Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Oferta pracy. Zostań operatorem numeru 112

  • 16.05.2018, 16:42 (aktualizacja 16.05.2018 17:47)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Oferta pracy. Zostań operatorem numeru 112
Jesteś opanowany, radzisz sobie ze stresem, umiesz komunikować się w języku obcym i szukasz pracy? Możesz spróbować swoich sił jako operator numerów alarmowych.

Pracowników do obsługi numerów alarmowych poszukuje Centrum Powiadamiania Ratunkowego. To tu odbierane są połączenia kierowane na numer alarmowy 112. W związku ze stałą rozbudową systemu (m.in. planowanym uruchomieniem w CPR obsługi numeru 997) dodatkowo zatrudnionych będzie 21 osób.

- Operatorzy pracują w 12-godzinnym systemie zmianowym – mówi Małgorzata Smolarek, kierownik CPR - Każde stanowisko operatora numerów alarmowych wyposażone jest w cztery monitory, komputer, telefon i zestaw słuchawkowy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy to m.in: wykształcenie co najmniej średnie, znajomość jednego języka obcego na poziomie komunikatywnym, dyspozycyjność, opanowanie oraz radzenie sobie ze stresem, umiejętność skutecznej komunikacji i precyzyjnego przekazywania informacji oraz znajomość ustaw: o systemie powiadamiania ratunkowego, zarządzaniu kryzysowym, Państwowym Ratownictwie Medycznym. Jednak to nie wszystko.

- Kandydat na to stanowisko będzie musiał także ukończyć szkolenie operatorów numerów alarmowych, zdać egzamin i zdobyć certyfikat – dodaje Małgorzata Smolarek.

- To wymagająca praca, ale niezwykle satysfakcjonująca – mówi jeden z operatorów 112 Karol Kowalski – Świadomość tego, że swoim działaniem często możemy przysłużyć się do ratowania życia ludzkiego jest bezcenna.

Wynagrodzenie zasadnicze brutto to 2,400 zł. Po zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym wynagrodzenie zasadnicze brutto wyniesie 2,598 zł.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lekarz
lekarz 17.05.2018, 08:20
2400 brutto a później się dziwią , dodzwonisz się na 112 jakimś cudem i usłyszysz 100 tysięcy bzdurnych pytań jak już na nie odpowiesz też jakimś cudem to na pomoc jest za późno
pochodzę z Mongolii
pochodzę z Mongolii 17.05.2018, 08:15
znam doskonale język chiński, japoński i łacinę czy nadaje się na to stanowisko?
Kali
Kali 17.05.2018, 08:36
Nie, bo nie znasz polskiego!
paranoja!
paranoja! 16.05.2018, 22:18
Operator centrum nr 112 2400 a sprzątaczka w tym centrum minimum 2100. To po co stres? Z tych dwóch prac za taką płacę wybieram mniej stresującą – pal licho te 150 netto...
juzio
juzio 16.05.2018, 21:09
cześć . jestem Juzio. pracujem , zbijam palety , jestem kawalerem , mieszkam z matkom. od zawrze mam zmazy nocne , kturymi sprawiam kłopot mojuej matce , gdyrz nie morze ona doprać poswcieli. ostatnio zmazy jakby obfite , na niespotykaną u mnie do tej pory skalę. czyrzby zmiany klimatu ?

załóż pampersa:)
załóż pampersa:) 16.05.2018, 22:17
po prostu sikasz w nocy, tylko mama ci nie chce robić przykrości...
Bosy Antek
Bosy Antek 16.05.2018, 19:36
socjaliści którzy rzadza nami od 27 lat doprowadzili do tego ze polowa naszych wyplat to rozne daniny. Miliony urzednikow utrudniających nam zycie. Trzeba utrzymywać nierbow, pijakow.
Pjoter
Pjoter 16.05.2018, 18:38
Wynagrodzenia Ahahahaha, padłem... już widzę te tłumy chętnych.
tytus
tytus 16.05.2018, 18:36
,,Wynagrodzenie zasadnicze brutto to 2,400 zł. Po zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym wynagrodzenie zasadnicze brutto wyniesie 2,598 zł.''-Normalnie myślący człowiek po przeczytaniu tego myśli tak:Jeśli zdam egzamin będę pracował i miał 2,598 zł a jeśli nie zdam egzaminu również będę pracował ale za 2400 zł.Czyż nie tak?Mogli by tak zrobić np. z prawem jazdy.Jeśli zdam egzamin dostanę prawo jazdy,jeśli egzaminu nie zdam też dostanę prawo jazdy.Debilizm ludzki nie zna granic.
Śmiech na sali
Śmiech na sali 16.05.2018, 18:35
Żenada zarobki, a odpowiedzialność podobnie mają urzędnicy 3200 brutto a tu życie coraz droższe...Kiedyś góra może zrozumie biednego czas na podwyżki konkretne....
Juzniezainteresowany