Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Zagadka dla burmistrza i radnych: co to za plaża jak wysypisko śmieci?

  • 10.06.2018, 19:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zagadka dla burmistrza i radnych: co to za plaża jak wysypisko śmieci? fot. czytelniczka igryfino
Gdzie jest w naszej okolicy tak piękne i urokliwe miejsce, w którym w niedzielne upalne popołudnie całe rodziny, nie tylko z Gryfina, spędzają czas? Wśród sterty śmieci, niedopałków papierosów i psich odchodów bawią się i kąpią w wodzie małe dzieci!

Dla ułatwienia podam, iż w to miejsce - mogłoby się wydawać, że bezpiecznie - można dojechać niedokończoną ścieżką rowerową z Grajdołka. Jednak nic bardziej mylnego, bo po tej drodze mkną, przez nikogo nie niepokojone, quady i motory.

Czy naprawdę musimy wozić nasze dzieci samochodami na kąpielisko miejskie w Steklnie, kiedy mamy pod nosem plażę, na której większość z nas spędzała całe wakacje, a rodzice nie martwili się, że ich dziecko zostanie potrącone przez samochód?!

Dzisiaj plaża naszej młodości to zarośnięte wysypisko śmieci, z odrobiną piachu i małym dostępem do wody!

 

Rozwiązanie zagadki: plaża w Wełtyniu.

 

Imię i nazwisko czytelniczki do wiadomości redakcji igryfino

 

Na temat czystości nad jeziorem Wełtyń opublikowaliśmy dzisiaj rano list innego czytelnika, również zaniepokojonego tym, co zobaczył:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28451,powyrywane-deski-i-smieci-to-efekt-pobytu-pewnej-g

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (154)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ordnung
ordnung 21.06.2018, 09:01
Mentalność obecnej ludności zamieszkałej ziemie zachodniej i północnej Polski może zmienić tylko powrót tych terenów do niemieckiej macierzy.
https://www.youtube.com/watch?v=s_s4_6p4Ydw
króko i na temat
króko i na temat 21.06.2018, 09:55
Ale twoja mentalność się nie zmieni proklemlowski trollu próbujący skłócić dwa sąsiednie narody.
Master
Master 21.06.2018, 08:00
Brak koszy o odpowiedniej pojemności to jedno a drugie to kultura nas samych. Jeśli nie ma już miejsca w koszu to bierzmy swoje śmieci do domu. Niektórzy biorą i........ po drodze wyrzucają do lasu lub na pobocze drogi. No taka nasza polska "natura" i kultura nie nauczyliśmy się sami i nie nauczyliśmy własnych dzieci. Pamiętam tą plażę wiele lat temu, żal patrzeć co się z tym miejscem stało.
skutek i przyczyna
skutek i przyczyna 21.06.2018, 08:36
W Polsce nadal łatwiej toleruje się urzędnicze niedbalstwo, a wini się innych i samych siebie. Gdyby taka sytuacja z koszem się "przydarzyła wyjątkowo" - to OK. Ale to norma. Cały sztab urzędników od gospodarki komunalnej w gminie i PUK za co bierze pieniądze?
Za to, żebyśmy to my mieszkańcy ganiali ze śmierdzącymi i plamiącymi śmieciami i szukali koszy?
Przecież to nie jest tylko problem opuszczonej plaży w Wełtyniu - w Gryfinie w centrum miasta też jest to samo - Piastów, Chrobrego - urzędnikom nie dociera do głów, że koszy jest za mało?
na marginesie licznych wpisów
na marginesie licznych wpisów 16.06.2018, 12:52
Coś tu nerwowo i miejscami bez kultury, także osobistej. I to z obu stron. Zbyt nerwowo, szybko. Trochę spokoju, uśmiech, uprzejmość nie zaszkodzą.
kibic
kibic 14.06.2018, 18:39
Mam ważną informację dla wszystkich gardło mnie boli.
macius wykopany
macius wykopany 14.06.2018, 18:14
prymityfne som zahowania burmiszczuf s tercetu i dlatego fszendzie widac smieciuf kupy ale jesieniom to siem zmieni bo nikt wam tyle nieobieca co ja
real
real 15.06.2018, 05:16
A to akurat Pawle wiadomo – obiecacie przed wyborami wszystko – nawet uzdrowisko z tężniami... Tylko zebrania śmieci w gminie nie potraficie obiecać...
macius wykopany
macius wykopany 15.06.2018, 07:17
ale zato POtrafimy trafiac f gusta mieszkancuf i takom wycieczke do kaness sobie zrobimy rze fszyscy nam bendom zazdraszczac
do Pawła:)
do Pawła:) 15.06.2018, 14:45
Paweł, a Gruzja i Raciechowice już nie wystarczają? Tutaj o niezebranych śmieciach a ty o wycieczkach?
grand
grand 14.06.2018, 16:57
Wymagamy od młodzieży odpowiedzialności za swoje czyny a tu w tercecie brak -żenada
żenada
żenada 15.06.2018, 08:42
Ale przecież tercet to nie jest żadna młodzież
kryczko
kryczko 14.06.2018, 16:50
A ja się pytam urzedniku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac ale tych co na to zasłużyli
krótko
krótko 14.06.2018, 16:10
Brak kultury i ogłady to wszystko
wariatowi wszyscy są Szabałkinami
wariatowi wszyscy są Szabałkinami 14.06.2018, 13:51
To do „zrytego beretu” goebbelsowsko piszącego imiona małą literą – zabierz do końca wszystkie kosze z ulic i będziecie mieli spokój – w myśl zasady „zanieś śmieci do własnego domu”
XXI wiek a oni nie opanowali kwestii koszy na śmieci w zbiorowiskach ludzkich
Do zrytego bereta
Do zrytego bereta 14.06.2018, 12:15
To wszystko wina mieszkańców którzy smiecą wszędzie na potęgę.
Czas na akcję " miałeś siłę przynieść pełne to miej honor i zabierz puste butelki maciusiu"
zryty beret
zryty beret 14.06.2018, 11:14
To wszytko wina mieszkańców że ni wzięli ze sobą koszy!
Janeiro
Janeiro 13.06.2018, 22:44
Trio z Ryjo nie ogarnia tematów.
dla ciebie wszyscy jesteśmy świńskimi ryjami?
dla ciebie wszyscy jesteśmy świńskimi ryjami? 13.06.2018, 10:54
Faktycznie "świński ryj przy korycie w urzędzie" (tylko który?) poza obelgami wobec ekipy, która skończyła kadencję w 2014 nie potrafi kompletnie nic.
Chleją, ćpają i kradną. I jeżdżą w delegacje do Raciechowic, Gruzji, Niemiec...
Dla mieszkańców nie robią nic.

Dzisiaj, 08:56 jeździć do Cannes, chlać i kraść.
Ola
Ola 13.06.2018, 11:49
nawet śmieci nad brzegiem jeziora Wełtyńskiego to "wina Poprzedników". W 2018 roku!!!
I ciągłe obelgi za krytykę najdrobniejszej nawet sprawy. O grubszych nie mówiąc...
oni byli jacyś bardzo dziwni
oni byli jacyś bardzo dziwni 13.06.2018, 08:56
Czemu jakiś zryty odsunięty of koryta świński ryj teraz się czepia tej dzikiej plaży skoro sam nic nie zrobił w tej sprawie? Od wielu lat nie ma tam nic :(

A przecież kiedyś gdy był tam pomost to trzeba było o niego zadbać, dogadać się w sprawie przejęcia terenu, kosztów ekspoatacji, toalet i innych inwestycji, a nie tylko jeździć do Cannes, chlać i kraść.

Teraz to juz dawno jest po ptakach :(((
Salomon
Salomon 13.06.2018, 23:36
Niestety wielu strat wyrządzonych przez skorumPOwanych POprzedników nigdy już się nie uda wyrównac. Nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki ale liczę ze chociaż ręka Temidy dosięgnie wreszcie te kwiczące hieny i ze winni zniszczenia przyszłości Gryfina pójdą wreszcie siedzieć
do schizofrenika
do schizofrenika 14.06.2018, 00:13
o tak - "kwiczące hieny niszczące przyszłość Gryfina" mam nadzieję, że dostaną za swoje. PiS już wchodzi do samorządów...
oni są z kosmosu
oni są z kosmosu 13.06.2018, 11:10
W poprzedniej kadencji przewodniczący rady gminy Sawaryn. Nikityński. Miler redaktor gazety.
Nie wiedzieli i nie wiedzą, że tam jest jezioro? 4 lata rządzą, przedtem mieli "pomysł na wszystko"...
D.
D. 13.06.2018, 08:45
Osoba robiąca te zdjęcia mogła zabrać ze sobą worki na śmieci i powkładać wszystkie śmieci do worków i zadzwonić do PUKu.

A co do psich odchodów - jak ktoś zauważy, że ktoś nie sprząta po psie, to niech zgłasza na straż miejską.
...
... 13.06.2018, 10:58
Czyli sugerujesz, że każdy mieszkaniec po Gryfinie ma chodzić z workiem i zbierać śmieci?
Czy tercet wypowiedział się w jakikolwiek sposób w sprawie jeziora Wełtyńskiego?
"nie będziemy nic robić, będziemy robić, zrobimy, sprzątniemy albo nie"?
Poza obelgami i krytyką ekipy zmarłego burmistrza Piłata nie robią nic.
D.
D. 13.06.2018, 12:25
Nie.
Mówiłem o konkretnej osobie - o osobie, która zrobiła to zdjęcie i zgłosiła problem. Niech weźmie worki na śmieci, powrzuca wszystkie śmieci do worka, zawiąże worki i zadzwoni po PUK.

Chciałbym, by każda osoba, której przeszkadzają śmieci, zebrała je i wrzuciła do kosza lub worka, a w razie konieczności zadzwoniła do PUKu.
kocioł
kocioł 13.06.2018, 22:51
D. za to macie płacone aby się tym zająć!
Garnek
Garnek 13.06.2018, 23:38
Za co mamy płacone POpiedrdółko? Nikt mi nie płaci za to ze się zajmuję twoimi kretyńskimi wpisami
do schizofrenika
do schizofrenika 14.06.2018, 00:14
Garnek – a ty pisałeś jako D., czy schizofrenia cię ogarnia i w kolejną osobę się wcielasz?
od Garnka do idioty
od Garnka do idioty 14.06.2018, 01:28
Nie pisałem jako D, bo pisałem jako Garnek, a z twoją schizofrenią również nie mam nic wspólnego
to jest schizofrenia...
to jest schizofrenia... 14.06.2018, 07:17
kocioł Wczoraj, 22:51 D. za to macie płacone aby się tym zająć!

Garnek Wczoraj, 23:38 Za co mamy płacone ... Nikt mi nie płaci

do schizofrenika Dzisiaj, 00:14 Garnek – a ty pisałeś jako D., czy schizofrenia cię ogarnia i w kolejną osobę się wcielasz?

od Garnka do idioty Dzisiaj, 01:28 Nie pisałem jako D, bo pisałem jako Garnek


TO DLACZEGO NA BEZPOŚREDNI ZWROT DO D. ODPOWIADASZ W PIERWSZEJ OSOBIE?
Ewidentnie schiza
Ewidentnie schiza 14.06.2018, 18:19
Dlatego że zawsze pisze w pierwszej osobie w przeciwieństwie do ciebie złamasie, bo ty wielokrotnie piszesz swoje wypowiedzi w licznie mnogiej maciusiu
prawda
prawda 14.06.2018, 22:11
Luzik Pawełku, bo ci żyłki popękają.
absurd gminnego urzędnika
absurd gminnego urzędnika 13.06.2018, 12:55
"komu przeszkadzają śmieci w gminie, niech je sam zbiera"? A od czego są prezesi i urzędnicy i pracownicy od "komunalki"? To oni biorą kasę (część niemałą) za to.
W dodatku mieszkańcy już ich opłacają ze swoich podatków!
To co - płacimy jako mieszkańcy podatki, w tym śmieciowy a sprzątać miasto mamy sami?

A jak już "zadzwonimy do PUK", że worki stoją - to taki jak ty odpowie: "to zawieźcie je na wysypisko, jak wam worki przeszkadzają"?
tyPOwe pasożyty
tyPOwe pasożyty 13.06.2018, 23:40
Biorą kasę z naszych podatków nie za to aby sprzątać smieci lecz za to że leczą kaca w brodziku na Lagunie i jeżdzą na wczasy do Cannes
do schizofrenika
do schizofrenika 14.06.2018, 00:15
Schizofreniku - jest rok 2018, nie 2014. A obiektywnie wtedy było czyściej. i PUK lepiej działał.
Teraz jeżdżą na polowanka, narty, do Gruzji, Niemiec.
Tatar z truskawek
Tatar z truskawek 14.06.2018, 12:30
Obiektywnie to dobrze że dostałeś kopa i dzięki temu mamy jednego śmiecia mniej
tajny obiadek w wodniku
tajny obiadek w wodniku 14.06.2018, 13:53
i ty dostaniesz kopa w listopadzie - jeśli wyborcy tego zechcą!
tyPOwe pasożyty
tyPOwe pasożyty 14.06.2018, 01:29
W czasach kamienia łupanego było jeszcze czyściej za za waszych czasów - czyścicieli kamienic
to jest schizofrenia...
to jest schizofrenia... 14.06.2018, 07:18
no tak - bronić obecnych władz używając epitetu "czyściciele kamienic" może tylko schizofrenik.
Biedny Sawaryn z takimi obrońcami - ale ma, co chciał...
D.
D. 13.06.2018, 20:38
Zacytował Pan/i wypowiedź, która nie jest moja.

Powtórzę jeszcze raz - niech osoba, której przeszkadzają te śmieci, zbierze je do worków i zwiąże i postawi obok śmietnika. Następnie niech zadzwoni do PUKu, że na plaży jest dużo śmieci, i nikt z PUKu tego nie zabrał i żeby jak najszybciej się tym zajęli.

Na zdjęciu widać, że ktoś to przynajmniej poukładał, skoro nie ma odpowiednio dużych koszy i nikt tych śmieci nie zabiera.

To prawda, że mieszkańcy opłacają PUK poprzez podatki, ale i również prywatnie i z tego się utrzymują. I PUK częściowo sobie radzi, a zdarzają się przypadki takie jak ten, które pokazują, że jednak nie zawsze.

A skoro sobie w tym PUK nie radzi, to trzeba mu pomóc, poprzez zgłaszanie mu takich miejsc ze śmieciami, poprzez zbieranie śmieci i NIE ŚMIECENIE.

Nie wiem, co Ci odpowie pan z PUKu przez telefon, niech Pan zadzwoni, to się Pan dowie, czy Pana spławi.

Jak się zgłosi problem instytucji państowowej, to prawdopodobnie się nim zajmie; czego już sam na szczęście doświadczyłem. Oni nie wiedzą wszystkiego, wystarczy informować.
powietrze też jest nasze wspólne
powietrze też jest nasze wspólne 13.06.2018, 23:42
Trzeba informować bo to nasz obowiązek aby dbać o tę ziemię jaką mamy od Boga
absurd...
absurd... 13.06.2018, 22:17
A dlaczego jak idzie się nad jezioro trzeba zabierać według ciebie worki i sprzątać? Od tego są służby komunalne.
A poza tym – jak możesz mówić, że to nie twoja wypowiedź, jak twoja?

absurd gminnego urzędnika Dzisiaj, 12:55

"komu przeszkadzają śmieci w gminie, niech je sam zbiera"? A od czego są prezesi i urzędnicy i pracownicy od "komunalki"?

D. Dzisiaj, 20:38

Zacytował Pan/i wypowiedź, która nie jest moja.

Powtórzę jeszcze raz - niech osoba, której przeszkadzają te śmieci, zbierze je do worków i zwiąże i postawi obok śmietnika.
łowca kurwiłbów
łowca kurwiłbów 13.06.2018, 23:43
O co ciebie kaman maciusiu?
do schizofrenika
do schizofrenika 14.06.2018, 00:17
Schizofrenik nie zawsze łapie, "o co kaman", goebbelsowsko piszesz imiona małą literą?
jasne?
jasne? 14.06.2018, 01:33
Idziesz maciusiu na jezioro bo nie stać cię już na lagunę to te puste butelki po jabolach i śmieci zabierz potem po sobie ze sobą a od PUku się odwal.
to jest schizofrenia
to jest schizofrenia 14.06.2018, 07:21
idziesz sobie schizofreniku na Lagunę - sprzątnij przy okazji Łużycką i Piastów. Polecanie żeby mieszkańcy sami sprzątali rozrzucone (cudze) śmieci to schizofreniczne spojrzenie na świat!
jasne POpierdółko?
jasne POpierdółko? 14.06.2018, 12:33
Nie przekręcaj cudzych wypowiedzi maciusiu bo tylko kompromitujesz się wtedy własną głupotą. Napisałem abyś zabierał ze sobą swoje śmieci śmieciu bo gdyby każdy mieszkaniec sprzątał po sobie to nie poestawałyby takie dzikie wysypiska .

A jak już są - to tak jak radzi D- należy zawiadomić kogo trzeba np. właściciela terenu ( przypomne że nie jest to teren gminy)
wariatowi wszyscy Szabałkinami
wariatowi wszyscy Szabałkinami 14.06.2018, 13:57
Użytkowniku słów popierdółka i pasiołek - ALE TO NIE JEST ARTYKUŁ O ZABIERANIU SWOICH ŚMIECI, TYLKO O WALAJĄCYCH SIĘ ŚMIECIACH!

Więc jeśli piszesz, że te śmieci ze zdjęcia ma pozbierać Szabałkin, "bo to nie teren gminy" - to już jest wielowymiarowa schizofrenia, goebbelsiku piszący imiona małą literą...
D.
D. 13.06.2018, 22:35
Nie użyłem zwrotu "gminie" w swojej wypowiedzi.

Nie napisałem tego: "komu przeszkadzają śmieci w gminie, niech je sam zbiera".

Zacytował Pan wypowiedź, której nie napisałem.

Wracając do śmieci:
Nie napisałem, żeby każdy kto idzie nad jezioro w Wełtyniu brał ze sobą worki na śmieci:
Niech osoba, która zrobiła i wysłała Państwu zdjęcie weźmie worki i w czasie kolejnego wypoczynku najpierw powrzuca wszystkie te śmieci do worków i zadzwoni do PUK , żeby to zabrali, skoro tej osobie przeszkadzają te śmieci.

Tyle, jeśli chodzi o ten KONKRETNY przypadek.


A jeśli chodzi o innych ludzi to apeluję, aby swoje śmieci wrzucali do kosza lub swojego plecaka, lub zabierali ze sobą worek w celu zapakowania śmirci i wyrzucenia w najbliższym koszu. Apeluję o to, i sprzeciwiam się śmieceniu, którego świadkiem teraz jesteśmy.
....
.... 14.06.2018, 00:21
No przecież to jest absurd! Napisałeś D, że „komu przeszkadzają śmieci, niech je pozbiera”! A ty tłumaczysz absurdalnie, że nie napisałeś tego, co napisałeś i że nie każesz zbierać śmieci, chociaż każesz, i że nie każesz nosić na plażę worków, chociaż każesz...

D. Wczoraj, 22:35
Nie napisałem tego: "komu przeszkadzają śmieci w gminie, niech je sam zbiera".

D. Wczoraj, 20:38 niech osoba, której przeszkadzają te śmieci, zbierze je do worków i zwiąże i postawi obok śmietnika
D.
D. 14.06.2018, 08:17
Nie napisałem "komu przeszkadzają śmieci w gminie, niech je sam zbiera", tylko napisałem: "niech osoba, której przeszkadzają te śmieci, zbierze je do worków i zwiąże i postawi obok śmietnika". Między tymi zdaniami jest różnica, choćby w tym, z jakich słów się składa.

Nie pisałem, żeby WSZYSCY mieszkańcy gminy Gryfino sami zbierali. Napisałem, że ta KONKRETNA OSOBA, ktorej imię i nazwisko zna redakcja igryfino MOGŁA (gdy jechała na plażę robić zdjęcie) wziąć ze sobą worki na śmieci, powkładać te śmieci i zadzwonić do PUKu.
Z artykułu wynika, że ta czytelniczka nie bywa tam pierwszy raz; ponieważ napisała: "Dzisiaj plaża naszej młodości to zarośnięte wysypisko śmieci, z odrobiną piachu i małym dostępem do wody!". Żeby wysypisko śmieci zarosło potrzeba trochę czasu. A skoro jechała tam kolejny raz, w okolice tego wysypiska, to MOGŁA wziąć ze sobą worki, wrzucić do nich śmieci i zadzwonić do PUKu

Napisałem też później, że skoro jej te śmieci przeszkadzają, to NIECH je pozbiera przy NASTĘPNYM pobycie na plaży i zadzwoni do PUKu; a nie tylko zdjęcia robi i narzeka za pośrednictwem serwisu igryfino.


A jeśli chodzi o WSZYSTKICH mieszkańców gminy Gryfino, to APELUJĘ, a nie KAŻE o nie śmiecenie, sprzątanie śmieci po sobie. SWOICH śmieci.

APELOWAŁEM, czyli wzywałem do działania, ale nie kazałem.

Napisałem też, że CHCIAŁBYM, żeby każda osoba, której przeszkadzają jakieś śmieci wrzuciła je do kosza lub worka, a w razie konieczności zadzwoniła do PUKu. CHCIAŁBYM tego, ponieważ wtedy po kilku dniach w miejscu, gdzie mieszkają ludzie byłoby czysto. CHCIAŁBYM, żeby każda osoba sprzątała przeszkadzające jej, nie koniecznie swoje śmieci; a nie ROZKAZUJĘ.

CHCIAŁEM, czyli tylko chciałem, a nie wzywałem, czy kazałem.



ło matko!:)
ło matko!:) 14.06.2018, 08:38
Treść dokładnie ta sama, choć kilka słów innych. "Siedź cicho i nie krytykuj, bo ci samemu każą sprzątać i naprawiać".

D. Dzisiaj, 08:17 Nie napisałem "komu przeszkadzają śmieci w gminie, niech je sam zbiera", tylko napisałem: "niech osoba, której przeszkadzają te śmieci, zbierze je do worków i zwiąże i postawi obok śmietnika". Między tymi zdaniami jest różnica, choćby w tym, z jakich słów się składa.
D.
D. 14.06.2018, 15:19
Jest Pan chamski, bezczelny i udaje Pan głupiego - w związku z tym nie zamierzam kontynuować tej dyskusji.
sam jesteś chamski, bezczelny i udajesz głupiego...
sam jesteś chamski, bezczelny i udajesz głupiego... 14.06.2018, 17:23
D. - chamstwem i bezczelnością jest mówienie "niech ten, komu śmieci przeszkadzają, sam je pozbiera do przyniesionych worków" i DOPIERO POTEM niech zadzwoni do PUK - bo przecież oni czytać nie umieją, gminy nie znają.
A udawaniem głupiego to jest twierdzenie:

D. Dzisiaj, 08:17 Nie napisałem "komu przeszkadzają śmieci w gminie, niech je sam zbiera", tylko napisałem: "niech osoba, której przeszkadzają te śmieci, zbierze je do worków i zwiąże i postawi obok śmietnika".
absurdalny bełkot urzędnika?
absurdalny bełkot urzędnika? 14.06.2018, 08:31
a jezioro to nie w gminie? "niech sprzątnie komu się nie podoba"! To nakaz, a nie "apel"...

No i niby dlaczego prywatna osoba ma sprzątać CUDZE ŚMIECI?

Karnie, "bo się jej nie podobało"???

Obojętnie czy w lesie, nad jeziorem, na Piastów, w Wełtyniu, Pniewie?

Od tego są służby typu PUK. I zarządca gminy, który powinien ogarniać, co się dzieje.

Albo reagować na informacje medialne...
macius wykopany
macius wykopany 13.06.2018, 23:47
pszeciesz jak nie bendzie balaganu albo smieciuf to niebendzie pretekstu rzeby siem dowalic do burmiszczuf a mnie o to hodzi rzeby im dowalac zafsze i fszendzie tak nam dopomusz heniu i fszyscy sfienci
do schizofrenika
do schizofrenika 14.06.2018, 00:19
Jasne, „nie można czepiać się burmistrzów za brud w gminie” – tylko trzeba się czepiać zmarłego burmistrza – bo to przecież on powinien sprzątnąć w 2018 roku...
jasne?
jasne? 14.06.2018, 01:34
Trzeba się czepiać tych co brudzą - czyli ciebie maciusiu, oraz tych co nie sprzątają a są właścicielem terenu
to jest schizofrenia...
to jest schizofrenia... 14.06.2018, 07:23
"to burmistrz jest gospodarzem miasta, ludzi nie obchodzi, kto zarządza terenem" - czy jakoś tak Sawaryn tłumaczył?

A skoro wiesz, kto brudzi - widać, że schizofrenia w ataku...
kocioł
kocioł 13.06.2018, 22:52
Gminny mądralo przestań udzielać głupich rad.
macius wykopany
macius wykopany 13.06.2018, 23:48
to naprafde bardzo gupia rada rzeby ludzie niesmiecili i dbali o pszyrode
do schizofrenika
do schizofrenika 14.06.2018, 00:23
Schizofreniku - tu jest o tym, że służby komunalne nie sprzątają. A D. pisze "niech osoba, której przeszkadza pozbiera śmieci" - ma ganiać po plaży i sprzątać!!!
oni są jacyś dziwni
oni są jacyś dziwni 13.06.2018, 05:44
Nasza władza gminna za dużo razy przegrywała i za długo była w opozycji. 2018 a oni nadal żyją, jakby wyborów w 2014 nie było i nadal byli w opozycji.

Tak i tutaj - napadają na ekipę zmarłego przed rokiem burmistrza Piłata, że "to przez nich śmieci się teraz walają po plaży" i jednocześnie bronią Sawaryna "że to nie jego kompetencja, bo to teren nadleśnictwa"...

A ten schizofrenik podszywający się od iluś lat pod poprzedniego wiceburmistrza i piszący debilne teksty pełne błędów faktycznie żałośnie wygląda, gdy w oficjalnym, drukowanym w wielu egzemplarzach folderze gminnym pojawia się wydział kRZtałcenia i nikt spośród decydentów nie wyłapuje tego błędu.

Albo nikt nie czytał poza autorem, albo czytał akurat w fazie pisania dysortograficzych postów.
macius wykopany
macius wykopany 13.06.2018, 01:40
bo pszeciesz na leczenie kaca f czasie pracy najlepszy jezd brodzik na lagunie
???
??? 13.06.2018, 05:18
A na leczenie schizofrenii co ci najbardziej pomaga?
Wcielasz się w dysortografika, że już nawet oficjalne dokumenty z UMIGU wychodzą z błędami ortograficznymi...
!!
!! 12.06.2018, 15:30
Zosia
Jak artykuł przesadzony i te śmieci "dorysowane" , a tobie to nie przeszkadza, psich kup też nie widzisz, bo pewnie jeszcze nie wlazłaś na minę, no to pomykaj kobito z kubełkiem i nie będzie problemu !!
Zosia
Zosia 12.06.2018, 08:24
Trochę przesadzony ten artykuł , jestem tam często i psich odchodów nie widziałam a śmieci są przy śmietniku a ze ten jest za maly to druga sprawa.
glejt
glejt 11.06.2018, 23:50
To nie zagadka tylko wstyd dla burmistrza!

Pozostałe