowej Gardnianka 

godz. 17 - uczestnicy muzycznego festiwalu POTY (Schwedt nad Odrą/Niemcy)

godz. 18 - Kafel (szczecińska kapela, legenda polskiej muzyki elektronicznej) 

godz. 19 - POPARZENI KAWĄ TRZY

godz. 21 - COMA

 

2 maja (środa)
 

godz. 16 - Amatorski Blok Artystyczny

Studio Piosenki GDK Piotra Ostrowskiego, Pracownia Muzyczna GDK Jolanty Romanowskiej, Pracowni Muzycznej z Widuchowej Pawła Wróbla

godz. 17.30 - Rusty Chain (gryfińska kapela rockowa)

The Red Black Sappers (Szczecin)

godz. 19.30 -  Kaurna Cronin (australijski muzyk folkowy wystąpi wraz z zespołem) 

 ANIA DĄBROWSKA

 

3 maja (czwartek)
 

godz. 12 - IV GRYFIŃSKI TRANSGRANICZNY FESTIWAL BIEGOWY (start z gryfińskiego nabrzeża)

Sportowcy będą rywalizować na dystansach 10 km oraz 21,097 km (półmaraton).

godzi. 15 - Amatorski Blok Artystyczny

The Body Fitness Club, Dzienny Dom Senior+ i Fit Dance Studio Step by Step

godz. 16.30 - Robert Rozmus (familijny program estradowy)

Boomcyk (disco polo, Gryfino)

SŁAWOMIR

 

Koncerty poprowadzi pochodzący z Gryfina dziennikarz i prezenter Bartek Cebeńko.

Wstęp na atrakcje Dni Gryfina 2018 jest wolny.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czarna
czarna 15.04.2018, 23:56
Na śmieszne jest w tym wszystkim ze "wioski" maja lepsze propozycje od miasta .
fan
fan 15.04.2018, 11:46
Wszystkim uczestnikom DG życzę udanej zabawy a sfrustrowanym melomanom więcej radości na codzień choćby dlatego że jesteśmy różni.
sombrero
sombrero 15.04.2018, 11:35
Rozumiem, że władza chce też przypochlebić się mniej wysublimowanym gustom. Ale wielu mieszkańców ma tez swoje doświadczenia muzyczne. Bardziej ambitne i trudno teraz takie doświadczenia chować pod korcem, a każdy, kto miał łaskę pójść drogą dobrej muzyki, powinien to głosić „na dachach". Dlatego będę popierał tylko ambitny program.
gipsi
gipsi 15.04.2018, 10:43
Szału nie ma ale jest dużo lepiej niż w latach poprzednich.
do
do 15.04.2018, 02:15
To 3 dni!
makatka
makatka 14.04.2018, 22:54
Wolę miasto Januszy, którzy słuchają Marleya, Wodeckiego, Niemena i nawet Santor (co za głos...), niż miasto Kevinów, Brianów i Jessic z ich Grubsonem, Dua Lipą, Enrice Iglesiasem i {disco polo} (tu nawet nie byłem w stanie wymienić wykonawcy, bo w trosce o umysł nie znam nazw).
goal
goal 14.04.2018, 16:05
Warto ocalić swoja wrażliwość, unikac zbyt łatwej muzy, zwłaszcza disco polo
g
g 14.04.2018, 15:23
Nie lubię go, uosabia w wyglądzie wszystkie cechy, których nie lubię u facetów.a ten jego hit? Porażka dla starych bab
tytanik
tytanik 14.04.2018, 13:47
A kapela rżnie...
lolo
lolo 13.04.2018, 08:38
Prosimy o jeszcze jedną kadencję. Teraz nie mogliśmy zrobić takich dni Gryfina jak poprzedni burmistrz, ale w następnej kadencji będą niesamowite atrakcje tylko nas wybierzcie jeszcze raz prosimy.
optymista
optymista 12.04.2018, 21:48
coraz więcej ciekawych rzeczy zaczyna być u nas
kęs
kęs 12.04.2018, 21:29
Podobno, tam ma być takie jedzenie nie do jedzenia? Czy to prawda?
POPZPR
POPZPR 12.04.2018, 18:13
A na przystani kajakarsko -żeglarskiej w kiblu syfa idzie złapać . Miasto BOGATE .
olo
olo 12.04.2018, 17:36
pseudonim kuzyn :) dobre :) sługus pawełka :)
przed wyborami impreza!? a gdzie byli wcześniej ??
wszytko co złe to poprzednicy ?? a oni gdzie wtedy byli ? w radzie miasta byli i krytykowali wszystko
jeden zlewa na wszystko drugi chory psychicznie najnormalnieszy Tomek z któym można porozmawiać na poziomie::)
skrucha
skrucha 12.04.2018, 11:17
Ten program to przyznanie się , że wcześniejsze imprezy były nie takie jak być powinny!
Kuzyn
Kuzyn 12.04.2018, 02:44
Brawo widać że Gmina po uregulowaniu kwestii finansowych i rozpoczęciu strategicznych inwestycji zwiększa finansowanie na kulturę SUPER !!!
Jeszcze bardziej cieszę się z prawidłowej kolejności !!!!!
W końcu w tej gminie ktoś myśli a nie inwestuje pożyczone pieniądze we wszystko!!
Przedsiębiorca
Przedsiębiorca 12.04.2018, 16:55
Najważniejszą inwestycją jest inwestycja w kapitał ludzki, czyli wzrost wynagrodzeń pracowników, być może w Grudniu będzie nowa skarbnik, która wygospodaruje środki na ten cel, wszak ten kto zarabia ten powinien myśleć o innych.. A po wakacjach wszystko będzie chyba kiełbasą wyborczą i każdy będzie obiecywał,czas na konkretne decyzje...
karol
karol 12.04.2018, 10:14
Nie inwestycja w kulturę tylko wybory się zbliżają.
lunapark
lunapark 12.04.2018, 11:16
Niech w swoja kulture osobista najpierw zainwestują!
Co to jest ?
Co to jest ? 12.04.2018, 00:57
A co to za gable z podpisem Gryfino ? Gdzie herb Gryfina ? Zniszczyli Dni Gryfina, zniszczyli herb. Niszczą ulicę JP II.
Ja wyjeżdżam do Pobierowa.
Ja wyjeżdżam do Pobierowa. 12.04.2018, 00:53
Prawie cztery lata nas olewali i nagle jaka zmiana. Chcieli by naśladować Długoborskiego i Piłata tyle, że za organizację imprezy wzięli się o pół roku za późno i wszyscy dobrzy zajęci. To posłuchamy i popatrzymy na folk Borzymianki i Wełtynianki i końskie zaloty starych byków ze straży miejskiej i straży do nastolatek przed estradą. Wybory idą. Na szczęście to ich ostatni raz. Zniszczyli imprezę. Jak wszystko.
szkoda
szkoda 11.04.2018, 23:49
Szału nie ma...
Obywatel
Obywatel 11.04.2018, 21:43
Widac ze to rok wyborczy????
tototo
tototo 11.04.2018, 21:50
Jak najbardziej. Nawet Sawaryn przekonał się do zabaw plebejskich. Już nie mówiąc, że kazał się uwiecznić na plakacie!

Pozostałe