Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

W rejestracji odesłano je z kwitkiem. Falstart akcji „Bądź zdrowa!”

W rejestracji odesłano je z kwitkiem. Falstart akcji „Bądź zdrowa!” fot. Intermed
- Jak można tak ludzi oszukiwać?! Chodzi o zapisy na akcję prozdrowotną organizowaną przez gryfińskie Stowarzyszenie Amazonek „Ewa” przy współpracy z przychodnią Intermed i wspieraną przez władze Gryfina. Rejestracja miała odbywać się osobiście 7 czerwca 2018 r. od godz. 9.00. Niestety okazało się, że już wczoraj osoby zarejestrowały się telefonicznie. Tak więc dzisiaj kobiety odsyłali z kwitkiem już przed godziną 8:30. Jaka to sprawiedliwość?! – napisały do nas rozgoryczone czytelniczki.

Czy zatem pomimo ustaleń, że rejestrować się będzie można tylko osobiście i tylko 7 czerwca od godz. 9, każdy mógł wczoraj czy dziś o godz. 8 rano zadzwonić, by się zapisać na badania? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Najpierw zadzwoniliśmy do Intermedu. Rejestratorka odpowiedziała, że nie jest upoważniona do przekazywania informacji mediom i połączona nas z administracją przychodni.

- Nic nie wiem na temat tego problemu. Będziemy wyjaśniać sprawę. Proszę zadzwonić ponownie jutro. Do tego czasu na pewno wszystko sprawdzimy – usłyszeliśmy zapewnienie ze strony Intermedu.

Rozmawialiśmy także z Ewą Olejarz, szefową Stowarzyszenia Amazonek „Ewa” w Gryfinie.

- I cóż ja mam powiedzieć? Stało się, jak się stało i się nie odstanie. Było bardzo mało miejsc i rozeszły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Pyta pani dlaczego nie przestrzegano ustalonych wcześniej zasad rejestracji? Nie będziemy teraz szukać winnego tej sytuacji. Staramy się o zorganizowanie kolejnej akcji prozdrowotnej i to zdarzenia na pewno nas czegoś nauczyło – powiedziała nam Ewa Olejarz.

A nasze czytelniczki pytają: Po co w ogóle ogłaszać takie akcje, skoro nie ma szans na badanie, bo łamie się ustalenia w sprawie sposobu rejestracji?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fake
Fake 14.06.2018, 09:58
"Było bardzo mało miejsc i rozeszły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki."
No rozchodzą się, jak Pani Olejarz wpisuje wszystkie swoje koleżanki ze stowarzyszenia, zajmując tym oto sposobem połowę dostępnych miejsc.
Zbulwersowany
Zbulwersowany 10.06.2018, 16:34
To był jeden wielki bubel organizacyjny. Pani Olejarz sama dała plamę a potem udaje mocno zdziwioną...Najlepiej pczernić osoby które nie mogą się bronić.Do Pani redaktor: trzeba w swoich komentarzach i wywiadach być obiektywną a nie powielać to co usłyszało się na korytarzu...
gigant
gigant 10.06.2018, 13:28
Bo połączenie amatorów z zawodowcami nie jest dobre.
tytuł
tytuł 9.06.2018, 09:26
A powinni nie z kwitkiem, a z kwiatkiem...
baja bongo
baja bongo 9.06.2018, 08:57
Jak się organizuje akcje społeczną to trzeba to robić uczciwie a nie najważniejsze koleżaneczki.
ciekawa
ciekawa 10.06.2018, 20:29
Masz dowód ze rejestrowaly koleżanki?
GRYFINKA
GRYFINKA 8.06.2018, 21:25
Pani Joanna jest wyjątkowo niemiłą raz opryskliwą osobą. Rozumiem, że wynagrodzenie nie przekracza najniższej krajowej oraz, że codziennie spotyka się z roszczeniowymi pacjentami jednak może znaleźć sobie inną prace skoro aktualna jej nie pasuje. Od kilku lat się zastanawiam dlaczego żaden przełożony nie skorygowal jej postawy oraz nastawienia wobec interesantów. W większości firm takie zachowanie względem klienta byłoby niedopuszczalne. Nie wspominając już o kulturze osobistej samej Pani Joanny.
Pani Joanno, prosze pamiętać, że jak Pani tak źle to na magazynie płacą więcej i nie musiałaby Pani mieć kontaktu z klientem.
Pacjenta
Pacjenta 10.06.2018, 21:43
Pani Gryfinianko skoro tak długo jest pani pacjentka tej przychodni dlaczego pani oficjalnie nie interweniowała, skoro jest tak źle, dodatkowo zastanawia mnie fakt skąd pani wie jakie są zarobki w tej przychodni, patrzzac na to ile te panie w rejestracji maja pacjentów i telefonów w ciągu dnia powinny zarabiać (ile by nie zarabialy) dużo więcej. Hmmm ile osób by się wykazało taka cierpliwościa wobec nigdy nic nie wiedzacych pacjentów, oni nie wiedza u jakiego lekarza sie leczą, pesel.? A to trzeba pesel,....... sama jestem pacjentka tej przychodni i wystarczy stanąć chwilę w kolejce i przesłuchać się jak pacjenci są nic nie wiedzacy, a później najlepiej wyladowac frustrację na rejestartorki
Xxx
Xxx 8.06.2018, 07:28
Najbardziej niemile panie pracują właśnie w tej przychodni ( pomijając już fakt ze akcja dla znajomych się okazała )
magazynier
magazynier 9.06.2018, 00:02
Bo jak przychodzą roszczeniowi pacjenci to każdego mogą wyprowadzić z równowagi.
klasyk
klasyk 7.06.2018, 22:08
Jak w to władze maczały swoje paluchy to niby jak miało wyjść?
Jjjjjjj
Jjjjjjj 7.06.2018, 22:05
Porażka, prosze zapytac ile miejsc zajely znajome ze stowwarzyszenia!!??
ewa
ewa 7.06.2018, 21:39
W tej rejestracji to trzeba mieć szczęście jak któraś królewna odbierze tel , lub być osobiście i nie dostać zjobów że się przyszło a powinno się zadzwonić .
Xxx
Xxx 7.06.2018, 20:57
Układy układziki ,pocioctwo !!!
Czyli burdel w innym wykonaniu
I nic z tego
I nic z tego 7.06.2018, 18:49
Też dziś byłam, i niestety nie udało się brak miejsc do du..... ta akcja jak na takie duże miasto i rejon ( wsie) jest tylko kilka miejsc( zapewne dla rodzinki i znajomych) z przychodni masakra
B
B 7.06.2018, 20:56
A ty skąd jestes jak nie ze wsi ?!!
i nic z tego
i nic z tego 7.06.2018, 21:40
Do B ..... a właśnie że nie ze wsi, a jakie to ma znaczenie kto skąd jest? przecież to nie była akcja tylko dla miastowych czy dla ludzi ze wsi już nic się nie należy? chyba to była akcja medyczna adresowana do wszystkich .... no ale jak widać nie każdy to rozumie a na pewno nie ty skoro zapewne jesteś jak to ty napisałeś/aś ze wsi!!!!
Ada
Ada 7.06.2018, 18:26
Jak zwykle nie ma winnego. A ty kobieto przyszłaś i usłyszałaś tu cytat: "masz szczęście kobieto że się zarejestrowałeś i bądź zadowolona" uslyszane przypadkowo jak pani z rejestracji mówi do pacjentki której udało się zarejestrować a chciała jeszcze zarejestrować siostrę.
Czytelnik
Czytelnik 7.06.2018, 18:19
Ale beznadziejna organizacja szkoda. Stowarzyszenie straciło mój szacunek , jak wszędzie znajomki znajomką , żenujące
Luiza
Luiza 7.06.2018, 18:04
Mają racje te kobiety że są oburzone bo to nie jest w porządku.

Pozostałe