Gmina sprzedała park za 707 tys. zł

Gmina sprzedała park za 707 tys. zł
Przetarg na park przy ulicach Wilsona i Dworcowej w Chojnie obył się w czwartek 12 kwietnia 2018 r. Szczecinianie kupili działkę o 7 tys. więcej niż wynosiła cena wywoławcza. Za działkę pod murami miejskimi zapłacono 707 tys. zł. Podobno mają tam powstać budynki wielorodzinne.

Na sprzedaż działki zgodzili się pośrednio radni, którzy przeznaczyli teren pod inwestycje.

O pomyśle sprzedaży nieoficjalnego parku informowaliśmy jako pierwsi tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27503,burmistrz-sprzedaje-park

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nauczycielka
nauczycielka 14.04.2018, 22:21
Natomiast mnie ta sytuacja skojarzyła się z dramatem Szekspira, " Makbet", gdzie było proroctwo, iż dopóki Las Birnamski nie podejdzie pod mury zamku, Makbet panowac będzie. Kto wie, może powinniśmy wziąć gałęzie drzew z parku i przynieśc je pod magistrat, a panowanie Ferdka może dojdzie do końca, choć inne... może być gorsze.
Nachbar
Nachbar 14.04.2018, 09:36
Matulku! W Chojnie ich pomigało, park miejski sprzedany...
transakcja
transakcja 14.04.2018, 22:13
To nie park miejski tylko targ wiejski!
Uklad
Uklad 13.04.2018, 11:58
Teraz patrzec na rece KTO kupil ten park i KTO bedzie wspierac finansowo kampanie wyborcza burmistrza.
zadowolony
zadowolony 13.04.2018, 11:15
Ugór, który przynosił władzom problemu teraz będzie miał gospodarza. Brawo!
futro
futro 14.04.2018, 22:49
Tak grać przed wyborami, nieładnie tow. Wojciechu!
przyzwoitość
przyzwoitość 13.04.2018, 10:56
Niezrozumiałym zupełnie jest sytuacja, że niektórzy nie cieszą się z dobrej transakcji gminy. Miasto będzie się rozwijać, będa pieniadze na nowe projekty, a niektórzy nie potrafią się z tego cieszyć. Chociażby zamilkli ze wstydu...
sprawa zasadnicza
sprawa zasadnicza 13.04.2018, 09:54
Powinniście się cieszyć, że macie takie władze, które potrafią pozyskiwac pieniadze do budzetu.
sprawa komornicza
sprawa komornicza 13.04.2018, 10:22
od wyprzedawania majątku na licytacjach to jest komornik - a nie władze miasta...
AA
AA 13.04.2018, 05:47
Najgorsze jest ze niegospodarnosc burmistrza zmusza do sprzedazy mienia miasta. Nie zal wam ludzie tego parku?
obserwator
obserwator 12.04.2018, 23:31
Nasi radni i kandydaci na burmistrzów wykazali się zupełną ignorancją .
Nie zwołali na czas sesji nadzwyczajnej żeby wyłączyć park ze sprzedaży .
żenada
żenada 13.04.2018, 09:54
A po co działać? Lepiej się lansować pod Biedroną.
kgw krzymow
kgw krzymow 12.04.2018, 22:08
panie burmistrzu kiedy jedziemy an wycieczkę w góry?
turek
turek 14.04.2018, 22:12
Baba ze wsi wyjdzie ale wieś z baby nigdy nie wyjdzie. Ot, taki komuszy zwyczaj wiecznie żywy jak wasz ***. Lubicie to, prawda?
jożin z bażin
jożin z bażin 12.04.2018, 21:43
A tak Andrzej narzeka że w Gryfinie jest źle?!wyrazy współczucia dla mieszkańców Chojny
małogajew
małogajew 12.04.2018, 22:09
Gdyby Sawaryn sprzedał coś za 700 tys. to wreszcie możnaby ratować Pałacyk pod Lwami i mury!
uzależniony
uzależniony 12.04.2018, 21:40
Oj będzie za co przepić.
rapier
rapier 12.04.2018, 21:30
To kiedy wycinka drzew?
...
... 12.04.2018, 19:16
haha ale was burmistrz roluje. ale co sie dziwic w chojnie wiesniacy sami to mamy efekty. A do dopiero poczatek. nie zareagowaliscie teraz to machina ruszy...
uniżony wieśniak
uniżony wieśniak 13.04.2018, 21:16
Faktycznie, rozumiem że czynny sprzeciw setek ludzi to brak reakcji? Petycja to brak reakcji? No ale skoro tutaj wypowiada się taki szlachcic jak ty, zostaje mi, zwykłemu wieśniakowi, zamilknąć i przejąć się twoim jakże bezbłędnym rozumowaniem. Harvard stoi przed Tobą otworem obeznany człowieku.
POPZPR
POPZPR 12.04.2018, 18:09
Wojtek LSD , wiadomo !!!!! Kordylasiński nie rób z nas durni tymi kwadracikami .
kółeczko
kółeczko 12.04.2018, 19:19
O jakie kwadraciki ci chodzi?
wróbelek co ma bardziej lewą nóżkę
wróbelek co ma bardziej lewą nóżkę 12.04.2018, 21:31
O te takie koliste.
MiG
MiG 12.04.2018, 23:07
Po LSD jesteś ?
Badziew...
Badziew... 12.04.2018, 17:53
I bedzie kolejny zachodni supermarket !!! :D
życzenie
życzenie 12.04.2018, 21:40
Ja poprosze lidla!
Alan
Alan 12.04.2018, 17:44
No i bardzo dobrze. Za Niemca to były dzielnice mieszkalne. Pora zatrzeć ślady II wojny światowej.
Fiona
Fiona 12.04.2018, 19:18
Sam chyba mieszkałeś na bagnach, ogrze!
Henri
Henri 12.04.2018, 16:13
Co za głupi pomysł!!! Brawo radni!!!
Zielony
Zielony 12.04.2018, 16:07
A gdzie ekolodzy no ja się pytam gdzie byli ekolodzy? Żaden do drzewa się nie przykuł.!
Pał kiewicz
Pał kiewicz 12.04.2018, 21:33
Przykuł się taki jeden ale bagno go wciągnęło.
spacerowicz
spacerowicz 12.04.2018, 15:06
A kto tak fatalnie ogłowił te drzewa przy Wilsona?
xyz
xyz 13.04.2018, 20:39
Ksawery sobie przeleciał..
pizza
pizza 12.04.2018, 14:59
A co z tamtymi ogródkami?

Pozostałe