Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Wstydzę się za moje miasteczko! – pisze zdesperowany mieszkaniec

  • 15.05.2018, 11:28 (aktualizacja 15.05.2018 22:14)
Wstydzę się za moje miasteczko! – pisze zdesperowany mieszkaniec
Kocham swoje miasteczko, ale takiego syfu nie można lekceważyć!!! Panowie Piątek i Kaczmar - nie na mecze i nie na imprezki po wioskach, ale podwińcie rękawy i do pracy się weźcie, za to dostajecie pensje!

Przypominam, że „komunalka” ma na te prace 145 tysięcy złotych rocznie!!! 145 tys. tylko prace w parku moryńskim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie można tak traktować mieszkańców i turystów odwiedzających Moryń!!!

Aleja Plejstocenu i Molo na Plaży Miejskiej w Moryniu nadal są zaniedbane!!!

Moryńska „komunalka” i burmistrz widocznie nie radzą sobie z utrzymaniem porządku!

Nie tylko w gminie Moryń ale nawet na 500 metrach alei, którą odwiedzają mieszkańcy nie tylko naszego powiatu ale turyści z Niemiec!!!

Moryń nie dba o swoją renomę i nie wykorzystuje potencjału naturalnego!!!:

- zarośnięta alejka - wystarczy użyć Roundup!

- brudny plac zabaw dla dzieci - wystarczy woda do umycia!

- śmieci w jeziorze - użyjcie grabi!

- zasłonięte tablice informacyjne - nożyce do gałęzi!

- chwasty i mech są wszechobecne - wystarczy użyć Roundup!

- obdrapane i zaniedbane ławki na molo - pędzel i farba!

- kosze na śmieci - montowane na drut - wkręty i śruby!

- deski w molo z wystającymi ostrymi wkrętami - pędzel, farba i kilka desek!

- miejsca dla rowerów przy plaży - zarośnięte i niewykorzystywane - nie można przyjąć zapięcia kradzieżowego!!! - zlikwidować, bo nikt nie korzysta!

- itd., itd., itd. ... - nauczcie się pilnowania porządku w parku i nie tylko!

Jako mieszkaniec przesyłam do pana redaktora zdjęcia, które pokazują ten cały „syf”, nieporządek i arogancję moryńskich samorządowców w tym temacie.

Pozdrawiam!

mieszkaniec gminy Moryń

Zdjęcia (19)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (60)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

giga
giga 17.05.2018, 19:45
A ja myślę, że w tym mieście są inne ważniejsze wydatki!
Sołtysowa
Sołtysowa 17.05.2018, 08:47
W Moryniu dziś święto jest sesja rady gminy. Burmistrz ogłosi kolejne plany.
bez klasy
bez klasy 16.05.2018, 23:45
czy prawdą jest to, że aktualny burmistrz mówi o byłym burmistrzu bezosobowo np. poprzednik lub osoba?
przyganiał kocioł garnkowi
przyganiał kocioł garnkowi 17.05.2018, 07:43
Też się nie popisałeś bo o obecnym mówisz "aktualny".
płyn do mycia naczyń:)
płyn do mycia naczyń:) 17.05.2018, 08:03
A co za różnica mówić "obecny" i "aktualny"?
Anka
Anka 16.05.2018, 21:07
Pis ukarał byrmistrza obetną mu wynagrodzenie o 20% od 1 lipca. Ciekawe co się stanie jak jego radni nie przegłosują obniżenia mu kasy w czerwcu?
anty systemowy
anty systemowy 16.05.2018, 23:31
To ile mu obcieli kasy od lipca? ile miał co miesiąc ?
Ona
Ona 16.05.2018, 17:07
Kobieta na burmistrza bo facet nie daje rady.
wapros
wapros 16.05.2018, 20:34
A która kobieta da radę?
Dyduś
Dyduś 16.05.2018, 21:10
Mamy kilka aktywnych kobiet w radzie i sołtysów. W Cedyni kobieta jest burmistrzową i lepiej sobie radzi niż moryński burmistrz.
dobra radna
dobra radna 16.05.2018, 23:33
obstawiam panią radną z Witnicy
Antua
Antua 16.05.2018, 16:29
Czekajcie niech przyjdą wybory to dopiero się zacznie.
Mój głos oddany na ciebie Józefie został zmarnowany.
Zmarnotrawiłeś go.To był błąd głosując na ciebie ale na szczęście już nie długo mam nadzieję się to zmieni będę szczęśliwy jeśli nie będę musiał ciebie oglądać na scenie politycznej jak i wiceprzewodniczącego, który się lansuje jakby był co najmniej ministrem oraz radnego powiatowego który nie robi nic póki nie zwróci jemu się uwagi a jeśli się zwróci uwagę to ciebie opluje śliną bo nie potrafi rozmawiać tylko pluje. A jak się idzie ze sprawą do ZGKiM to pierwsza leci ta plotkara.
No i część radnych mam nadzieję że nie zobaczymy niech każdy z nich wymieni przynajmniej 4 rzeczy - jedną za każdy rok pełnienia funkcji radnego którą zrobił na rzecz miasta i mieszkańców.
samorządowiec
samorządowiec 16.05.2018, 19:08
p.p. Antua rozum musisz mieć bo coś tam wypisujesz,! A ja Ci informuje, mamy trzech radnych w powiecie o którego Ci chodzi. Na pewno o p.Heńka Ci chodzi bo lepiej swego znieważać i obrażać. bo tych dwóch pozostałych radnych powiatowych nawet nie znasz a są z Twego okręgu - Mieszkowice - Moryń. Bliżej Ci do p. Heńka bo tylko on jest widoczniejszy i zawsze można zgłaszać problemy w sprawie spraw powiatowych . W następnej kadencji jak nie będzie p. Henryka nie będziesz miał nikogo to wtedy opluję śliną Ciebie. p. Heniek już swoje lata ma i wieczny też nie musi być. A będziesz miał czego żałować. Ps. Dzięki za to, że mamy dzisiaj w Radzie Gminnej w Moryniu p. w-ce przewodniczącego Krzysia, bo była by tragedia dla całej Gminy Moryń jakby jego nie było. Dzięki Krzysztof.
Antua
Antua 16.05.2018, 21:13
Normalnie średniowiecze samorządowcu to co wypisujesz znam bardzo dobrze radnych ze swojego okręgu a właśnie piszę o tym który jest najbliżej bo to jest jego zas...any obowiązek dbać o mieszkańców a on nie zrobił nic natomiast w biuletynie wyborczym będzie widniał na każdym zdjęciu z jakiś remontów itp, itd
azor
azor 18.05.2018, 20:51
Wcale nie misi CI coś robić, robi dla całej gminy Moryń.
bieliniak
bieliniak 16.05.2018, 23:35
hehe dobre 4 lata wstecz stał na drodze na zdjęciu z podpisem że powiat wyremontował 100 m drogi w wiosce pod Witnicą, kabaret to mało.....
gospodarny
gospodarny 16.05.2018, 11:06
Ciekawe że inne miasteczka nie mają aż takich problemów z wykonawcami a w Moryniu jak zwykle. Olewactwo wszystkiego powala.
apel do leniuchów
apel do leniuchów 16.05.2018, 10:21
A wystarczy zakasać rękawy i wziąć się do pracy zamiast przesiadywać na forach. Do roboty odpowiedzialni za mienie gminy!
Tomek
Tomek 16.05.2018, 02:59
Marada Jan - to był burmistrz! Spacerował i z notesem zapisywał co Kaczmar ma robić!

A teraz Piątek spaceruje z Kaczmarem na piwko i tego efekty widać na zdjęciach tego niezadowolonego mieszkańca lub jak kto woli donosiciela!

Zdjęcia nie kłamią i widać jak na dłoni, co się dzieje z Moryniem
mieszkańiec
mieszkańiec 16.05.2018, 09:59
godz. 2, 59 pisał biedaku Tomku czemu nie śpisz. Zaorać Moryń było by najlepiej, po tych Waszych wpisach. Kiedy przyjdzie to Wasze opamiętanie. Notes i Maranda smieszny jesteś. Wszystko miał na tacy i temu przesiedział 3 kadencje. A teraz zbieramy to żniwo zjadliwość. Kto jest lepszy a ko najlepszy. Ludziska opamiętajcie się. Tylko w Moryniu są takie problemy. Chyba - Nie są też w innych gminach jakieś problemy ale mieszkańcy w innych gminach nie s....... we własne gniazdo. Są mądrzejsi od mieszkańców z gminy Moryń.
Piwosz
Piwosz 16.05.2018, 09:23
A gdzie chidzą na piwko chętnie tam pójdę może postawią browarka.
trotyl
trotyl 16.05.2018, 12:48
jaki browar leją w moryniu?
YES!
YES! 16.05.2018, 00:04
4 lata zleciało i szykuje się teraz kolejne 5 lat. Nic dodać nic ująć. Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej.
Przyboczny
Przyboczny 16.05.2018, 09:40
Pan burmistrz Piątek nie ma z kim przegrać.
sie lawa
sie lawa 16.05.2018, 10:23
Bronek Komorowski też nie miał z kim przegrać, a potem się zdziwił. O nie tylko on!
sobota
sobota 16.05.2018, 23:37
to po Bronku będzie Piątek
odra (choroba)
odra (choroba) 17.05.2018, 08:09
Martw się abyś ty załapał się na kolejną kadencję. Bo bycie radnym to gra zespołowa, tak jak piłka nożna.
wierny kibic
wierny kibic 15.05.2018, 23:11
Co się dzieje z wielkim klubem w małym mieście? Klub utrzyma się w lidze?
bramkarz
bramkarz 15.05.2018, 23:44
Plotka niesie, że brakuje kasy dla funkcjonowania klubu piłkarskiego ale burmistrz obiecał wsparcie z środków gminy.
Zorientowany
Zorientowany 15.05.2018, 22:03
Czy państwo nie widzą że te informacje, artykuły serwuje ta sama osoba, która próbuje mieszać i szkalować swoich oponentów. Prawdopodobnie w Moryniu rozpoczęła się kampania wyborcza i obecny pan radny w ten sposób podgryza Ziutkowi gardło
szpieg z krainy deszczowców
szpieg z krainy deszczowców 15.05.2018, 22:17
Karamba! mamy lokalnego detektywa w sieci!!!
kibic
kibic 15.05.2018, 22:10
Morzycko wygra mecz!
morzycko rules
morzycko rules 15.05.2018, 23:32
prawdopodobnie Morzycko traci płynność finansową i spadnie do okręgówki lub A klasy jak Energetyk!
gaaz
gaaz 15.05.2018, 21:48
Przejdą z miotłą i pędzlem i i zrobią porządek w 3 dni. Przeciec kasa jest na to! Do wakacji jeszcze czas
Franio z Gądna
Franio z Gądna 15.05.2018, 19:18
W Moryniu od 4 lat rządzi pan Piątek i do niego pytania dlaczego tak miasteczko jest zapuszczone. Więcej jest takich miejsc gdzie od kilku lat nie było sprzątane i porządkowane. Jaki gospodarz taki porządek
jarząbek
jarząbek 15.05.2018, 23:02
Łubo dubu niech nam żyją prezesi naszego miejscowego klubu! Trenerzy z boiska trafili na urzędy. Awansu nie będzie!
exradny
exradny 15.05.2018, 22:57
za tematy komunalne i czystość w Moryniu odpowiada dyrektor komunalki Kaczmar to jego trzeba rozliczyć z bałagan , nie tylko burmistrza Piątka, który jest z nim razem z samorządzie. To Panowie rządzą gminą i decydują w wszystkim.
Ekolog
Ekolog 15.05.2018, 18:00
Do zdesperowanego . Widzę , że lałbyś ten R.... , tę truciznę wzdłuż jeziora ile wlezie, a co na to płazy , ryby i inne żyjątka.? No ciekawe ile jutro po deszczu szczupaczków będzie pływać brzuszkami do góry. No , ale najważniejsze by nie było chwastów.Taka to troska zdesperowanego , gratulacje.Już słyszę te głosy sprzeciwu ,że to tylko na chwasty i zwierzętom nie szkodzi.Ktoś już wcześniej napisał co nieco o tym.
Pracuś
Pracuś 15.05.2018, 16:54
No zdesperowany pracuś dawaj, chwal się ile to dokonałeś dla Morynia.!
Aha panie redaktorze , czy dwukrotne użycie w liście zdesperowanego, nazwy środka chwastobójczego nie podpada pod kryptoreklamę. Co na to UOKiK.?
Sąsiad z Chojny
Sąsiad z Chojny 15.05.2018, 16:24
Ale agresja w tych moryniakach pod adresem poprzedniego burmistrza, że tyle pracy włożył Pan Maranda i nic szacunku. Narzekacie, że teraz to trzeba remontować. Widać nie potraficie docenić tego co macie i dbać o jedyną atrakcję promenadę nad jeziorem.
kino oko
kino oko 15.05.2018, 19:34
Moryńskie klimaty, nie ma kto sprzątać, dbać o porządek i estetykę. taki mają klimat w tej miejscowości.
Janek
Janek 15.05.2018, 15:21
wszystko ma swoją porę nie tragedia
Finito
Finito 15.05.2018, 21:38
no jasne nic nie konserwować kadencję i teraz widać efekty. jaki pan taki kram
Moryniak
Moryniak 15.05.2018, 14:47
No jak tak bardzo się wstydzisz i nie możesz na to patrzeć to zakasuj rękawy i do roboty.A swoją drogą pochwal się co zrobiłeś dla Morynia.!!!
Ps. A może to chodzi bardziej o darmową reklamę środka chwastobójczego.?Grubo!!!
do lenia Moryniaka
do lenia Moryniaka 15.05.2018, 15:18
Po to bierzesz pieniądze ty i tobie podobni aby to jak najszybciej zrobić.
Trwałość projektu
Trwałość projektu 15.05.2018, 14:05
Trwałość projektu promenady w Moryniu się zakończyła i efekt jest taki jak widać na zdjęciach. Odwiedzam ze znajomymi Moryń i przez ostatnie lata promenada i parkowe wyposażenie niszczeje bo nie jest konserwowane i naprawiane. Dlaczego tak się stało, że atrakcyjny Moryń nie dba o to co stworzono?
Moryniak
Moryniak 15.05.2018, 14:36
Szlag mnie trafi jak koś wypisuje i wybrzydza a nie szuka winowajców. Poprzedni Burmistrz nie miał świadomości budując te piramidy niskiej jakości i dzisiaj jakie finansowe czekają gminę Moryń aby można to utrzymywać na wysokim poziomie i aby było wszystko jak nowe. Nie podglądnął z czego się buduje molo nad morzem. Niszczeje bo z byle gówna wszystko wykonane bo tania inwestycja to do *** inwestycja. np. Proszę zobaczyć np. jakie te kosze zostały zakupione, powinni być ze stali nierdzewnej, drugie mollo cały pomost na kąpielisku do wymiany - do remontu kapitalnego, dzisiaj byłem na rybach i widziałem jak chłopaki z komunalki robią wszystko aby to molo było bezpieczne- już zgniłe drewniane podkład na molo wymieniają. A dopiero się skończył trwałość projektu. Za takie inwestycje to dzisiaj się odpowiada.
do leniwego
do leniwego 15.05.2018, 15:20
A ciebie dziwi, że trzeba dbać? Idź na te "ryby" bo się na niczym nie znasz!
Morynianka
Morynianka 15.05.2018, 14:25
To kiedy się zakończyła ta trwałość?
brawo jasiu
brawo jasiu 15.05.2018, 21:40
znów atakują burmistrza Marandę a zwierzaka przez kadencję nie kupili menagery
jarząbek
jarząbek 15.05.2018, 23:03
Panie Prezesie to jak gramy? Kiwamy zawodnika i wchodzimy w pole bramkowe.

Pozostałe