Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Angielska robota w angielskim parku

  • 11.06.2018, 17:41 (aktualizacja 11.06.2018 18:53)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Angielska robota w angielskim parku
Już w czwartek przed południem wysłaliśmy wiceburmistrzowi Tomaszowi Milerowi pytanie odnośnie parku miejskiego w Gryfinie. Do dziś nie mamy odpowiedzi. Zauważyliśmy, że firma wykonawcy Wiesława Furtaka zaprzestała ostatnio prace. Są utrudnienia z przejściem alejkami angielskiego parku, który był niegdyś cmentarzem.

Robota od kwietnia 2018 r. posuwa się etapami i od maja bardzo powoli. Mieszkańcy wskazują na bałagan. Władze Gryfina milczą.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ogrodnik
Ogrodnik 13.06.2018, 12:07
To przekręt za dwa miliony. Jak oni chcą robić trawniki pod tymi drzewami ? Chyba je wytną. A tak w ogóle to gdzie maja być te nowe trawniki w parku ?
Pęchniczek
Pęchniczek 13.06.2018, 12:16
Podobno trawa przyjedzie ze Stadionu Narodowego!
Ola
Ola 13.06.2018, 11:43
20 lat temu były robione te alejki (za Długoborskiego albo Urbańskiego) – i nie pamiętam, żeby wtedy taki bajzel w parku był.
Swoją drogą – czemu wymieniają DOBRE krawężniki, BARDZO RÓWNO ułożone?
Alejki też były w bardzo dobrym stanie (jak na 20 lat - przynajmniej na płaskim terenie) - zanim ich nie poniszczyły jeżdżące koparki..
Wystarczyło tam, gdzie woda wypłukała wymienić, a nie wszystkie robić od nowa.

No i można było zadbać, żeby robić to etapami - tak, żeby było wygodniej MIESZKAŃCOM korzystającym z parku, a nie firmie...
Andrzej Woźniak
Andrzej Woźniak 12.06.2018, 22:45
Zamawiam koparke
przestroga
przestroga 12.06.2018, 22:55
Zanim przyjadą po robocie w parku to tobie opadnie...
Ola
Ola 13.06.2018, 11:39
Coś ty, przecież już przerwali, bo „koparkom przeszkadzało koszenie trawy” – na dwa tygodnie. A i tak nie skosili całego parku...
Gmina dała pewnie termin do końca roku, roboty jest na miesiąc – to co się będą śpieszyć.
łokitoki
łokitoki 12.06.2018, 18:17
Jaka wycinka drzew? To ma być park bez drzew?
Luka
Luka 12.06.2018, 20:25
Chcą przerobić park na parking. Oby nie zdążyli zniszczyć parku...
Ola
Ola 13.06.2018, 11:44
Nie ma zgody na wycinkę drzew w parku!
Urzędas
Urzędas 12.06.2018, 17:58
Może będzie aneks i dopiero w grudniu po wyborach będzie wycinka.
eS
eS 12.06.2018, 16:33
Czekają aż pieniądze z płatnego parkingu się uzbierają to i robota ruszy
gminny nadzór
gminny nadzór 12.06.2018, 13:09
Czy naprawdę czekają z rozbabranym parkiem do października i chcą wycinać żywe drzewa?
Jaki czas został wyznaczony firmie na realizację?
Nie dziwię się przedsiębiorcy, że jak ma czas, to sobie ustawia prace jak mu wygodnie - pewnie na innych budowach podganiają terminy.

Ale w gminie zdecydowanie ktoś dał zbyt długi termin realizacji.

Zaczęło się w kwietniu, z parku korzystać normalnie nie można, ani iść, ani biegać, ani z wózkiem przejechać, bo wertepy i piach po kostki i rozjeżdżony park sprzętem - i końca nie widać....
slow
slow 11.06.2018, 23:48
W planie jest wycinka drzew. Drzewa moąnz wycinac dopiero w październiku. Nie ma się co spieszyć...
zła
zła 12.06.2018, 09:01
Pogięło cię człowieku. Niby mamy z tą rozpierduchą w parku czekać do pażdziernika ? Wycinka? Chyba uschniętych drzew, a te chyba mogą ciąć teraz ? zdrowe niech tylko ruszą ...
rubio
rubio 11.06.2018, 23:37
Na takie stanowisko potrzebna MERYTORYCZNA wiedza a nie jakiś gazeciarz przewodniczącego.
kłusol
kłusol 11.06.2018, 23:30
Jaki burmistrz- takie pułapki.
mhy
mhy 11.06.2018, 23:27
Szkoda już nawet kolejny raz pisać o Mega Brudnym GRyfindorze i Zapuszczonym Parku...Jaki pan tak kram...:(
ociec prać
ociec prać 11.06.2018, 23:16
Panie Miler przestań pan tą gminę kompromitować. Kończ waść wstydu oszczędź!
Pies ogrodnika
Pies ogrodnika 11.06.2018, 22:08
To nigdy nie był i nie będzie angielski park gdyż ma zupełnie inne założenia. Jak wielkim ignorantem trzeba być aby wypisywać takie brednie?
francuski piesek
francuski piesek 11.06.2018, 23:15
Ogrodnik miejski od siedmiu boleści się odezwał.
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 12.06.2018, 13:13
jak gminnym ogrodnictwem zajmuje się "pies ogrodnika" to i są efekty. I jeszcze "pies" zarzuca "ignorancję" bo to nie jest angielski park.
To żaden park nie będzie, jak tak dalej pójdzie i wytną drzewa na parking...
Parkowy
Parkowy 11.06.2018, 22:01
Zenada co tam sie dzieje a w zasadzie to nic sie tam nie dzieje jedna wielka *** i kupa kurzu przejsc nie idzie ,ale zs to za jazdym krzakiem puszki po piwach ...oczywiscie wiadomo kto je tam chowa...
tak to
tak to 11.06.2018, 23:28
Ch... du.. i kamieni kupa!
SŁUCHACZ
SŁUCHACZ 11.06.2018, 21:30
Nic tu się nie zmienia -aro- a kazde spotkanie burmistrzów zaczyna się od przypomnienia,jak to gmina była i jest zadłużona. Następnie,że burmistrz nie jest czarodziejem i z kapelusza kasy nie wyciąga, na koniec słyszymy obietnice , tylko okraszone stwierdzeniem jeszcze.".....no jak gmina w kolejnej kadencji pozyska środki z zewnątrz oczywiście , to będziemy robić...".hmmmm to jest najgorsza ekipa rządzących w historii tego miasta i nie sądzę, żeby była kolejna kadencja, zresztą pokazują to wyniki konsultacji ,a liczby nie kłamią. Pana SAWARYNA NIGDY WIĘCEJ i kwita.
Akor zjedz snickersa !
Akor zjedz snickersa ! 11.06.2018, 21:30
Redaktor Kordylasinski probuje przykleic termin "angielska robota",ktory powstal za poprzedniej wladzy miejskiej do obecnej. Slaby chwyt...Angielska robota to fuszerka i przekręty przy przetargach za czasów Henryka Piłata!
angor
angor 11.06.2018, 23:16
To pasuje jak ulał :)))))))))))))
skorumPOwani
skorumPOwani 11.06.2018, 22:09
A w szczególności to że angol zawinął rogala i nie odpalił POprzednikom umówionej działki z tego lewego zlecenia
angielska robota
angielska robota 12.06.2018, 13:16
"skorumpowani" - sugerujesz, że tu "odpalili" działkę, dlatego od kwietnia nie ma żadnej alejki gotowej? Trzeba było zawiadamiać, a nie teraz pomawiać...
aro
aro 11.06.2018, 20:41
Fajnie że coś się zmienia w Gryfińskim parku, szkoda że nie na ulicach, są tak dziurawe jezdnie i chodniki że można sobie zęby wybić i jakoś na to wladze nie mogą znaleźć czy pozyskać środków. Nie oszukujemy się Gryfino jest zaniedbanym miastem i przez to brzydko wyglądającym.
Z postoju
Z postoju 11.06.2018, 19:19
To przekręt firma ma zgarnąć dwa albo więcej milionów a jedyny widok z postoju taksówek to parkujące obok postoju dwie maszyny. Rozryli alejki aby stworzyć pozory, że coś się dzieje a to coś to zero.
Szkoda gadać
Szkoda gadać 11.06.2018, 19:10
Ale na stronie i na fejsiku to się chwalić potrafią...tym czego w rzeczywistości w terminie zrobić nie potrafią... lub nie swoimi zadaniami
Misza
Misza 11.06.2018, 18:49
Z robotą to oni się nie spieszą.

Pozostałe