Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Z okazji Dnia sąsiada zaplanowali imprezę

  • 11.05.2018, 18:16
Z okazji Dnia sąsiada zaplanowali imprezę fot. MOK Moryń
Zapraszamy do udziału w VI edycji rajdu rowerowego Odjazdowy Bibliotekarz 2018. Tegoroczna eskapada odbędzie się pod hasłem „Poznaj swoich sąsiadów” - z okazji obchodzonego 29 maja Dnia Sąsiada. Start rajdu 10 czerwca o godz. 11.00 z placu Wolności w Moryniu.
Miłośnicy książek i rowerów wyjadą z Morynia, następnie przez miejscowość Macierz dojadą do Bielina (tam krótki postój, podczas którego zostanie przedstawiona historia miejscowości). Potem drogą przez las pojadą do Gądna i dalej przez las do miejscowości Mirowo, gdzie odbędzie się piknik przy ognisku oraz gry i zabawy integracyjne. Trasa rajdu wyniesie ok. 20 km.
 
Gościem specjalnym imprezy będzie Kazimiera Kalita-Skwirzyńska (autorka wielu opracowań i monografii, m.in. o Moryniu), która przedstawi wszystkim historię miejscowości Mirowo i jago zabytków.
 
Wszystkich chętnych zapraszamy serdecznie – 10 czerwca, zbiórka na rynku moryńskim przy Biurze Geoparku, godz. 10.30.
 
Marta Cacek
Miejski Ośrodek Kultury
w Moryniu
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Michał
Michał 16.05.2018, 16:50
http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28110,piekne-stroje-i-piekne-glosy-na-scenie

Zorientowany rodzicu Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia i powiedz czy "ekipa MOKu" faktycznie daje radę.
Zero profesjonalizmu rzutnik na środku sali i mini sprzęt.
Po co był napisany projekt na salę, sprzęt, ekran do tylnej projekcji i inne wyposażenie skoro nie est to wykorzystywane tak jak powinno.
w styczniu zaprowadziłem znajomych bo chciałem pokazać im salę geoparku, pani która tam siedziała nie potrafiła obsłużyć komputera do prezentacji porażka wstyd przed ludźmi.
Kolejna sprawa kiedyś informacji o wydarzeniach było pełno na fb, G+ i innych portalach ogólnopolskich wystarczy że "wygooglowało" się wydarzenie a informacje były od razu teraz na fb lipa, G+ zero informacji
a już inne portale to już wogóle.
Zajęć faktycznie nie brakuje aczkolwiek kiedy ruszą zajęcia komputerowe dla seniorów kiedyś były teraz nie. Dlaczego?
A dlatego że ponoć przez krótki okres czasu tak zaniedbano pracowników że postanowili odejść naprawdę bardzo wartościowi ludzie
Mam nadzieję że zostaną te kwestie wyjaśnione na Sesji gdzie będzie Dyrektor Ośrodka Kultury będzie zdawać sprawozdanie z działalności, chociaż wątpię bo większość to kolesie.


Więc "Zorientowany rodzicu" zadaj sobie jeszcze raz pytanie czy Ekipa MOKu daję radę
botoks
botoks 16.05.2018, 20:29
Ludzie odchodzą... Brak profesjonalizmu...
Zorientowany rodzic
Zorientowany rodzic 14.05.2018, 09:28
Nikt nie jest zatrudniany na siłę,każdy ma prawo wyboru muejsca pracy. Dodam tylko .ze dzieci na zajęciach jest mnóstwo.doszły zajęcia szachowe .rysunku czy gitarowe- więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ekipa MOKu daje dzieciom i mieszkańcom różnorodną kulturę i realizację zainnteresowań więc chybs nie ma na co narzekać . A malkontentów i narzekających na los nigdzie nie brakuje. Pozdrawiam
Geosia
Geosia 13.05.2018, 22:11
Tu to często sąsiad sąsiadowi wilkiem!
naturalny jogurt
naturalny jogurt 13.05.2018, 10:10
Nie wiem czemu się dziwicie, zmiany są naturalne.
Cienki
Cienki 13.05.2018, 18:36
Dyrektor bez konkursu dobra zmiana Frajtaga w MOK trwa
zadowolony
zadowolony 13.05.2018, 20:35
Cienki Bolek jesteś. Po co zmieniać jak jest dobrze. Znasz kogoś lepszego niż Majka?
adaś
adaś 13.05.2018, 09:51
Pana Adama też już nie ma w Geoparku.
prymus
prymus 13.05.2018, 21:59
Adam pozdrawiam z Chojny
low
low 12.05.2018, 08:31
kolejny pracownik zwolnił się, burmistrzu litosci dlaczego kaleczycie tak ten dom kultury.
Czy pan nie widzi co się dzieję?????
Ewunia
Ewunia 12.05.2018, 13:58
kolejne dzieci przechodzą na zajęcia do
Chojny, niedługo zostaną tylko dzieci pracowników moku
Krzysztof
Krzysztof 12.05.2018, 11:00
A kto się zwolnił z domu kultury?
Agata
Agata 12.05.2018, 11:11
Agata
szerszeń
szerszeń 12.05.2018, 11:39
Widocznie za mało płacą. Tak jak w GDK...
Rodzic
Rodzic 11.05.2018, 23:50
Niech Domu Kultury zajmą się kulturą, a nie konferansjerką!!!
I lansowaniem pseudo artystów i odwiedzaczy świata typu dorożyńska!!!

Instytucje kultury to tylko pośrednicy pomiędzy „artystami”, a lokalną społecznością!!!



Pozostałe