Czy znaleziony niewybuch to mina przeciwczołgowa?

Czy znaleziony niewybuch to mina przeciwczołgowa? fot. czytelnik igryfino
-Poszedłem na spacer nas północ od miasta, tam gdzie rozbierają wały. Tuż pod powierzchnią leżą tam naboje i zdaje się mina przeciwczołgowa. Zgłosiłem to do straży miejskiej, ale nie wiem co się dalej z tym dzieje - mówi nam gryfinianin i przesyła zdjęcie.

Znalezisko wygląda groźnie. Zadzwoniliśmy do straży miejskiej. Nie udzielono nam odpowiedzi, ponieważ informacji udziela sam komendant, który będzie jutro.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ron
ron 15.05.2018, 09:44
Takie znaleziska zgłasza się na policję a nie do straży miejskiej.Szkoda że nie zgłosił do PUKu albo sprzątaczce co pod blokiem sprząta..Zgłasza się na policję,podaje swoje dane oraz gdzie znaleziono niewybuch i czeka parenaście minut aż przyjadą i to policja zgłasza dalej do saperów żeby to zabrali.Miałem też kiedyś taki przypadek.Do straży miejskiej to można zgłosić że pies sąsiada nas rał na chodnik albo że gówniarze z procy do kota strzelają a nie niewybuch.
M.
M. 15.05.2018, 15:17
Fajnie. Podaj mi swój numer, to następnym razem zadzwonię po Ciebie. Przyjdziesz, na przysiad weźmiesz to może zamkniesz dupę.
ron
ron 15.05.2018, 17:32
M. Kury szczać ci prowadzać po podwórku a nie niewybuchów szukać.
M.
M. 15.05.2018, 18:11
Nie szukałem ani nie szukam niewybuchów. Po prostu na to nadepnąłem i wtedy to zobaczyłem. Zarzucasz mi, że zgłosiłem to w nieodpowiednie miejsce. Mi się wydaje, że lepiej tam niż nigdzie a Oni już powinni wiedzieć co dalej z tym zrobić.
rozsądny
rozsądny 15.05.2018, 20:29
M. wykazałeś się obywatelską postawą, nie słuchaj trolli.
dociekliwy
dociekliwy 15.05.2018, 00:17
A jakiej jest to wielkości?
historyk
historyk 14.05.2018, 21:45
Jaka mina jaka ,przyjrzyjcie się dobrze przeciez to twardy dysk z XV wiecznego komputera osobistego komputera króla władysława łokietka
Knagulec
Knagulec 14.05.2018, 22:23
A mi sie wydaje ze to kot nasrał
znawca
znawca 15.05.2018, 18:22
Tu się zgodzę.Albo ozdoba z płotu albo skamieniałe kocie gówno.
Łowca tempych cwoków
Łowca tempych cwoków 15.05.2018, 08:01
Ssij knota tempy ćwoku ,poć lubisz
Luj
Luj 16.05.2018, 23:00
Ssij ssaku w ryj je.......a ciotko
Knagulec
Knagulec 16.05.2018, 18:51
Ty to tu zamknij jape w trepie bujany źłobie
sprawiedliwy
sprawiedliwy 15.05.2018, 06:11
do knagulec tobie juz dawno ktos nasral do lba zmien lekarza
Luj
Luj 16.05.2018, 23:02
Od knagulca wara (...) typ dobrze pisze a ty sie prujesz
Nie używaj wulgaryzmów. Część komentarza usunięta. admin2
Knagulec
Knagulec 16.05.2018, 18:53
Ty to łajza jesteś wielokrotnie miałeś powtarzane ze pół miasta cie kołysze tylko nicki zmieniasz
klos
klos 14.05.2018, 21:14
Przerdzewiała więc może pierdyknąć.

Pozostałe