Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Na Dni Cedyni królować ma muzyka disco polo – mieszkańcy kręcą nosem

  • 10.06.2018, 23:48 (aktualizacja 11.06.2018 03:30)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na Dni Cedyni królować ma muzyka disco polo – mieszkańcy kręcą nosem
-Pan Górski ma chyba nas za niewyrobionych muzycznie i najwyraźniej próbuje narzucić swoje „fascynacje” muzyczne – skarży się młody mieszkaniec Cedyni. Pierwszy raz w historii Dni Cedyni królować ma muzyka disco polo. Taką propozycję miał złożyć kierownik administracji Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Robert Górski z Chojny.

Koncertowy sobotni dzień 23 czerwca 2018 r. ma wyglądać następująco:

18.30–19.10 Występ KUBAS - gwiazda disco polo

19.15 Występ Michał Gielniak – największe przeboje

21.00 Występ ENDRJU- gwiazda disco polo

22:15 Występ COOLERS – gwiazda disco polo

23:30 Występ THE BEST OFF – covery światowych przebojów

0:15 B.QLL – gwiazda disco polo

 

Co o Dniach Cedyni mówi dyrektor Andrzej Łazowski?

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cedyniak
cedyniak 15.06.2018, 11:48
Dzisiejszy bardzo trafny komentarz również dla redaktora akora z cbc:
Współczuję tym niespełnionym, wyżywającym się na tym forum. Z tego co widzę, to od ponad miesiąca czasu pani Paluch i tylko kilka osób stara się ratować krzewy i drzewka podlewając je systematycznie. Zapytam nieśmiało dlaczego nikt z miłosników ziemi cedyńskiej na czele z prezesem, ani razu nie przyszedł pomóc ? Dlaczego ludzie, którzy wylewają tu swoje żale nie pomagają ? Dlaczego nie widać aktywności w czymkolwiek ludzi Zarzyckiego poza tym, że ciągle krytykują ? Gdzie był pan Zarzycki przez ostatnie 3 i pół roku? teraz robi się aktywny dlaczego ? W Osinowie Dolnym nie ma teraz wojen targowiskowych, kupcy spokojnie pracują, nikt nikogo nie ciąga po sądach. Chcecie to zmienić ? Wymagamy od innych wymagajmy też od siebie. :cry: :cry: :cry:
chłop z Piaska
chłop z Piaska 11.06.2018, 12:03
Wies tańczy i spiewa
kiełbasa wyborcza
kiełbasa wyborcza 11.06.2018, 12:17
Wieś to w tym domu kultury która takiej taniej rozrywki dostarcza.
znafca
znafca 11.06.2018, 10:31
To koledzy Górskiego? Bo to chyba jakaś piąta liga disco polo...
majteczki w kropeczki
majteczki w kropeczki 11.06.2018, 10:07
Poszli drogą Andrzejczykowej...
widuchowiak
widuchowiak 11.06.2018, 10:06
Wszędzie to samo populizm byle w najniższe gusta trafić i podlać to wszytko alkoholem.Żenada za publiczne pieniądze.
MAKS
MAKS 11.06.2018, 08:53
MUZYKA OK ,ALE GDZIE CI LUDZIE KIEDYŚ JAK GRAŁ ZESPÓŁ ;CEDY ;ALBO KLUBOWI TO DOPIERO BYŁA IMPREZA ,TERAZ TAM JUŻ NIE MA NIKOGO ,SZKODA .
Mirek
Mirek 11.06.2018, 07:39
A ja uważam że mieszkańcy lepiej będą się bawić przy disco polo, aniżeli przy nijakim Sławomirze. Nie czytałem na tej stronie niczego pozytywnego o gminie Cedynia. Niedobry to ptak który w swoje gniazdo robi. A może jakiś niecny pakt z diabłem???
pach
pach 11.06.2018, 10:02
Tak ma g.. popierać bo się Tomaszowi Siergiejowi taka muzyka podoba? Toż to pakt z głupotą!
polo
polo 11.06.2018, 06:27
bo to poziom dyrektorka
marian
marian 11.06.2018, 03:33
A ile kasy będzie to kosztowało?
Wandzia
Wandzia 11.06.2018, 21:48
Na pewno dużo kasy już po nazwach widze że artystòw dostarczy agencja Purzyckiego a jak wszyscy wiedzą to koleszka Tadeusza więc tanio nie będzie

Pozostałe