Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Klapa z otwarciem parkingu przed urzędem

  • 15.05.2018, 15:09 (aktualizacja 15.05.2018 21:37)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Klapa z otwarciem parkingu przed urzędem
Otwarcie miało nastąpić dziś. Władze Gryfina miały przesłać komunikat w sprawie parkingu z ograniczonym nieodpłatnym czasem postoju przy Urzędzie Miasta i Gminy. Cisza. To skutek bałaganu organizacyjnego w UMiG.

- Parking został uchwalony Uchwałą Rady Miejskiej w Gryfinie. Aby Uchwała obowiązywała musi być ogłoszona w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego i będzie obowiązywała po upływie 14 dni od daty ogłoszenia. Czy Pan redaktor może podać numer dziennika w którym uchwała była ogłoszona? bo nawet sama Gmina na swojej stronie nie podaje tego numeru, a więc uchwała nie została ogłoszona i parking nie może "ruszyć" od wtorku czyli od jutra. Aby podawać takie informacje należy najpierw zapoznać się z przepisami. A więc jeszcze trochę można poparkować bezpłatnie – to komentarz internauty o nicku Ja z 14 maja 2018 r. pod naszym artykułem „Ile zapłacimy za postój na parkingu przed urzędem”.

O obietnicach władz pisaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28114,niby-gotowy-a-wystartuje-dopiero-we-wtorek

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

maciuś wykopany
maciuś wykopany 17.05.2018, 14:20
pszepraszam ale iestem trolem z umig
do Pawła:)
do Pawła:) 17.05.2018, 15:14
Tylko stamtąd może wychodzić jedynie "chcą mi zabrać władzę", "chcą mi zabrać stołek" - jakby każdy krytykujący od razu chciał zostać wiceburmistrzem!
I ani słowa na temat artykułu!

Inna sprawa, że trudno sobie wyobrazić gorszego...
macius wykopany
macius wykopany 17.05.2018, 13:33
muszem skromnie obwiescic rze zblirza siem nieuhronnie hfila kiedy po jesiennyh wyborah powrucem f hfale ratowac sfuj POrtfel piniondzami publicznymi wienc bardzo prosze mi tu wieszac psy i koty na tyh beznadziejnyh i leniwyh burmiszczah grefinskih
do Pawła
do Pawła 17.05.2018, 15:12
Paweł, wszyscy wiedzą, że twoje ego cierpi w sprawie tego parkingu i twojego chlapania jęzorem – ale swoją fobią wobec poprzedniego wiceburmistrza tylko się jeszcze bardziej ośmieszasz!
okko
okko 17.05.2018, 13:16
Za co się nie wezmą to sknocą - tak wynika z moich oględnych obserwacji.
niestety
niestety 17.05.2018, 11:03
A i ten budynek wymaga szlabanu.
amerykański plan
amerykański plan 17.05.2018, 07:31
A miało być tak pięknie...
wstyd
wstyd 16.05.2018, 20:27
Wyszło na to że burmistrz nie zna przepisów.
boos
boos 16.05.2018, 10:53
A wystarczyło tylko umieć czytać panowie "urzędnicy".
Parodia.
Parodia. 16.05.2018, 06:54
W gminie już nic nie działa. Ten GIS I Sawarn z wickami to klęska dla gminy Gryfino. Taki klub Tęcza. Klakierzy już tylko sami sobie dziękują na sesjach. A jest nawet taki taki radny Trzepak co halę widowiskowo sportową w Radziszewie budował ( ale tylko w poprzedniej kadencji), co krytykuje radnych za składanie interpelacji na sesjach rady. A za Pilata postępował dokładnie odwrotnie. Liczy się tylko sowita dieta. Ludzie Rysia Ochódzkiego (Miś). Wypisz, wymaluj. Już nawet swoich uchwał nie czytają i nie znają ? A może tylko nie rozumieją co tam robią ? Tylko kasa.
skorpion
skorpion 16.05.2018, 10:31
Parodia twój komentarz to klęska tego portalu. Żeby takie bzdury pisać to trzeba albo być po czymś albo mieć zdrowo pod sufitem. Tak nic nie robią a wszystko robi się same a najlepiej robią za nich krasnoludki. Komu robisz kampanię ?? Myślisz że jak będziesz nawalał takie głupoty to im zaszkodzisz ? Chyba sobie samemu bo tak się uśmiałem że głowa boli . Przyjęliście super taktykę, która niestety ale was pogrąży :))) Pisz dalej jest się z czego pośmiać :)) Twój mocodawca musi być z ciebie "dumny " :))))
zdrowy "pod sufitem":)
zdrowy "pod sufitem":) 16.05.2018, 10:58
Dobrze to opisałeś - trzeba mieć ZDROWO pod sufitem. A jak "pod sufitem" dysfunkcje - to i wychodzi jak z tymi szlabanami i biletomatami i pralinkami na sesjach...

skorpion Dzisiaj, 10:31 albo mieć zdrowo pod sufitem
uderz w stół... skorpion się odzywa:)
uderz w stół... skorpion się odzywa:) 16.05.2018, 10:51
Jakubek - a twój mocodawca jest z ciebie dumny? A coś na temat parkingu? Albo posta, pod którym piszesz?
skorpion
skorpion 16.05.2018, 12:28
Jakubek kim ja tu już nie byłem :))) Mogę być Jakubkiem jak tak ci się podoba . Ja jestem sam dla siebie mocodawcą to tak nawiasem :)))
Ocena
Ocena 16.05.2018, 06:41
Oni po prostu nie myślą nawet 5 minut do przodu. Odbijają się od akcji do akcji. Wszystko na ostatnią chwilę lub za późno. Fatalna ekipa. Brak jakiejkolwiek strategii i planowania. ZERO przewidywania i nieznajomość podstawowych przepisów. To prawdziwy dramat dla naszej gminy.
cisza
cisza 16.05.2018, 00:16
Gdzie są komentarze zwolenników władzy? Nawet oni nie potrafią wytłumaczyć tej klapy?
skorpion
skorpion 16.05.2018, 10:32
Komu tobie ? Przecież ty masz rozum na poziomie kury :))
psychiatra z CK Dezerterów:)
psychiatra z CK Dezerterów:) 16.05.2018, 10:52
Kura? Widzisz kurę?
Kura
Kura 16.05.2018, 10:46
Proszę mnie nie obrażać!
Na kupę
Na kupę 16.05.2018, 02:13
Klapa to jest przy sedesie ale ty maciusiu o tym nie masz POjęcia bo latasz za stodołę
do kupy:)
do kupy:) 16.05.2018, 08:09
Goebbelsiku, ty za to masz kibelek zamknięty na kluczyk i wszyscy w Gryfinie szukają "stodoły" lądując za potrzebą w krzakach...
śćiąga
śćiąga 16.05.2018, 00:34
Proburmsitrzowskie trolle nie dostały jeszcze wytycznych.
Nie wasz kolega
Nie wasz kolega 15.05.2018, 20:29
Ruszyła kampania całą gębą. Tylko chłopaki idziecie nie w tym kierunku :)))
:)
:) 15.05.2018, 22:49
jeszcze jakiś czas mogą, bo szlabany nie działają:)
dopytuję
dopytuję 15.05.2018, 20:37
Kampania czego? , przepraszam...
:)
:) 15.05.2018, 22:50
innowacyjnego podejścia do dziennika wojewody zachodniopomorskiego...
Schutzengel
Schutzengel 15.05.2018, 20:21
A jednak to internauci mieli rację w sprawie kortów. Dzisiaj pewnie nie znajdzie się winnego dewastacji kortów. Coś mi się wydaje , że umowę z dzierżawcą kortów nie rozwiązano po roku czasu, ale znacznie później.
Dyrektor OSiRu powinien w końcu zrozumieć , że nie nadaje się do piastowania tego stanowiska. Tak nie może być, że dziadki blokują rozwój i doprowadzają do dewastacji obiektów sportowych poprzez zawieranie kontrowersyjnych i skazanych na niepowodzenie umów dzierżawnych. Panie Kuduk, PRL skończył się 30 lat temu.
http://www.gs24.pl/sport/tenis/a/przejmujacy-widok-kortow-w-gryfinie-wkrotce-beda-trawiaste-zdjecia,13177438/
to się sprawdzi...
to się sprawdzi... 16.05.2018, 10:03
Dzierżawa kortów zaskakująca, bez żadnego wcześniejszego ogłoszenia - o co tam chodziło, że nie szukali najlepszych ofert (nawet jeśli mieli dzierżawić, chociaż to trochę pokręcone mieć OSIR od utrzymania obiektów, a obiekty dzierżawić)...
bylejakość w BIP
bylejakość w BIP 15.05.2018, 17:56
Czy nie do 30 kwietnia należało złożyć oświadczenie majątkowe? W innych gminach już są opublikowane, a w Gryfinie boją się chyba nagród które sobie przyznali i dlatego jeszcze nie ma niczego
tajne
tajne 15.05.2018, 17:54
A tu kolejny kwiatek. Niby jest w BIP, ale szczegółów nie ma żadnych. Znowu robota dla swoich?
http://www.bip.gryfino.pl/UMGryfino/chapter_108277.asp?soid=FD1BC092F4514BD9835737F063EA1B7C
Kaja
Kaja 15.05.2018, 21:47
Prawdziwy wałek to jest tu:
http://www.puk.gryfino.pl/index.php/komunikaty/187-konkurs-na-stanowisko-prezesa-zarzadu-przedsiebiorstwa-uslug-komunalnych-sp-z-o-o-w-gryfinie-2

Co to znaczy ? - "posiada wykształcenie wyższe, preferowane branżowe z zakresu działalności Spółki" Jakie to jest wykształcenie branżowe?
Radzę wgłębić się w treść. Jak nic przewał. Kandydat już dawno wybrany :) Konkurs jak zwykle dla picu.
coś chcą ukręcić????
coś chcą ukręcić???? 15.05.2018, 23:55
pięć miesięcy przed wyborami usiłują obsadzić stołek? Prezes Stypa nie chciał czegoś firmować?
pewnie tak...
pewnie tak... 16.05.2018, 09:53
z podatkiem śmieciowym wyprowadzanym do prywatnych firm im na przełomie roku nie wyszło...
Widać nawet ich mianowani wolą jednak zrezygnować niż kilka miesięcy popracować chociaż do końca kadencji...
Kargul
Kargul 15.05.2018, 19:41
Sami swoi...
Moskal
Moskal 15.05.2018, 16:32
Ale jaka klapa, parking czynny.
tylko miejsc parkingowych mniej...
tylko miejsc parkingowych mniej... 15.05.2018, 19:10
che che - dobre - tylko po co przejmowali od powiatu na utrzymanie gminy całą 1 Maja od poczty do świateł? Przecież na początku kadencji też działał...
wyjaśnienie
wyjaśnienie 15.05.2018, 17:06
Klapa informacyjno-organizacyjna władzy. Nieudacznicy nawet parkingu nie uruchomili w terminie który wskazali sami.
skorpion
skorpion 15.05.2018, 20:08
Za to ty jesteś niezawodny :)) Prędki jak strzała w pisaniu głupotek na resorach ;)) Pisz pisz nie przeszkadzaj sobie głupiego komentarze też warto poczytać :))
organizacja gminna
organizacja gminna 15.05.2018, 16:25
A sprawdzili ci geniusze pracowitości, czy na te szlabany nie potrzeba aby pozwoleń budowlanych? W końcu to ingerencja w drogę publiczną...
dekret
dekret 15.05.2018, 17:08
Napoleon zadekretował. a na przepisach się znać nie musi, bo zjadł wszystkie rozumy.
:)
:) 16.05.2018, 00:40
szkoda, że jak zjadał, nawet kawałka sobie nie zostawił - miałby pożytek:)
macius wykopany
macius wykopany 16.05.2018, 00:49
rzycie wicka niejezd lekkie anitesz uslane rurzami wiem cos o tem pszeciesz
do wicka, co ma "rzyć" nielekką:):):)
do wicka, co ma "rzyć" nielekką:):):) 16.05.2018, 01:11
Tak, jak to mówiłeś przy uwalonym dwa razy wniosku na pałacyk „potwornie ciężki wysiłek”...

A wasze „rzycie” są nielekkie – to fakt:)

Mimo że wnioski pisali urzędnicy - to "napracowałeś się" ty...

Dzisiaj, 00:49 rzycie wicka niejezd lekkie
:)
:) 16.05.2018, 08:13
"Rzyć wicka nie jest lekka" cóż za wyznanie - obniżą ci pensje, to schudniesz:)
Cudze pieniądze smakują najlepiej !
Cudze pieniądze smakują najlepiej ! 15.05.2018, 16:21
Można było zobic to BEZ KOSZTÓW ale widocznie Sawarynowi zależy aby wydawać nie swoje pieniądze ! Cudze pieniądze smakują najlepiej !

Tańszy i bardziej korzystny sposób dla mieszkanicow, zwykła tabliczka:
"W godzinach od 07:00 - 19:00 MAXYMALNY postój 2 godz" i niebieskie tarcze parkingowe w wew aut.

BRAK kosztów utrzymania: bileterki, terminalu, szlabanów, kasy parkingowej, pętli indukcyjnej itp, itd...

Dodatkowo dzieki Sawarynowi przez te barierki itp to przycieli chyba z 4 miejsca parkingowe!!
popieram
popieram 15.05.2018, 16:35
W dodatku można było tylko część parkingu (na przykład te miejsca, które zniknęły pod szlabanami i biletomatami wyznaczyć dla postoju czasowego, a resztę dla "park and ride".
I byłoby wiele spraw załatwionych za jednym zamachem.
skorpion
skorpion 15.05.2018, 20:12
Jakie mądrale tutaj piszą tylko czemu takich pomysłów nie mieliście kilka lat do tyłu ???? Co umysł inaczej wtedy pracował ?? Tak inaczej, wtedy myśleliście o czym innym hehehehe
do Pawełka
do Pawełka 15.05.2018, 20:25
Pawełku - tobie płacą za szukanie rozwiązań, więc nie zwalaj winy na internautów, że ci rozwiązań nie podsunęli...

Znaki drogowe "strefa czasowego postoju" to obowiązują w cywilizowanym świecie od dawna...

A o takim czymś to akurat nie pierwszy raz na forum piszą.

szlaban na głupotę
szlaban na głupotę 15.05.2018, 15:53
4 lata gadali i przygotowali i na finiszu się wyłożyli. Żenująca ekipa!
jak to nie działa...
jak to nie działa... 15.05.2018, 15:40
A jednak! Przy poprzednim artykule nie wierzyłam, ale okazuje się, że nie ma takiej sprawy, której obecna ekipa nie dałaby rady spartolić...
pieszy
pieszy 15.05.2018, 15:34
Niech sekretarz wyjrzy przez swoje okno i każe usunąć panu Złota Rączka albo sama wyrwie z doniczki ten uschnięty krzak w doniczce. Chodzę tamtędy codziennie i do tej pory od kilku miesięcy nikt tego nie zauważył? Ego władzy zasłania im ten syf?

Pozostałe