Policjanci wyłapują na działkach osoby spożywajace alkohol

  • 15.04.2018, 20:03
  • Policja
Policjanci wyłapują na działkach osoby spożywajace alkohol Policja
Dzielnicowi kontrolują tereny ogródków działkowych. W ramach kampanii pod nazwą „Dzielnicowy bliżej nas” przypominają działkowcom o bezpieczeństwie oraz o właściwym zabezpieczeniu ogrodowych altanek.

Pierwsze ciepłe dni spowodowały, że na ogrodach działowych rozpoczęły się wiosenne porządki. Rozpoczęcie sezonu działkowego to dobry moment na profilaktykę i rozmowy z lokalną społecznością. Prócz tego dzielnicowi sprawdzają bezpieczeństwo i dbają o prządek mając oko na miejsca, w których grupują się osoby spożywające alkohol oraz osoby bezdomne. Podczas kontroli zwracają także szczególną uwagę na stan zabezpieczenia technicznego altanek.

Mundurowi przypominają działkowcom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Rozmawiają z właścicielami jak właściwie zabezpieczać sprzęt, aby nie stać się ofiarą przestępstwa albo aktów wandalizmu na terenie działki. Omawiane są także sposoby i metody działania złodziei, którzy wykorzystują naszą nieuwagę i każdą okazję do zdobycia łupu. Policjanci zachęcają również działkowców do „sąsiedzkiej czujności” i obywatelskiego współdziałania.

Policja

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leszek
leszek 17.04.2018, 08:34
trochę niefortunny artykuł.są złodzieje działkowi i są działki -meliny ale to margines.na działce przy grilu wypada się napić piwa czy gorzałki ,ale z umiaremtu tkwi sedno sprawy.a że patrol przejdzie się po działkach to co złego .nie demonizujmy policji
TW Boleś W.
TW Boleś W. 16.04.2018, 18:42
Loszku , nie policjanci , a DZIAŁKOWCY !!!! Co ty jesteś pies na emeryturze ????
magik
magik 16.04.2018, 14:57
Gostek pisze takie idiotyczne nagłówki które pasują jak ..uj do kredensu i tyleż samo są zgodne z prawdą żeby sobie zwiększyć poczytalność.Wyłapują pijących alkohol na działkach.Puknij się w łeb a jak nie pomoże to jeszcze raz aż do skutku.Zaraz ktoś napisze że jestem od Mietka.Nie,nie jestem od Mietka tylko nie lubię debilizmu.
piwko
piwko 16.04.2018, 11:31
Wyłapują ale tylko z melin.
POPZPR
POPZPR 16.04.2018, 06:06
Nigdy nie słyszałem żeby policja złapała złodzieja działkowego . NIGDY!!!!! Statystykę chcą POprawić ?????
Loszek
Loszek 16.04.2018, 12:22
W Kołbaczu policjanci jakoś złapali złodziei nocnych...
Nick
Nick 16.04.2018, 06:02
Co to w ogóle za bzdura,żeby na działce nie wypić piwka
Ela
Ela 16.04.2018, 04:48
Każdy działkowiec to pijak , a każdy pijak to złodziej
łowca popaprańców
łowca popaprańców 16.04.2018, 08:38
zryty beret masz okropnie
Miler
Miler 15.04.2018, 22:11
debil *** pisze te nagłówki,,, *** ci w ryj cioto unlike
Pic gdzies trzeba
Pic gdzies trzeba 15.04.2018, 21:50
Juz niedlugo... Mietek buduje pijakom fajne miejsce do chlania na gorce milosci.
Gosc
Gosc 15.04.2018, 21:41
To przepraszam na własnej działce nie moge wypić piwa ?
policmajster
policmajster 15.04.2018, 20:51
lepiej niech się skupią na wyłapywaniu kryminalistów,których jest mnóstwo-nie pałujcie działkowców a kryminalistów!!!
sOPLICA 45
sOPLICA 45 16.04.2018, 13:38
Łatwo się mądrzyć ale...KRYMINALISTA MOŻE SIĘ ODWINĄĆ !!
żenada
żenada 15.04.2018, 20:48
JAKI CLICK-BAITOWY TYTUŁ, GORZEJ NIŻ NA ONECIE
haha
haha 15.04.2018, 20:41
to nie mozna pic na dzialce ?:D
pis-men
pis-men 15.04.2018, 20:37
A ja siem pytam kiedy Policjanci wyłapują osoby spożywajace alkohol we własnych domach i mieszkaniach,pytam się kuzwa kiedy?
Po za tym Policjanci zachęcają również mieszkańców do „sąsiedzkiej czujności” i obywatelskiego współdziałania.
;-)
;-) 15.04.2018, 20:28
No to 90 procent działkowców zostanie wyłapanych!

Pozostałe