Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Rybaków ujęli na przestępstwie [ZDJĘCIA]

  • 9.05.2018, 20:04
Rybaków ujęli na przestępstwie [ZDJĘCIA] fot. KWPSR Szczecin
Dzisiaj w nocy z 8 na 9 maja 2018 r. strażnicy Posterunku Państwowej Straży Rybackiej w Szczecinie ujęli rybaków poławiających na rzece Płonia w miejscowości Żelewo (gm. Stare Czarnowo).
Mężczyźni przegradzali narzędziami rybackimi całą szerokość koryta rzeki w celu pozyskania węgorza. Przegradzanie narzędziami połowowymi więcej niż połowę szerokości łożyska wody płynącej wymaga posiadania zezwolenia starosty. Sprawcy nie posiadali zgody na taki połów, co stanowi przestępstwo w myśl art. 27 c ust. 1 pkt 7 Ustawy o Rybactwie Śródlądowym.
Na miejsce wezwano funkcjonariuszy policji celem zabezpieczenia dowodów w sprawie - informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Rybackiej w Szczecinie.

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kołbaczanin
Kołbaczanin 13.05.2018, 14:08
Kiedyś było pełno kłusowników i wedkarzy jakoś żyli wsymbiozie ryb było co niemiara nawet węgorz brał na wędkę w biały dzień ryb było różnych przeróżnych a odkąd rybak (K...a) łapie w okolicach (kłusuje) to i łapać na wędkę się nie opłaca bo ryb nie ma
Kojot
Kojot 13.05.2018, 13:55
Rybakom z kołbacza(kłusownikom)też powinno prawo dobrać się do d...y
dukat
dukat 12.05.2018, 18:15
Szczwany lis!
Okoń szczupak płotka itp
Okoń szczupak płotka itp 12.05.2018, 17:42
Rybak z kołbacza sprawdza karty wędkarskie czy przypadkiem to nie kłusownik, a sam kłusuje a morze by tak pomyślał o zarybianiu
Knagulec
Knagulec 10.05.2018, 12:06
Za jakieś śmierdzące ryby bedzie pajda
b
b 10.05.2018, 08:00
Rybak to osoba trudniąca się rybołówstwem, utrzymująca się z połowu ryb i innych owoców morza....tak gwoli przypomnienia panie admin....
moczykij
moczykij 10.05.2018, 08:35
Państwowej Straży Rybackiej nie można poprawiać bo mandat można zarobić. Skoro mówią, że rybak, to rybak ;)
KWPSR
KWPSR 10.05.2018, 10:57
Byli to zawodowi rybacy. Nie ma tu pomyłki.
Wędkarz
Wędkarz 9.05.2018, 21:42
NA SPLAW RYBACY TEZ PIĘKNIE ODLAWIAJA NA ODRZE
ZGR
ZGR 9.05.2018, 21:10
Na wysokości Mniszki -Żabnica rybacy z Żabnicy w poprzednich latach po przepłynieciu ostatniej barki też stawiali siatki od brzegu do brzegu. W tym roku nie byłem jeszcze na nocce to nie widziałem ale pewnie sytuacja się nie zmieniła. A czy mają odpowiednie pozwolenie? Oni mają na wszystko haha w okresie ochronnym wymówka że ikre pozyskują, po za okresem ciachają ile wejdzie. A sztuczne kontrolowanie ich nic nie daje.
birul
birul 9.05.2018, 21:06
A już myślałem że na Odrze....
Paweł
Paweł 9.05.2018, 20:15
Wędkarze kłusują , Rybacy kłusują , dokąd ta ryba ma uciec ? Szok.
Artek
Artek 9.05.2018, 20:11
Nie rybaków a kłusowników!
KW PSR
KW PSR 10.05.2018, 11:00
Nie ma tu pomyłki. To zawodowi rybacy.
Rybak
Rybak 12.05.2018, 18:55
Czyli zawodowi kłusownicy

Pozostałe