Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

Chciał zabić aby odzyskać… 50 zł. Nożownikowi grozi dożywocie

Chciał zabić aby odzyskać… 50 zł. Nożownikowi grozi dożywocie
Prokurator rejonowy 6 czerwca 2018 r. skierował do Sądu Rejonowego w Gryfinie wniosek o zastosowanie na okres 3 miesięcy tymczasowego aresztowania wobec Macieja A. Podejrzany jest on m.in. o usiłowanie 5 czerwca 2018 r. w Chojnie na ul. Jagiellońskiej zabójstwa mężczyzny poprzez zadanie ciosów nożem w brzuch oraz w czoło – informuje rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Gryfinie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 5 czerwca 2018 r. na terenie Chojny podejrzany Maciej A. posługując się nożem zaatakował znanego sobie mężczyznę, domagając się od niego zwrotu długu w kwocie 50 zł. Następnie zadał pokrzywdzonemu ciosy w brzuch oraz w czoło, powodując u niego rany kłute brzucha oraz ranę ciętą łuku brwiowego. Potem zbiegł z miejsca zdarzenia. Ustalono, że sprawca już wcześniej domagał się od pokrzywdzonego zwrotu długu, grożąc mu pozbawieniem życia, jeśli ten nie odda pieniędzy.

W wyniku działań funkcjonariuszy policji sprawca został zatrzymany.

Następnie w oparciu o zgromadzone dowody, prokurator ogłosił podejrzanemu zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa pokrzywdzonego mężczyzny oraz zmuszania go do zwrotu wierzytelności. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Po przedstawieniu zarzutów prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec sprawcy tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Za zarzucany podejrzanemu czyn m. in. z art. 13 § 1 kk w zw. z art. 148 § 1 kk grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności – informuje prokurator Joanna Biranowska-Sochalska.

 

O ataku nożownika na ulicy w Chojnie napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28393,porachunki-nozownika-na-ulicy-ranny-w-ciezkim-stan

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ale margines
ale margines 11.06.2018, 12:55
W czoło dziabał nożem? To co on chciał mu oczy wydłubać?!
amigo
amigo 9.06.2018, 16:17
To psychol jakiś którego trzeba izolować.
życzę
życzę 9.06.2018, 16:13
Bandyta jeden powinien dostac dozywocie i drewnią łyżkę w celi.
Gumowiec
Gumowiec 9.06.2018, 16:06
Gumowanie czas zacząć.!!! Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komendzie może uratować ten kraj. Przegumować całą Polskę - od morza do Tatr. Każdy Polak/Polka musi poznać smak gumy.
rudiv
rudiv 8.06.2018, 23:36
Bandziorstwo wielkie. Strach chodzić po ulicach. Złą sławę ma Chojna...
brrrrrrrrrrrr
brrrrrrrrrrrr 8.06.2018, 23:15
Co za bandzior!!!!!
Baha
Baha 8.06.2018, 20:51
To pewno jakiś narkoman co był na głodzie
Gryfiński agent tomek
Gryfiński agent tomek 8.06.2018, 20:46
To na pewno KNAGULEC !!!!!!!!!!
Knagulec
Knagulec 9.06.2018, 09:54
Dmuchają cie po torbę cfelu
Orest
Orest 8.06.2018, 19:07
Co za patologia tam mieszka!!!!!!!!!!! Scyzorykami wymierzają sprawiedliwość?????????????
kozik
kozik 8.06.2018, 18:41
Miał rację! Jak pożyczasz to oddaj!
Ola
Ola 8.06.2018, 19:03
Życie za 50 zł? Nie przesadzaj!
ulka
ulka 8.06.2018, 18:37
Zadźgałby za 50 zł! Szok!

Pozostałe