Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

Intermed wyjaśnia falstart akcji „Bądź zdrowa!”: W błąd wprowadziło nas stowarzyszenie!

Intermed wyjaśnia falstart akcji „Bądź zdrowa!”: W błąd wprowadziło nas stowarzyszenie!
Wracamy do sprawy falstartu akcji „Bądź zdrowa!” organizowanej przez gryfińskie Stowarzyszenie Amazonek „Ewa” przy współpracy z przychodnią Intermed i wspieraną przez władze Gryfina. Oficjalnie informowano, że rejestracja będzie odbywać się osobiście 7 czerwca 2018 r. od godz. 9.00. Niestety okazało się, że już dzień wcześniej osoby zarejestrowały się telefonicznie. Tak więc 7 czerwca już przed godziną 8:30 kobiety odsyłano z kwitkiem. - Jaka to sprawiedliwość?! – napisały do nas rozgoryczone czytelniczki.
Kiedy rozmawialiśmy z Ewą Olejarz, szefowa Stowarzyszenia Amazonek „Ewa” w Gryfinie powiedziała:
- Stało się, jak się stało i się nie odstanie. Było bardzo mało miejsc i rozeszły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Pyta pani dlaczego nie przestrzegano ustalonych wcześniej zasad rejestracji? Nie będziemy teraz szukać winnego tej sytuacji. Staramy się o zorganizowanie kolejnej akcji prozdrowotnej i to zdarzenia na pewno nas czegoś nauczyło.
 
W Intermedzie zgodnie z daną nam obietnicą sprawę wyjaśniono. Byliśmy umówieni na rozmowę w piątek 8 czerwca.
 
-Z przykrością muszę stwierdzić, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez Stowarzyszenie, które było głównym organizatorem akcji. Przekazano nam, żeby rejestrować od 6 czerwca i tak zrobiły nasze rejestratorki. Jest nam bardzo przykro, że wyszły takie nieporozumienia. Rozumiemy rozgoryczenie pań, ale problemy nie wyniknęły z naszej winy. W przyszłości – jeśli będziemy pomagać w organizacji podobnych przedsięwzięć – inaczej będzie wyglądała współpraca i organizacja akcji – zapewnia w rozmowie z igryfino Anna Paszak.
 
O falstarcie akcji „Bądź zdrowa!” napisaliśmy tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pati
Pati 14.06.2018, 09:53
Anna Paszak? Może niech redakcja najpierw dokładnie dowie się, kto pracuje w tej przychodni i nie myli nazwisk.
przypadek?
przypadek? 14.06.2018, 10:59
Moze to dla niepoznaki?
Zgryfina
Zgryfina 14.06.2018, 09:47
Krotko mowiac to bylo celowe zagranie z ich strony zeby dostali sie swoi! Ot co! Wielka mi sensacja! Zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie.
leszek
leszek 11.06.2018, 17:41
ojtam ojtam .aby dostać się do lekarza w zumedzie nowe czarnowo ,trzeba wstać przed 06.00 i rwać co siła do kolejki.pięc numerków i koniec.
Ktoś
Ktoś 11.06.2018, 09:57
Bardzo nie ładnie zganiać na innych. Pani prezes stowarzyszenia opisała że stało się i nie będziemy szukać winnych. A tu? Najlepiej innych oczernić
 zła