Znaczne ilości narkotyków miał w mieszkaniu. Odurzony dochodzi do siebie w areszcie

  • 13.04.2018, 12:48 (aktualizacja 13.04.2018 23:44)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znaczne ilości narkotyków miał w mieszkaniu. Odurzony dochodzi do siebie w areszcie
Akcję zorganizowali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Przeprowadzili nalot na mieszkanie 41-letniego mieszkańca Gryfina, gdzie znaleziono amfetaminę i marihuanę. Zatrzymano trzy osoby.

Policjanci wpadli do mieszkania przy ul. Iwaszkiewicza w Gryfinie o godz. 20.36 w czwartek 12 kwietnia 2018 r.

-U 41-latka ujawniono znaczne ilości narkotyków - 2,7 g marihuany i 96,4 g amfetaminy. Zatrzymaliśmy trzy osoby. Oprócz czterdziestolatka również 26- i 27-latka –informuje portal igryfino oficer prasowy asp. szt. Marcin Karpierz. – Jak dojdą do siebie , to ich przesłuchamy – dodaje.

To może oznaczać, że jeszcze nie przestały działać narkotyki, które wczoraj zażyli.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamil
Kamil 15.04.2018, 10:18
Ćpuny i dilerzy świat patologii w którym często dochodzi do tragedi. Kradzierze, gwałty i morderstwa to 3 najczęściej popełniane przestępstwa w środowisku narkomanów
Rynek
Rynek 15.04.2018, 18:17
A alkohol prowadzi do wszystkich tych przestępstw
pulver
pulver 14.04.2018, 23:06
Ton wszytko przez prochy..... Z prochu powstales i w proch się obrocisz Ps.promocja w biedronie na persil jest
Baszta
Baszta 14.04.2018, 09:33
po 16 zapukali ,a nie wpadli po 20,i to nie bylo mieszkanie 41 letniego zatrzymanego tylko innego wlascicieli ,ktory w tym czasie był w pracy i nic o zdarzeniu nie wiedzial.PO trzecie caly ten bajzel zorganizowala bez zgody i prawa pewna degeneratka,ktora zostala dzien wczesniej na noc i ciagla szlałfa do rana towarzystwu....
Władysław Cichodept
Władysław Cichodept 14.04.2018, 01:29
Cela 675: radził bym zaczerpnąć słownika bo nie ktury tylko który !
Cyna: ty raczej jesteś rudy!
Chcą ćpać niech ćpają tylko niech nieletnim nie sprzedają i nie udestepbiają!
Im bardziej zakazane tym bardziej pożądane!
Osobiście miałem okazje spróbować i stwierdziłem ze to nie dla mnie.
Wszystko jest dla ludzi, jedni tak jak powiedzą ze to ich nie kręci, drudzy się wkręca i ich powykręca a ci co nigdy nie mieli styczności będą donosić.!
Knagulec
Knagulec 14.04.2018, 09:06
Dobrze gadasz
Kamilek
Kamilek 14.04.2018, 02:10
Ćpaj więcej narkomanie. Markot cię przyjmie i jeszcze na Woodstock się załapiesz
pogromca kurwiłbów
pogromca kurwiłbów 14.04.2018, 14:46
Kamilek wszyscy ci jadą a ty dalej sie prujesz dętko
sun
sun 14.04.2018, 00:08
Ćpali, ćpają będą ćpać po co urządzać prelekcje dla hołoty i ludzkich odpadków tego miasta ?
kogut
kogut 13.04.2018, 23:56
I dobrze mu!
Cela 675
Cela 675 13.04.2018, 20:16
spacerniak ,ktury oddział śmiga? kture cele ?
-pierwszy ,cela 3,4,7 a kto sie pucuje ?
-tu traper z woli !
-siemano traper !
-siemano adolf ! ktury tam to zborek ?
-ja jestem zborek a co ?
-jestes z targówka ? znasz miętusa?
-znam a co ?
-dostaliśmy grypsa od miętusa że sie rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś! żeś jest frajer z wolności! c##j ci w *** megusie !
Graża
Graża 14.04.2018, 01:16
Twój świat ***u więzienny. Inni korzystają z życia legalnie pracując ty będziesz w celi zamkniętym pajacem
Cyna
Cyna 13.04.2018, 17:34
Proszę bardzo następny diler i ćpun aresztowany. 41 letni cwaniaczek kombinował handlując narkotykami i w dodatku je zażywał. Kumpli też aresztowali. Straszna kompromitacja gangsterka. Całe szczęście otrzyma teraz maksymalny wyrok. Wyjdzie po kilkunastu latach bez zębów z bladą twarzą i sinymi oczami. Należy jeszcze aresztować wszystkich dilerów handlujących dla tego degenerata. Każdy dilerek i ćpun powinien skończyć w więzieniu. Gdy coś będę wiedział o jakimś gangsterku narkotykowym to dzwonię po policję z donosem.
Memphis
Memphis 14.04.2018, 01:15
Rudy?
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 13.04.2018, 18:54
Dzwonie na policje z donosem ,ale typ
Kamil
Kamil 15.04.2018, 10:09
Patologiczny synku pijaka i narkomanki niezawiadomienie o przestępstwie też jest karane.
Knagulec
Knagulec 13.04.2018, 16:56
To parowozy szkoda towarku w morde i nożem zawsze sie jakas k..... rozpruje i koniec kariery
Kamil
Kamil 13.04.2018, 19:42
Knagulec patologiczny dzieciaku. Ty masz poważne schorzenia psychiczne od ćpania
Knagulec
Knagulec 13.04.2018, 20:20
Raczej ty typasie ,nadajesz sie do pchania karuzeli
Sąsisd
Sąsisd 13.04.2018, 18:05
Siema Knagulec ! Ssaku kukurydzy grygiński !!
Dajesz dajesz
Knagulec
Knagulec 13.04.2018, 18:52
Japa mi tu obgryź kukurydzę pod stołem a pozniej sie mozesz udzielać parówko
Znam go
Znam go 13.04.2018, 19:22
Knaga Kotku ok tylko zmień pończoszki !
Parówo jeden !
Typas
Typas 13.04.2018, 19:29
Japa ruro bardaszana ssij knage dętko rozpruta
Zomo
Zomo 13.04.2018, 14:52
Wpadli do mieszkania !!!
Co za patologiczne grypsy !!!!
Luj
Luj 13.04.2018, 14:08
Edzia pierwszy nos gryfina
pyt
pyt 13.04.2018, 13:31
A ci dwaj kolesie u niego to kto?
Waszka
Waszka 13.04.2018, 13:45
Jacyś ruskie z tego co mowia
Jura
Jura 13.04.2018, 14:05
Żenia i Wiktor
przypuszczam
przypuszczam 13.04.2018, 13:26
Prawie sto gram? To raczej chyba diler.
Yola
Yola 14.04.2018, 00:57
Czyli zabraknie towaru na mieście dla ,,mamusiek,, , a i cena podskoczy za ,,jedynke,, ale co by nie mówić to i tak brawka dla Policji , od stycznia do teraz nawet nie zlicze ilu dealerów zatrzymanych a wciąż jest syf na Gryfinie i okolicy.

Pozostałe