Zapowiadają kaskadowe pomiary prędkości

  • 14.04.2018, 19:40
  • podkom. Anna Gembala
Zapowiadają kaskadowe pomiary prędkości Fot. Policja
W trosce o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących po naszym województwie policjanci będą kontrolować, czy przestrzegamy przepisów ruchu drogowego, a w szczególności czy jedziemy z dozwoloną prędkością. Wzmożone działania kontrolno-prewencyjne pn. kaskadowy pomiar prędkości prowadzone będą w poniedziałek 16 kwietnia 2018 r. na terenie całego województwa
Funkcjonariusze będą obecni na drogach krajowych w województwie, do których zostaną skierowane maksymalne siły ruchu drogowego. Nie tylko policjanci z ruchu drogowego będą dbali o nasze bezpieczeństwo, wspierać ich będą także policjanci z innych pionów policji.
 
W trakcie służby pełnionej na drodze policjanci będą dokonywali pomiarów prędkości kierujących w sposób statyczny na wyznaczonych punktach pomiarowych, jak i w sposób dynamiczny przy pomocy radiowozów wyposażonych w wideorejestratory.
Jedźmy zatem ostrożnie, nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze.
 
 
podkom. Anna Gembala
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kubik
Kubik 16.04.2018, 01:52
Wy zrzynacie info od Rywczyna ze strony Świnoujścia czy Rywczyn od Was ???????
nie każdy w Gryfinie nie umie współpracować:)
nie każdy w Gryfinie nie umie współpracować:) 16.04.2018, 08:17
ty w swojej ekipie nawet nie wiesz, co to współpraca...
czytam
czytam 16.04.2018, 10:41
Przecież podpisane, ze to informacje Policja :)))))
ot
ot 15.04.2018, 10:26
a rano z gryfina w strone autostrady eldorado. wyprzedzanie na pasach ciaglej jest na okraglo. i gdzie jest ta policja ? siedzi pije kawke bo jezdze od 5 lat i nigdy ich nie widzialem od 6 do 7 na tej trasie.
kiero
kiero 15.04.2018, 00:15
policja używa mierniki prędkości, które oszukują, dużo o tym jest w mediach
druh
druh 14.04.2018, 22:47
Tylko niech ścigają prawdziwych piratów!
zagwozdka
zagwozdka 14.04.2018, 21:25
Kaskada czy wodospad?
czarny
czarny 14.04.2018, 21:20
Dobre , dobre ...! A ja proponuję , żeby kierowcy w tym dniu dla
,, całkowitego ,, bezpieczeństwa w ogóle nie wyjeżdżali samochodami ..! Niech Policja z drogowcami sprawdzi stan dróg ( TAK DLA BEZPIECZEŃSTWA ) i złoży raport społeczeństwu - no i nałoży mandaty dla zarządców tych dróg ...! Może być KASKADOWO !
.......
....... 15.04.2018, 14:57
Ul Długa w Źabnicy samochody ciężarowe o tak dużym tonaźu nie powinni jeździć -gdzie jest Policja.
przecinek do kropek
przecinek do kropek 16.04.2018, 11:47
No właśnie. Gdzie są te chamy opłacane z naszych POdatków?
....
.... 15.04.2018, 09:01
Policja nie jest od sprawdzania dróg podziekujmy samorządom ...nie myl z PIS..
:)
:) 15.04.2018, 10:28
najlepsze drogi to od starosty :D hahaha on i jego klita nic nie robia. kto jest za likwidacja starostwa ? niech kompetencje przejma gminy.
gorzej
gorzej 15.04.2018, 11:39
Które gminy mają przejąć drogi od starostwa. Moja radzi sobie z drogami jeszcze gorzej.
cz
cz 14.04.2018, 21:32
RACJA !!! Zwłaszcza przez miasta i inne miejscowości ...! O Gryfinie nie wspomnę - bo to tragedia ( w trzech aktach ) !!!
Xyz
Xyz 14.04.2018, 20:53
A co innego potrafia ? Bandyty sie boją. .
Łucja
Łucja 15.04.2018, 10:38
A ładna MAMUSIA zatrzepocze powiekami , puści oczko i na upomnieniu się zakończy , schemat stary jak świat .
Jakub
Jakub 15.04.2018, 22:27
Stary ale wciąż działa .
Michał
Michał 16.04.2018, 01:54
A niby mają kamery i rejestratory itp itd , szok , dno , życie.
....
.... 15.04.2018, 08:57
...np.potrafią zadbać o Twoje i Twojej rodziny życie..mało?

Pozostałe