Tak ukarali go za zaparkowanie na chodniku

  • 16.04.2018, 11:15
  • Admin Admin
Tak ukarali go za zaparkowanie na chodniku
Miejsc parkingowych w Gryfinie brakuje. Władze niewiele robią aby problem rozwiązać. Kierowcy często parkują w ten sposób, że utrudniają życie pieszym. I konflikt gotowy. A że służby nie kwapią się z pilnowaniem porządku, to za regulacje wzięli się sami mieszkańcy.

"Tędy przebiega chodnik (jak sama nazwa wskazuje służy do chodzenia)" - o takiej treści napisy na kartkach nalepione zostały na maskę zaparkowanego na chodniku samochodu...

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

haker
haker 19.04.2018, 02:26
Farba albo zwykły klucz. Jak coś robić to z przekonaniem, efektywnie i efektownie.
Zoran
Zoran 18.04.2018, 19:18
To dobry temat bo przypomina jak mało zrobiła gmina w sprawie parkingów.
pyt
pyt 18.04.2018, 19:06
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
Samowolka
Samowolka 17.04.2018, 21:55
Gdzie kota nie ma tam myszy harcują.
nastula
nastula 17.04.2018, 21:20
Pewnie. że parkingi powinny być w dużej ilości, ale nie popadajmy w skrajności. Jak sie przejdziesz jeden, z drugim kilka metrów to nic sie nie stanie.
kibuc
kibuc 16.04.2018, 19:45
A te kartki latające po chodniku to kto pozbiera?
Jjjb
Jjjb 16.04.2018, 19:35
Ciekawe jak dlugo ta osoba chodzila po miescie i szukala komu by to nakleic. Ludziom to sie nudzi (...). Niestety nie ma gdzie parkować jest to duzy problem ale zeby robic takie sztuczne afery i tylko slychac bo z wozkiem nie ma jak przejść, zawsze byl to problem ale nie tylko bo auto stalo na chodniku. Ale w Gryfinie jest świetny trend wypatrzyc autko zrobic zdjęcie i jestem cool. Za duzo maja ci ludzie czasu

Część komentarza usunięto. admin2
Emeryt
Emeryt 16.04.2018, 22:33
Bo to miasto emerytów, młodzież pracuje np. w Norwegii na 25-35 tyś. miesięcznie, żyją dostatnio i odkładają jako drobne z portfela co miesiąc 5-6 tysięcy.
kierowca
kierowca 16.04.2018, 19:15
Komentarz do tych wszystkich praworządnych - Niech ten kierowca, który nigdy nie zaparkował na chodniku "pierwszy rzuci kamień..."
Nidgy!
Nidgy! 17.04.2018, 21:53
Ja nidgdy nie zaparkowałem na chodniku. Zaparkowałem nawet z 500m dalej, ale na parkingu a nie chodniku.
Które to twoje auto jest do obrzucenua kamieniami?
Kierowca
Kierowca 19.04.2018, 12:27
Ja podobnie a jeżdżę ze 36 lat. Podaj miejsce parkowania twojego auta. Kamień znajdę po drodze.
Janek
Janek 16.04.2018, 15:46
Ma szczęście że to nie tartka przylepna w całości pokryta klejem, a tylko kartka przyklejona taśmą. He
Wózek
Wózek 16.04.2018, 14:03
Wózkiem to nie ma jak chodzić poparkubw alejkach, wszystko pozaczynane zero pomyslunku....A dzieci jak chcą uczyć się na rowerku jeździć to po 17 na asfaltówce pojazdy jeżdżą mimo zakazu, niech ktoś się dowie któredy na budowę do nowej hali będą jeździć bo na pewno nie parkiem nie ma przyzwolenia na to....
Normalny
Normalny 16.04.2018, 13:30
Wszyscy sprawiedliwi i praworzadni a lamanie przepisów chca karać łamaniem prawa! Polaki cebulaki jeden gorszy od drugiego... Policja i straz miejska sa od egzekwowania prawa jak chcecie byc praworządni! Wstyd mi za gryfiniaków...
wredny
wredny 16.04.2018, 13:26
Z czterech kol powietrze spusciciic super glu w maszynki i nauczy sie pustak
cz
cz 16.04.2018, 21:24
No i to dopiero jest prawdziwe przestępstwo kryminalne ...!
Robin Hood
Robin Hood 19.04.2018, 02:30
To protest obywatelski wobec państwa ścigającego swoich obywateli a popierającego przestępców.
Gosc
Gosc 16.04.2018, 13:06
I bardzo dobrze bo stawiaja na chodnikach źe nie ma jak przejść a co dopiero przejechać wózkiem
radny
radny 16.04.2018, 12:48
karne palsko trzeba było przykleić
stop wandalom
stop wandalom 16.04.2018, 11:44
Jak facet ma kamerę w samochodzie to może teraz pójść na policję z tym monitoringiem. Nie ma przyzwolenia na niszczenie!
ktos
ktos 16.04.2018, 12:04
Stop wandalom... A na parkowanie na chodniku jest pozwolenie..?
cz
cz 16.04.2018, 21:27
Nie ma pozwolenia tak samo , jak nie ma pozwolenia na niszczenie prywatnego mienia ...!
Richard
Richard 16.04.2018, 11:39
Niech się cieszy ze mu gwoździem nie pojechał!
Gonić dziada!
Gonić dziada! 16.04.2018, 11:35
Karne ***y było mu nakleić albo po prostu polać dach stężonym kwasem solnym
Chodnikowy szary obywatel
Chodnikowy szary obywatel 16.04.2018, 11:32
Jak bedziesz parkował jak burak nie ździw się...
Drogowy szary obywatel
Drogowy szary obywatel 16.04.2018, 12:38
jak będziesz przechodził przez jezdnię jak burak, to się nie zdziw.
Mam nadzieję, że policja tym Drogowym szarym obywatelem się zajęła już.
Mam nadzieję, że policja tym Drogowym szarym obywatelem się zajęła już. 19.04.2018, 02:33
Gnój i zbrodniarz jesteś.
kugel
kugel 16.04.2018, 11:27
Niech by moje okleili to od razu płacą za zniszczenie lakieru!
Magda
Magda 16.04.2018, 11:44
Za głupote sie płaci . Ktos parkuje na chodniku to niech sie liczy z konsekwencjami????Jak by Pana auto okleili to moze i by zaplacili za zniszczenie lakieru a Pan powinien zaplacic wysoki mandat...ot taka sprawiedliwosc!

Pozostałe