Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

Na Dni Gryfina służbę będą pełniły policyjne konie

Na Dni Gryfina służbę będą pełniły policyjne konie Policja
Dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie rozmawiano o bezpieczeństwie podczas tegorocznych Dni Gryfina. Ustalono m.in., że podczas imprezy obecny będzie Konny Wydział Prewencji Komendy Miejskiej w Szczecinie.

Policjanci na koniach mają zabezpieczać imprezę. Policjanci i policjantki na ochronnych kaskach mają zamontowane kamery, co ma też ułatwić w razie zajść ustalenie ewentualnych prowodyrów.

Jeźdźcy i rumaki potrafią tworzyć szyki policyjne w sytuacjach zagrożenia porządku publicznego oraz działań pododdziałów zwartych.

Jak podaje policja, taki koń w służbie powinien charakteryzować się przede wszystkim dużym spokojem i opanowaniem. Nie może nerwowo reagować na odgłosy wystrzałów, ujadanie psów, czy głośne zachowania tłumu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 14.04.2018, 17:02
W tym tłumie konni? Super. Juz to widzę...
Gmina do wymiany
Gmina do wymiany 14.04.2018, 11:30
Gmina rozmawia o bezpieczenstwie a wystawia do obstaw imprez masowych dzieci bez żadnych uprawnień pod wodzą radnego kamińskiego. Śmiech na sali.
smret
smret 14.04.2018, 19:17
to dzieje się od trzech lat. Kamiński jest WSZĘDZIE. może to nowy vice? ładny jest.
Ha
Ha 14.04.2018, 19:58
Kamiński jest wszędzie z JAKIEGOŚ POWODU ? No to zgadnij z jakiego ? Haaaa
Gość
Gość 14.04.2018, 09:57
Szkoda , że ten kartoflany minister od policjantów nie przyjedzie to przynajmniej policjanci podopinaliby sobie skrzydła, jakieś konfetti ze śmigłowca ,albo chociaż ochroniarz rozpostarłby nad tym łbem parasol a tak ? Tylko konie w bojowym rynsztunku no ale jak się nie ma co się lubi to się ma, pozdrawiam wszystkich policjantów , którzy muszą się męczyć pod komendą idiotów
DW
DW 14.04.2018, 11:44
KODzaiarze już trolują
mędrek
mędrek 14.04.2018, 13:45
A kto według ciebie jest KODIARZEM?
Cyna
Cyna 14.04.2018, 13:58
Ty, czyli antypolski komuch. Miałem na myśli złodziej i oszust.
diagnoza
diagnoza 14.04.2018, 14:35
Piszesz jak prokremlowski troll, którego zadaniem jest skłócenie i napuszczenie na siebie Polaków.
klepisko to jednak nie pastwisko
klepisko to jednak nie pastwisko 14.04.2018, 08:37
Czy Nikitiński będzie sprzątał te kupki odchodów po koniach?
briks
briks 14.04.2018, 13:45
Stowarzyszenie mu pomoże!
patataj
patataj 14.04.2018, 14:36
A jak nazwie to stowarzyszenie od koni?
żrebak
żrebak 14.04.2018, 08:32
Idę o zakład , ze Konny Wydział Prewencji będzie główną atrakcją Dni Gryfina Jak już coś wymyślą to klękajcie narody.
Aras
Aras 14.04.2018, 06:50
Że skrzydłami jak husaria
Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 13.04.2018, 22:35
Tamdaradei! Tamdaradei!
miś
miś 13.04.2018, 21:27
Konie łby pospuszczać. Czy konie mnie słyszą?!
wymagający
wymagający 13.04.2018, 21:18
To ja poprosze o zdjecie z Sławomirem na koniu! Oczywiście z kamerki pani policjantki!

Pozostałe