Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

Najdroższe zapałki w mieście?

Najdroższe zapałki w mieście?
- Czy pan wie, ile kosztują najdroższe zapałki w Gryfinie?! - takie zaskakujące pytanie zadał nam czytelnik. Kupiłem pudełeczko zapałek przy placu Barnima. W tym sklepie, gdzie się idzie po schodkach - tłumaczy gryfinianin.

-Wyobraża pan sobie, ile zapłaciłem?! 60 groszy za pudełko zapałek! I jeszcze musi mieć pan odliczone pieniądze, bo inaczej może być problem! To się tylko nadaje do mediów! - skwitował nasz czytelnik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dygresja o hałasie w mieście
Dygresja o hałasie w mieście 13.06.2018, 15:20
Trzeba pamietać o tym w czasie jesiennych wyborów bo za czasów śP> Pana Burmistrza Henryka Piłata zapałki były nawet po czterdzieści groszy. Pora podziękować tym leniom i nieudacznikom
Grecki Bog Czystosci Domestos
Grecki Bog Czystosci Domestos 12.06.2018, 12:09
ale skandal???? jakie miasto takie problemy, zapalki za 60 groszy ???? w takim razie trzeba oszczedzac kazda sztuke
vv
vv 12.06.2018, 07:35
nic tam nie kupować zmienią się ceny .
PISOKATOL
PISOKATOL 10.06.2018, 21:32
To nic w porównaniu do cen paliwa,toż to skandal.
klupś
klupś 10.06.2018, 19:56
Tylko na słomianych interesach można zarobić. Prawda panie Miler?
adar
adar 10.06.2018, 18:03
A ile kosztuje zapalniczka?
U
U 10.06.2018, 17:59
W tym sklepie gdze sie idzie po schodach !!!!
Szkoda że nie po drabinie ? Co za ćwok
Nie do wiary
Nie do wiary 10.06.2018, 17:48
Artykuł godny tego portalu, a czytelnik mógł odmówić zakupu przecież nikt nie zmusza do zakupu
załamka
załamka 10.06.2018, 17:57
Komentarz godny komentującego. Jakie ty masz prawo aby mówić co kogo ma interesować. Faszyzuje się to społeczeństwo...
Rafon
Rafon 10.06.2018, 17:37
Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty pierdo.... ta suk. cie *** na kase on wstal stary wstal i mowi co ty kur.... gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia wyjeb... a ja go na piz...fast attack bomba w oko kur.... na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos wujaszek nas rozdziela ja mialem ta koszule co na dziwk.... bylem z guzikami i tak mnie szarpal ze mi wszystkie guziki z koszuli wypadly
...
... 13.06.2018, 14:58
Hm. Jaki news taki komentarz.
????
???? 10.06.2018, 17:20
W biedronce za 0,99zl jest 10szt. ????????????

Pozostałe