Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Kiedy zagrali ten utwór, publiczność wstała [WIDEO, FOTO]

  • 13.05.2018, 17:33 (aktualizacja 13.05.2018 19:09)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kiedy zagrali ten utwór, publiczność wstała [WIDEO, FOTO]
Kiedy stu wykonawców pięknie śpiewa, musi to robić wrażenie. Zwłaszcza jak wykonywany jest najstarszy hymn Polski.
Podczas wykonania „Bogurodzicy” słuchacze wstali z miejsc.
 
Igryfino było jednym z patronów medialnych wydarzenia.
 
Zapraszamy do obejrzenia dwóch nagrań z koncertu będącego podsumowaniem warsztatów muzyczno-liturgicznych w Moryniu 13 maja 2018 r.:
 

 

 
Pierwszą relację z koncertu opublikowaliśmy tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (27)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leszek
leszek 14.05.2018, 13:27
bzdura ,to nie pierwszy hymn polski.wam sie wszystko poplątało.miriam była zydówka a nie słowianką ,takoz jej syn jozue.p[rzywędrowało toto z izraela i raptem żyd i zydówka królami polski. co za absurd.
zdziwienie
zdziwienie 14.05.2018, 08:16
to chyba oczywiste!!!! to był pierwszy hymn Polski a teraz podniosła pieśń religijna. a co? mieli siedzieć?????????????????
Konserwator
Konserwator 13.05.2018, 23:57
A drewniana figurka z ambony kościoła w Moryniu się odnalazła i trafiła na swoje miejsce ? W 2013 roku jej nie było to widać na zdjeciu może warto zapytać proboszcza o jej losy http://www.gazetachojenska.pl/gazeta.php?numer=13-45&temat=3
piątek wymiar
piątek wymiar 13.05.2018, 19:35
Mam pomysł na świetny obraz z problemów Morynia: namalowanie węzła gordyjskiego w barwie silnie nasyconego brązu - byłaby to figura mająca coś z piramidki i coś z węzła, jakby splot, zwój - tak jak wygląda psia...piramidka... - obok przechodziłby dostojnik z mieczem, nachylający się nad nią pozostawioną na chodniku... i powyżej napis:" Kto wreszcie rozwiąże MOryński Węzeł Gordyjski?" (a dostojnik ubrany jakby w stylu starożytnym gotowałby sie do zamachu mieczem na piramidkę - nawiązanie do znanej opowieści o PRZECIĘCIU węzła gordyjskiego, a nie rozwiązaniu...w tle ktoś strwożony ingerencją w strukturę piramidki, zatyka nos...)
Justyna
Justyna 13.05.2018, 19:07
A dlaczego u nas w Gryfinie nikt nie potrafi zorganizować takich warsztatów kończących się zacnym koncertem?
pokutnica
pokutnica 13.05.2018, 19:28
Bo nie mamy takiego księdza...
pro bono
pro bono 13.05.2018, 19:03
Trzeba zauważyć, że Sanctus się bardzo zaangażował w projekt.
Monika
Monika 14.05.2018, 18:42
To prawda . Sanctus zorganizował te Warsztaty perfekcyjnie !

Pozostałe