Włamał się do auta. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku

Włamał się do auta. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku Fot. Policja
Funkcjonariusze, patrolując 13 maja 2018 r. tuż po północy tereny koło Centrum Wodnego Laguna w Gryfinie, zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę siedzącego w aucie. Kiedy policjanci podeszli bliżej okazało się, że szyba w drzwiach kierowcy została wybita.
-Włamywacz siedział w samochodzie marki Nissan Primera i dokonywał przeszukiwania wnętrza pojazdu. Sprawcą okazał się 22-latek. Nie jest mieszkańcem naszego powiatu. Został zatrzymany - informuje nas oficer prasowy asp. szt. Marcin Karpierz.
 
Właściciel nissana wycenił straty (wybita szyba, zniszczone drzwi) na 1000 zł.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 17.05.2018, 19:26
Kiepski używał znanego powiedzenia w języku rosyjskim:" Bez wodki nie razbierjosz" - czyli nie zrozumiesz danego zjawiska bez wypicia wódki. Mam wrażenie, że bez zrozumienia, jak dużą rolę odgrywa w życiu kilku milionów Polaków wódka i modelowe upicie się do stadium bydła, to wiele wydarzeń w kraju pozostanie tajemniczymi. Jeśli powoli zmienimy mentalnośc tych Polaków, to wygramy bardzo dużo. A taki naród zaraz za miedzą, Słowacy, rocznie piją więcej alkoholu niz my, lecz nie rozumieją, jak można dążyć do upicia się, utraty świadomości i panowania nad ciałem. Ot, wzorzec mamy blisko, u braci Słowian - można pić, ale bez zamiany w świnię.
Kamil
Kamil 17.05.2018, 12:20
Knagulec ostatnio na parkingu pod Borzymiem (...)a. Pobliski rolnik miał brudnego i knagulec (...)
Część komentarza usunięta.admin2
knagulec
knagulec 17.05.2018, 14:52
"Kamila"podjade do ciebie bladz do Borzymia zapchlonej dziury i dostaniesz w prezencie ode mnie kolbę kukurydzy z wasem do obróbki termicznej,bo widac ze sie jej domagasz mam nadzieje ze dobrze zassasz az gały na wierzch ci wylezą
knagulec
knagulec 17.05.2018, 14:26
Panu Knagulcowi ty possaćmozesz ssaku lesny wielokrotnie miales powtarzane ze poł Gryfina cie klago kołysze bez gumy dętko zmurszała ze stara
Kamil
Kamil 17.05.2018, 21:29
Knagulec ty spocony prosiaku. Wytworze pijaka i lokalnej narkomanki
Knagulec
Knagulec 18.05.2018, 18:48
Kamila (...)

Część komentarza usunięto. Nie używaj wulgaryzmów. admin2
Knagulec
Knagulec 17.05.2018, 22:48
Zapodam ci kolbe zasrsńcu
Cenzor
Cenzor 17.05.2018, 18:48
Zmień nick z knagulec na Obciągacz ha ha
Knagulec
Knagulec 18.05.2018, 18:48
Cenzor nam (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Mi
Mi 17.05.2018, 06:53
Jak ostatnio ochrona ukęła włamywacza w nocnym to też pisali że to Policja !
Ha ha
mszygłów
mszygłów 17.05.2018, 07:28
Bo to policja ujmuje a nie ochroniarz. Ochroniarz to jedynie może zadzwonić na policję,
Ss
Ss 17.05.2018, 09:10
Ćwoku ując może każdy tzw.ujęcie obywatelskie ! A tym bardziej Pracownik Ochrony !!

A zatrzymuje Policja !
Nie znasz Prawa to sie nie wychylaj !
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 17.05.2018, 09:21
Ty typie wyluzuj., bo dekiel ci poderwie zasrańcu
Do debila z nickiem debila
Do debila z nickiem debila 17.05.2018, 11:58
Tobie już due urwało !
supraśl
supraśl 16.05.2018, 21:24
Łatwo obrobić autka na wodnika pod Laguną bo tam nie ma monitoringu.
gumowiec
gumowiec 16.05.2018, 20:39
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komendzie może uratować ten kraj. Ja wciąż postuluję - przegumować całą Polskę - od morza do Tatr. Każdy Polak/Polka musi poznać smak gumy. Guma czyni cuda. ... Tylko Dobra Guma

Knagulec
Knagulec 17.05.2018, 09:21
Dobrze gadasz
N
N 17.05.2018, 06:01
Ty tempa pało !
Zacznij pisac coś nowego a nie te wysdane z kukurydzy pod stołem wypociny
fan klub knagulec-gumowiec
fan klub knagulec-gumowiec 17.05.2018, 14:28
Typasie najwyzej Panu Gumowcowi i knagulcowi mozesz kukurydze obgryżć pod stołem
Knagulec
Knagulec 17.05.2018, 01:25
Dobrze gadasz
Twuj sąsiad
Twuj sąsiad 17.05.2018, 06:49
Drugi debil sie odezwał !!
Lachociąg !
Knagulec
Knagulec 17.05.2018, 09:23
Analfabeta *** naucz się pisać z tego co wiem to ty kukurydzę pod stołem opier.......sz
radna
radna 16.05.2018, 20:19
To w końcu policjanci zatrzymali sprawcę na gorąco, czy też sprawca został przekazany policjantom ? Gdyby to była prawda, że czekano na radiowóz 30 minut , to już skandal.
Przypisywanie sobie czyiś zasług, to wyjątkowe draństwo. Warto by było to sprawdzić.
Pseudo Policja
Pseudo Policja 16.05.2018, 21:17
Oczywiście że przypisują sobie zaslugi. Na pytanie dlaczego tak długo odpowiedzieli ze są jedynym patrolem prewencji w powiecie
Kotas
Kotas 16.05.2018, 19:34
Tam parkują jak chcą!
xyz
xyz 16.05.2018, 19:32
Całe szczęście, że policja jest tak spostrzegawcza. Fakt jest jednak taki, że na gorącym uczynku przyłapali włamywacza znajomi właściciela pojazdu, po uprzednim zgłoszeniu, na radiowóz czekano ponad 30min.
Pseudo Policja
Pseudo Policja 16.05.2018, 19:30
Co to jest za ściema ? Na policję trzeba było czekać ok 30 minut a oni gadają że to ich zasługa. KOCHANA POLICJO CO MY BEZ WAS ZROBIMY ???

Pozostałe