Za atak pizzą kara grzywny dla radnego - wnosił prokurator Artur Pęcak [WIDEO]

Za atak pizzą kara grzywny dla radnego - wnosił prokurator Artur Pęcak [WIDEO]
Przed Sądem Rejonowym w Gryfinie dzisiaj 14 maja 2018 r. odbyła się kolejna rozprawa dotycząca tzw. pizzafery. Radny powiatowy Marek Brzeziński został oskarżony o rozsmarowanie pizzy na głowie Michał Słyża w lipcu ub.r. podczas manifestacji przed gmachem sądu.

- Wnoszę o uznanie oskarżonego za winnego popełnienia zarzucanego mu czynu i wymierzeniu mu grzywny 100 stawek po 40 zł każda oraz zasądzenie opłat i kosztów związanych z postępowaniem - mówił dzisiaj prokurator Artur Pęcak.

 

Wystąpienie prokuratora Artura Pęcaka na naszym nagraniu:

 

O dzisiejszej rozprawie napisaliśmy wcześnie tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28147,sad-uznal-wine-radnego

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leszek
leszek 20.05.2018, 18:44
obecne sądy i prokuratura działają niezgodnie z prawem.przy formowaniu na nowo sądów i prokuratury sejm senat i prezydent wielokrotnie złamali obowiązujacą konstytucję . z tego wniosek ,ze wyrok ten nie ma mocy prawnej.w dodatku skazany działał w obronie sądów niezaleznych .co za paradoks.
frantz
frantz 15.05.2018, 08:49
Uważam że nie tylko do sędziego piłki nożnej pasuje tytuł SĘDZIA KALOSZ.
waszka
waszka 15.05.2018, 08:25
z halo pizza
Ela
Ela 14.05.2018, 23:37
Ciekawe z jakim ugrupowaniem ten pan wystartuje w nadchodzacych wyborach?
funia
funia 14.05.2018, 23:16
tę karę powinni ponieść wszyscy mataczący:Andrzejak itd
melo
melo 14.05.2018, 23:25
Szczepaniak mówił prawdę, to co widział słyszał.
kiniol
kiniol 14.05.2018, 21:48
Dobrze zaproponował pan prokurator. Po kieszeni uderzyć to najlepszy sposób.
oo
oo 14.05.2018, 21:19
szanowny wydawco portalu Gryfino informacje, sam sobie odpowiedz jak ja mam cię szanować skoro ty w brew obecnie przyjętym konwenansom nie przedstawiasz ich, publikując jedynie skrawki wypowiedzi, wyrwanych z kontekstu, sugerujących inną błędną od rzeczywistości prawdę publikujesz swoją opinię.
jędza
jędza 14.05.2018, 21:46
Przecież wypowiedź prokuratora publikują całą!
do oo
do oo 14.05.2018, 21:40
Nie rozśmieszaj człowieku! Jakie skrawki? Cała ta sprawa to farsa
capito
capito 14.05.2018, 21:43
Co według ciebie jest farsą bo nie za bardzo rozumiem.
sprawa jest bzdurą
sprawa jest bzdurą 14.05.2018, 22:09
Cała sprawa jest bzdurna. Budżet państwa stracił pieniądze na oczywistą sprawę. Po co w ogóle toczył się proces?
nietoperz
nietoperz 15.05.2018, 00:29
Sprawa nie jest bzdurą, bo po prostu PRAWDA KOSZTUJE!
łowca idiotów
łowca idiotów 15.05.2018, 15:45
Prawda oczywista ciołku jest za darmo. Wystarczy do tego mózg!
waszka
waszka 14.05.2018, 20:43
za h j tych pieniedzy bym nie przyjał ciekawe jak sie zachowa sysek.Jak lalus i przyjmie czy pokaze klase i wplaci ta kase chociasz do kojca dla zwierzat w Gryfinie.
oo
oo 14.05.2018, 21:23
co za pedi, podpisuje się per ona
Oo
Oo 14.05.2018, 21:01
DPS !
Michał S.
Michał S. 14.05.2018, 20:59
W nosie mam kase, ma mnie przeprosić chuligan !
Jak to jest, że jest wina a nie ma przeprosin ?
Co ten sąd odjanapawla ?
max
max 14.05.2018, 20:57
Po pierwsze zmień sobie nick z waszka na ćwok bo tylko ten do ciebie pasuje.Po drugie jak byś miał choćby nikłe rozeznanie w sprawie to byś wiedział że to nie są pieniądze dla jakiegoś syska tylko dla skarbu państwa.Jeśli poszkodowany chciałby starać się o jakiekolwiek odszkodowanie musi założyć sprawę cywilną.Gratuluję myślenia i inteligencji na poziomie psychicznie chorej małpy.
waszka
waszka 14.05.2018, 22:13
cwok ciebie wykluł
max
max 15.05.2018, 08:43
waszka ty pastuchu kury szczać ci prowadzać a nie pisać po forach.
klon
klon 15.05.2018, 09:32
max, ty Piłsudskiego nie parafrazuj, bo godny nie jesteś.
max
max 15.05.2018, 17:36
Nie każę mu wyprowadzać kur Piłsudskiego niech wyprowadzi moje szczać.I w czym problem?
Gadzbi
Gadzbi 14.05.2018, 20:23
Po prostu zaproponował rozsądnie.
Michał S.
Michał S. 14.05.2018, 20:22
Witam szanownych uczestników wypowiadających się w portalu.
Fakt skazania chuligana w postaci tej nie odpowiada mojej osobie, gdyż naruszyła ona moją nietykalność cielesną, moje dobra osobiste, zniszczyła mi odzież wierzchnią, a chciał bym zaznaczyć, że nie chodzi mi o uzyskanie dóbr majątkowych, kasy do ręki. Wychodzę z założenia, iż przestępca legitymujący się jako funkcjonariusz państwowy powinien ponieść karę w wymiarze dwustu godzin przepracowanych w domie opieki społecznej najbliższej Gryfinu. Fakt szkalowania mojego imienia w mediach: TVN, TVP, Superstacja ITD... zostawię na proces z powództwa cywilnego ...
dziwne
dziwne 15.05.2018, 09:34
A mówił pan, że nie jest pan mściwy... Przecież sprawiedliwść została wymierzona.
Bolek
Bolek 14.05.2018, 20:19
Czyli w sumie stanęło na prokuratorkim tylko inna stawka.
miś colabor
miś colabor 14.05.2018, 20:15
To jest właśnie książkowy przykład że wymiar niesprawiedliwości jest za KODem.Tak jak kiedyś pisałem że zostanie sprawa umorzona lub dostanie śmieszny wymiar kary.1000 zł kary dla osoby publicznej za takie coś to jest śmiech na sali.Jest to jak najbardziej kara symboliczna a jak wiemy kara w samym swoim zamyśle musi być dotkliwa.Nie uważam tej kary za dotkliwą.Podejrzewam że oskarżony kiedy dowiedział się o kwocie kary zrobił duże Uffffffff......otarł pot z czoła i uśmiechnął się od ucha do ucha.Ale cóż taki mamy klimat....sorry.....Sądy.
Ktoś
Ktoś 14.05.2018, 19:54
Taka kara dla radnego,to smiech na sali.Osoba publiczna,tak sie nie powinna zachowac.
Oo
Oo 14.05.2018, 20:24
Odwal sie od przyszlego burmistrza
킴 둥존
킴 둥존 14.05.2018, 20:38
Hahahaha...chyba Bartkowa bo Gryfina to na pewno nie.Dobry żart hahahaha......
też ktoś
też ktoś 14.05.2018, 19:58
A jakiej chciałbyś kary dla radnego? Po twoim wpisie sądzę, że satysfakcjonowałaby cię kara śmierci. Żałosne
Oo
Oo 14.05.2018, 21:49
DPS 200h !
smyk
smyk 14.05.2018, 20:02
Rozstrzelanie przez powieszenie?
oo
oo 14.05.2018, 21:45
niech małpa sprząta zoo przez 200 godziN

Pozostałe