Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018

„Mistrz parkowania” zatarasował ul. Niepodległości

  • 11.06.2018, 18:08
„Mistrz parkowania” zatarasował ul. Niepodległości czytelnik igryfino
- Nie pozdrawiam pana z białego dostawczaka, który stanął jak... i zablokował drogę – napisał do nas pan Patryk i przysłał zdjęcia. Do zdarzenia doszło dzisiaj 11 czerwca 2018 r. w Gryfinie.
Pan Patryk próbował przejechać swoim audi, ale przez niefrasobliwego kierowcę dostawczaka stało się to niemożliwe. Podobny los spotkał także kilku innych kierowców. Utworzył się korek.
 
-Byliśmy poirytowani bezmyślnością kierowcy białego dostawczka. Stanąłem więc za tym autem, zrobiłem zdjęcia i razem z innymi czekaliśmy na straż miejską – opowiada nam pan Patryk.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gucio
Gucio 13.06.2018, 09:43
A jakie to ma znaczenie, ze jest z rodziny radnego Pana Kamińskiego? Uważasz, że radny ma wpływ na członów rodziny, jesteś po prostu śmieszny koleś.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.06.2018, 09:23
Przecież to bus czlonka rodziny radnego kaminskiego. Im przeciez wszystko wolno...
Kierowca
Kierowca 12.06.2018, 20:01
Z tego co widzę na zdjęciu to korek powoduję kierowca opla miejsca ma dość żeby przejechać, kierowca busa jest oczywiście idiotą utrudniając ruch innym pojazdom lecz ja na miejscu autora zdjęć zgłosiłbym się na badanie wzroku????
Proste jak drut
Proste jak drut 12.06.2018, 17:16
Gdyby nie potrzebował to by tam nie zaparkował
Iveco 7 metrów
Iveco 7 metrów 12.06.2018, 16:53
Gdyby zaparkował na parkingu nie byłoby przejazdu wcale a tak był. Widać kierowca Forda myśli w przeciwieństwie do Patryka co zrobił korek !!!
Zaoytanie o informację publiczną
Zaoytanie o informację publiczną 12.06.2018, 16:02
A ile zarabia komendant, a ile zwykły strażnik?? Kto się bardziej naraża podczas interwencji, kto patrolue miasto wspólnie
z policją?? Czy zarobki są adekwatne co do wykonywanej pracy?
Dietetyk
Dietetyk 12.06.2018, 15:53
To może radny powiatowy tam stanie bo sam chyba mundur nosi...
śmiech
śmiech 12.06.2018, 15:44
Kilka miesięcy temu na pomysł żeby było tylko kilka miejsc rotacyjnych ze znakiem a bez żadnych szlabanów urzędasy oburzały się „a kto będzie pilnował”.
No i proszę, szlaban pilnowany przez strażników.
Byłoby to samo, i bez wydatku 50 tysięcy...
Gdzie budka przed upałem gdzie inspekcja pract
Gdzie budka przed upałem gdzie inspekcja pract 12.06.2018, 14:53
Panie redaktorze teraz w tej chwili też stoi tam strażnik przy szlabanie mógłby Pan wysłać tam swojego fotoreportera aby zapytał o powód stania. Komuś pomyliła się funkcja parkingowego bez wykształcenia z funkcjonariuszem... Nie po to służą by być przy parkigu..Kto pilnuje teraz miasta?
Luna
Luna 12.06.2018, 17:18
A miasto ukradli bo nie było pilnowane?
śmiech
śmiech 12.06.2018, 15:46
Pilnują dzieciakom zabawek, żeby "roszczeniowa klientela" nie popsuła atrybutu władzy - szlabanika...
Wwzv
Wwzv 12.06.2018, 14:32
Kto tym zarządza? Wystarczy kogoś za minimalną zatrudnić, może od turystyki i informować o zabytkach, a nie o szlabanach...
blondynka
blondynka 12.06.2018, 13:28
Pan Patryk może niech zacznie jeżdzić rowerem , doskonale widac że można przejechać ale niedzielni kierowcy tak mają że gamonie na drodze .
Obserwator
Obserwator 12.06.2018, 12:17
Czy ktoś wie jaka jest rola Pana z SM który rano stał dzis pod szkabanem w parku ?
Żenada !! A pod Biedrą czy Netto źyle chleją i leją po scianach !!
Ale po co tam iść !!
Wstyd
Wstyd 12.06.2018, 14:15
To może niech stanie ten co siedzi chyba cały dzień, a może czas na zmiany niech
z ca zostanie nowym zwierzchnikiem SM???? Co tu informować zawsze będzie nowy kierowca...Nie na to powinny iść podatki...
Szlaban
Szlaban 12.06.2018, 12:41
Pan ze SM prowadzi akcję informacyjną dla zamotanych przyjezdnych z Lubanowa bo ci się gubią widząc to cudo techniki
"cud techniki" za 50 tysięcy
"cud techniki" za 50 tysięcy 12.06.2018, 13:02
Paweł, nie nazywaj "cudem techniki" biletomatu bez czytnika kart - chociaż nawet w tramwajach i autobusach już można płacić kartą.
Paweł
Paweł 12.06.2018, 17:20
A w Lubanowie są czytniki kart albo bankomat?
do Pawła
do Pawła 12.06.2018, 18:29
a to pojedź wreszcie do ukochanego a nie tkwisz w matriksie z tym swoim Lubanowem i niespełnioną miłością...
NDG
NDG 12.06.2018, 10:38
do Matki-
Ta dziewczyna tylko tam stoi, czekając na kierowcę Audii który wykombinował sobie jak nie zapłacić za parking. Pali głupa, udając oburzonego parkowaniem innych. Po zrobieniu zdjęć zapakował rodzinę do samochodu i odjechał.
88
88 12.06.2018, 10:29
Takie ciężkie auta jak to audii i dostawczak niszczą chodnik, nie wspominając o jego blokowaniu. Obaj kierowcy powinni być przykładnie ukarani. Ten odcinek Niepodległości dawno powinien być poszerzony i wyremontowany, a chodnik oddzielony od jezdni barierkami, aby piesi nie łazili po jezdni jak barany. Pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno auta stojące na tej brukowanej kocimi łbami ulicy, można było policzyć na palcach jednej ręki.
Knagulec
Knagulec 12.06.2018, 10:14
Ormowca twardą gumą przez grzbiet
Matka
Matka 12.06.2018, 09:00
Bijecie piane na faceta, że zadzwonił ma straż, a zobaczcie,że dziewczyna nie ma jak nawet przejść z wózkiem po chodniku, jest znak i przepis 1,5m dla pieszego.
hehhhh
hehhhh 12.06.2018, 10:33
Ohhh biedna mamuśka....
Jaro580
Jaro580 12.06.2018, 01:03
Zamiast poczekać, od razu dzwonią. Typowe Janusze!
Patryk KAŁ-yn
Patryk KAŁ-yn 12.06.2018, 00:56
Na zdjęciu widać że na upartego nawet bez składania lusterek dało by się przejechać, ale wolałem poczekać na ijo ijo.
kaszmir
kaszmir 12.06.2018, 09:02
Czyli był mandat. Zabolało?
Michał.K
Michał.K 12.06.2018, 00:51
"Uprzejmie donoszę" trzeba było poczekać na kierowce a nie na straż, gdzie się podziali mężczyzni którzy w spodniach mają jaja.
młynek
młynek 11.06.2018, 23:25
Temat można łatwo wyjaśnić. Brak miejsc parkingowych>parkowanie na chodniku i w konsekwencji zniszcenie -kolejne prace przy odbudowie tychże.

Pozostałe