Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Pozbawienia wolności za atak pizzą chciał dla radnego oskarżyciel posiłkowy [WIDEO]

  • 14.05.2018, 20:35 (aktualizacja 14.05.2018 21:47)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pozbawienia wolności za atak pizzą chciał dla radnego oskarżyciel posiłkowy [WIDEO]
Mowa końcowa oskarżyciela posiłkowego Igora Frydrykiewicza dzisiaj 14 maja 2018 r. przed Sądem Rejonowym w Gryfinie była bardzo długa i emocjonalna. -Oskarżony zeznał, że jego zamiarem było położenie tej pizzy pokrzywdzonemu na głowie, żeby ochłonął. Przyznał też, iż niezwykle łatwo udało mu się otworzyć pudełko i proponował aby zrobić sobie taką próbę w domu - mówił oskarżyciel posiłkowy. - Wysoki Sądzie, proszę sobie takiej próby w domu nie robić. Nie robić próby rzucania gorącą pizzą w twarz drugiego człowieka. To jest jakaś absurdalna linia obrony - dodał Igor Frydrykiewicz.

Wnosił o uznanie oskarżonego Marka Brzezińskiego za winnego zarzucanego mu czynu oraz wymierzenie kary pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż pół roku w zawieszeniu na 3 lata.

Bardzo krytycznie oskarżyciel posiłkowy odniósł się także do zeznań jednego ze świadków - Andrzeja Szczepaniaka [świadek pozwolił na ujawnienie swojego nazwiska - przyp. red.] i nawet zasugerował podjęcie pewnych kroków prawnych w tej kwestii.

Fragmenty emocjonalnej mowy końcowej oskarżyciela posiłkowego można obejrzeć na naszych filmikach:

 

 

 

 

 

Relacje z dzisiejszej rozprawy można znaleźć także tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28147,sad-uznal-wine-radnego

oraz

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28156,za-atak-pizza-kara-grzywny-dla-radnego-wnosil-prok

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leszek
leszek 15.05.2018, 09:13
a ja bym tego słyża poprosił na solo.ale to gostek mocny w grupie .na solo by nie poszedł.
rynek
rynek 15.05.2018, 10:27
ta jego grupe to sam biore pojedynczo lub dwojkami ,trojkami bedzie ciezko bo sa strasznie otyli i zarosnieci.Ale wole nie bo zostaniesz zgloszony na Policje
niestety
niestety 15.05.2018, 12:11
I wychodzi wasza głupota...
leszek
leszek 15.05.2018, 16:24
przepraszam jaka głupota że gościa bym wywołał sam na sam.co odważny tak sie boi
otwarty karton
otwarty karton 15.05.2018, 09:28
A może fasolowo. Zupa plus pizza w pizzerii.
gondola
gondola 15.05.2018, 01:28
A gdzie ten trzeci adwokat? Przecież Sysek miał dwóch!
Oo
Oo 15.05.2018, 00:07
jest wyrok, dlaczego nie uwzględnia przeproszenia cie !
w nosie miej te 1000 zł , ma cie chuligan przeprosić !
 cie oczerniał, teraz 1000 zł za krzywdy ?
i za to, że go nie znokałtowałeś ?
nigdy więcej nie pokieruj się zasadą nastaw drugi policzek,

oko za oko !
Nachbar
Nachbar 14.05.2018, 22:56
Rozsądne wystąpienie, taki powinien być wyrok.
Michał S. przestroga
Michał S. przestroga 14.05.2018, 22:46
Wierzcie lub nie, koszty zostaną zwrócone w kwocie np. 20 zł za godzinę pracy adwokata, gdy on np. życzy sobie 500 zł za godzinę, ile godzin przeprcował ? |Musi to udowodnić na papierze, czyli nie wiele bo kilka, a zapłatę za usługę wie jak się określić klijęntowi. Sumując pan S. zapłacił za godziny pracy mecenasa i Sąd zapłaci po stawce podstawowej zwrot dla mecenasa, nie wiem ile ale to może być 20zł gdy szanujący się bierze po 500 za godzinę, czyli za 40 godziń mecenas dostanie 800 zł a resztę i tak muszę dopłacić ja, czyli te 1000 zł to o kant ***, bo mimo nerwów, czasu, kosztów dojazdu moich, adwokata to o kant obił !
do przestrogi
do przestrogi 15.05.2018, 00:40
Przecież publicznie prawicowi działacze zapewniali, że mecenas jest darmowy! O co chodzi teraz? Może składkę publiczną?
prosta prawda
prosta prawda 15.05.2018, 09:29
Nie ma darmowych obiadów...
Odpowiedz.
Odpowiedz. 15.05.2018, 08:46
Adwokata od kukiz15 nie było, a pomoc uproszczona została do rozmowy.
Szczepaniak do paki !
Szczepaniak do paki ! 14.05.2018, 22:39
SLDowski aparatczyk Szczepaniak klamal w przed sądem w kbronie Brzezinskiego...Facet powinien dostac kare odsiadki za krzywoprzysiestwo....terwz widac jak obydwaj szanuja prawo !!!
mucha
mucha 14.05.2018, 22:16
Syska na dwa tygodnie do kamienia pomorskiego do zakladu dla kobiet bo jedynie tam sie nadaje
Oo
Oo 14.05.2018, 22:23
przyjmuję, propaguję, popieram chodowanie świń ...
Michał S.
Michał S. 14.05.2018, 22:13
szkoda, jednak żałuję, że mnie nie było. Chciałbym przedstawić wysokiemu s. co mnie spotkało, dać odczuć rzeczywistość, może to by spowodowało satysfakcję dla was ...
kabaret
kabaret 14.05.2018, 22:07
Mowa oskarżyciela nadaje się na scenariusz kabaretu
Michał S.
Michał S. 14.05.2018, 22:06
Jeżeli radny pozwolił sobie na czyn chuligański, eskalacje agresji, WNOSZĘ O WYROK POZBAWIENIA WOLNOŚCI !!!
klej
klej 14.05.2018, 21:58
Szkoda, że nie mieli wspólnej linii z prokuratorem.
milagro
milagro 14.05.2018, 21:55
O! ten pan adwokat się bardzo dobrze przygotował!
oo
oo 14.05.2018, 22:19
wiem o co ci chodzi, popieram to by prawo było zrozumiałe dla każdego a papug poszedł do lamusa, jak w cywilizowanym kraju

Pozostałe