Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

Najszybciej rozwijające się miasteczko w powiecie

  • 15.04.2018, 16:47 (aktualizacja 15.04.2018 19:21)
  • Admin Admin
Najszybciej rozwijające się miasteczko w powiecie
-Wybraliśmy to miasteczko bo jest ładnie, spokojnie i ciągle się rozwija, do tego ceny są przystępne - mówi niedawny mieszkaniec Cedyni. Jednak teraz swoją przyszłość wiąże z Moryniem. To miasteczko na południu powiatu, które ma status najbardziej turystycznego i przyjaznego.

W mieście sporo się obecnie buduje. Powstają prywatne domy, jak i miejsca pracy - np. warsztat samochodowy czy przychodnia dentystyczna.

Moryń to najlepiej rozwijająca się miasteczko w powiecie. Tylko tu przybyło w stosunku roku 56 mieszkańców. Na plusie jest jeszcze tylko Widuchowa, ale ona ma status wsi. Przykładowo w Gryfinie ubyło 211 osób.

Moryń obecnie liczy 1650 mieszkańców. Jeszcze kilka lat temu był mniejszy od Cedni, ale teraz ją przegonił. Ludzie swoimi decyzjami uznali, że Moryń to najprzyjaźniejsze miasto w powiecie.

Admin Admin

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

naleweczka
naleweczka 18.04.2018, 10:55
Bo podlewają to rośnie!
cyklista
cyklista 17.04.2018, 22:07
aby coś takiego się nie zdarzyła na drodze z Morynia do Przyjezierza
https://video.wp.pl/i,wstrzasajacy-wypadek-w-lubuskiem-rowerzystka-nie-miala-zadnych-szans,mid,2018374,cid,4051,klip.html
Rowerzysta
Rowerzysta 15.04.2018, 22:26
Fajnie ale co z dojazdem z trasy rowerowej z przyjezierza do morynia bo dojdzie do tragedii jak ludzie tam się pojawią z rodzinami.
https://wiadomosci.wp.pl/zabil-trzy-osoby-przyznal-sie-ale-ma-inna-wersje-wypadku-6241513426556545a
Tosky
Tosky 16.04.2018, 09:42
Jechałem wczoraj rowerem na tej trasie i jak zobaczyłem metalową barierę na zakrecie i auta które jechały ponad 100km to też pomyślałem o tym wypadku gdzie wariat autem zabił rodzinę na rowerach.
Ja
Ja 16.04.2018, 21:25
Kto tą drogą zarządza?
kot
kot 17.04.2018, 22:06
powiat gryfiński
Henia
Henia 15.04.2018, 21:14
Tylko szkoda że władze morynia od 4 lat nic nie robią nie inwestują w turystykę.
Po za tym pomnikiem za 40tysi porażka.!
Iras
Iras 15.04.2018, 22:27
Pomnik to inicjatywa radnych. Sukcesów na polu burmistrza brak
dobra marka
dobra marka 15.04.2018, 21:29
Władze nie inwestują ale za to siłą rozpędu ludzie inwestują!
gromek
gromek 15.04.2018, 20:30
A przecież Sawaryn obiecał zawalczyć o Ukraińców aby się osiedlali!
seniorka
seniorka 15.04.2018, 20:21
Z Gryfina ludzie masowo uciekają widząc jak bardzo uciążliwe dla mieszkańców są poronione działania władz. Uciążliwe wojenki o most, wieloletnie remonty Łużyckiej, brak inwestycji i parkingów. Na złość mieszkańcom postawią jeszcze halę w parku aby całkowicie utrudnić życie w centrum miasta.
Robocop
Robocop 15.04.2018, 20:33
a co do hali to moze pomysl w jakich warunkach cwicza te dzieci na wf. boisko przed szkola jest w pani wieku tak podejrzewam przynajmniej tak wyglada. a sala nie nadaje sie nawet do gry w kosza.
sam kop
sam kop 15.04.2018, 20:48
stare boisko - no to zniszczyć i postawić halę. Dla wybranych. Bo boisko może być dla wszystkich. Logika
Robocop
Robocop 15.04.2018, 20:31
tak bo wszedzie indziej po wioskach pelno parkingow i to jest jedyny powod. moze ludzie chca spokoju bo te argumenty o drogach to smiech a sali. pojedz seniorko na wioske zobacz jakie sa drogi.
sam kop
sam kop 15.04.2018, 20:49
Jak ktoś widzi nazwę park i mu się kojarzy z parkingiem - to nie znaczy, że musi drzewa w parku wycinać!
Ja
Ja 15.04.2018, 19:27
Zawsze mówiłem, że Moryń jest najpiękniejszym miasteczkiem i najczystszym dzięki Heniowi Garusowi.
Jola
Jola 15.04.2018, 18:56
Nikt nie przebije Mieszkowic,pod "ojcowska" opieką Andrzeja S.Miasto kwitnie niczym rzepak na wiosnę.
Barnaba
Barnaba 15.04.2018, 19:12
Bo trochę nawozu wyrzucił ostatnio...
Młody