Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Prace w parku przerwano. Robotników nie widać. Znamy przyczynę

  • 16.05.2018, 11:54 (aktualizacja 16.05.2018 12:18)
Prace w parku przerwano. Robotników nie widać. Znamy przyczynę
-Proszę o informacje dotyczące braku postępów prac w gryfińskim parku. Od jakiegoś czasu nie dzieje się tam nic. Alejki nie są robione, a i pracowników też tam nie widać. Jak jest przyczyna takiego stanu rzeczy i jak długo to potrwa? Kiedy prace będą wznowione? – pyta pani Wioletta. O odpowiedź poprosiliśmy zastępcę burmistrza Gryfina.

- Na mocy ustaleń z przedstawicielem wykonawcy - Wiesławem Furtakiem i inspektorem nadzoru inwestorskiego - Sebastianem Bernatowiczem, 10 maja wykonawca rozpoczął koszenie traw na terenie Parku Miejskiego w Gryfinie, które ma potrwać do 16 maja. Po tym terminie wykonawca wznowi prace związane z modernizacją ścieżek na terenie parku. Natomiast w dniach, kiedy odbywało się koszenie traw w parku, rozpoczęte zostały prace na terenie przy ulicach Opolskiej i Kołłątaja, polegające na wycince krzewów i oczyszczeniu terenu pod inwestycję – informuje nas Tomasz Miler, zastępca burmistrza Gryfina.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszczuch
mieszczuch 17.05.2018, 20:04
Co za żenująca odpowiedź. Czasami lepiej cicho siedzieć niż głupio odpowiadać. Co ma koszenie trawy z robieniem alejek?! Jedno nie wyklucza drugiego.
Sku....ały cyrk
Sku....ały cyrk 17.05.2018, 10:18
koszenie trawy przeszkadza robotnikom, to jakaś szlachta musi być żeby w ciszy i pełnym skupieniu krawężniki układać :) A co dopiero będzie na "górce m....."
Olo
Olo 17.05.2018, 07:49
Można się zgadzać z zasadnością lub nie, ale odpowiedź zwięzła, na temat i pełna. Porównując bajdurzenie drugiego wicka o parkingu bez zgody wojewody – duży plus.
Pelargonie czsa sadzic w piramidach
Pelargonie czsa sadzic w piramidach 17.05.2018, 02:10
To mi się podoba - krótko i na temat. Tak właśnie powinna odpowiadać władza aby uciąć wszelkie spekulacji, insynuacje i teorie spiskowe knute przez ryje oferwane od koryta
Olo
Olo 17.05.2018, 07:51
Czy każdy rodzic brnący w piachu z wózkiem po parku to "ryj oderwany od koryta"? Tobie już całkiem odbija - "władzunia kochaniutka" i nikt nie ma prawa wymagać od niej niczego?
ale bydlaki tylko "koryta" bronią
ale bydlaki tylko "koryta" bronią 17.05.2018, 14:52
Nieszczęśliwie potraktowani przez los ani z dziećmi na spacery nie chodzą, ani nie biegają po parku! Piach po kostki!

I rozumiem, że może być remont - ale to nie znaczy, nie mam prawa oczekiwać, że się szybko skończy!
I że jak nie widzę postępów - mam prawo mieć pretensje do władz miasta!
Lokis
Lokis 17.05.2018, 12:52
Ryj oderwany od koryta nie brnie z wózkiem po parku w Lubanowie bo tam nie mają parku
do bydlaka
do bydlaka 17.05.2018, 14:49
Nikityński i Miler to „ryje, co się bronią przed oderwaniem od koryta”? Jaki bydlak może każdą krytyczną uwagę kwitować „ryje do koryta”? Co – alejki w parku są w tej chwili idealne?
Władza w mieście to dla obecnych "koryto"?
6 dni?
6 dni? 17.05.2018, 00:16
Od 10tego do 16tego maja koszenie trawy? Kurna... przeciez 2 maszynki i w 2godz trawa skoszona! Co to za ściema? Dla media markt?
Scenarzysta i choreograf Atomek.
Scenarzysta i choreograf Atomek. 16.05.2018, 19:20
W parku przygotowywano scenę pod film o żołnierzach wyklętych. Teraz rowy i doły dobrze oddają wojenną rzeczywistość. W filmie podobno w rolach wyklętych weźmie udział leniwa trójca i granat czyli grubas z zawleczką.
ciekawski
ciekawski 16.05.2018, 20:01
Ciekawe jaką rolę odegrasz ty ?
Sierpem i młotem ?
Sierpem i młotem ? 16.05.2018, 16:59
A co ma piernik do wiatraka? Koszenie trawy przeszkadza w robieniu ścieżek? Sierpem koszą czy jak? Z parkiem będzie jak z Łużycką i parkingiem , czy znowu jakieś cuda na patyku?
każdy orze jak może
każdy orze jak może 16.05.2018, 16:26
Pewnie że ściema - przerzucili ludzi na inną robotę pod byle pretekstem! Od kiedy koszenie trawy na tydzień uniemożliwia prace ziemne?

Nie mam pretensji do firmy, tylko do inwestora.

To, że dał tak długi czas na prace budowlane pozwala firmie na takie działania.
WALD
WALD 16.05.2018, 16:00
Bardzo dziwne, że jedna firma robi tyle prac jednocześnie?Nie ma zaplecza kadrowego, a kolokwialnie, łyka wszystko, tak trzymać!
WALD
WALD 16.05.2018, 15:51
Bardzo dziwne, że jedna firma robi tyle prac jednocześnie?
Mama
Mama 16.05.2018, 15:39
Na spacer z wózkiem nie ma co tam iść, bo po tych piachach przejść sie nie da. Zero przyjemności. Smutne to, bo omija nas najlepsza do spacerowania po parku pora roku.
Spacerowicz
Spacerowicz 16.05.2018, 15:36
Mam nadzieję, że przy okazji rewitalizacji parku, wejście od strony Armii Krajowej zostanie przesunięte w stronę przejścia dla pieszych, co było obiecywana, a na co się nie zanosi z tego co widać.
Zdumiony
Zdumiony 17.05.2018, 09:47
Bardzo cenna uwaga. Czy to nie jest najwłaściwszy moment na przeniesienie schodów?? Są zbędne w miejscu w którym obecnie się znajdują. I-Gryfino też miało o to pytać władze.
najprostsze rzeczy ich przerastają!
najprostsze rzeczy ich przerastają! 16.05.2018, 16:28
A nie prościej i taniej przywrócić przejście przez tory po stronie parku? Zdjęcie debilnej barierki w poprzek szlabanu jest chyba prostsze i tańsze niż rozwalanie całych schodów i budowanie ich dziesięć metrów dalej (o zmianie układu ścieżek w parku nie wspominając)?
R
R 16.05.2018, 13:10
Rozpierd@@@olą trzy roboty naraz i burdel wszędzie a postępów nie widać
przebieżka
przebieżka 16.05.2018, 12:19
Utrudnienie dla spacerujących i biegających.

Pozostałe