Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Tysiąc kilometrów na rolkach. Przez Cedynię i Gryfino dla niepełnosprawnych bliźniaków przejedzie Rolki Reggae Rajd

  • 13.06.2018, 01:13 (aktualizacja 13.06.2018 01:39)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tysiąc kilometrów na rolkach. Przez Cedynię i Gryfino dla niepełnosprawnych bliźniaków przejedzie Rolki Reggae Rajd fot. Rolki Reggae Rajd 2018
18 czerwca 2018 r. przez Cedynię i 19 czerwca przez Gryfino przejeżdżać będą uczestnicy najbardziej zwariowanej akcji charytatywnej tego roku: ROLKI REGGAE RAJD. Dwójka rolkarzy przemierza 1000-kilometrową trasę, żeby pomóc w wysłaniu na terapię wzroku niepełnosprawnych bliźniaków spod Zgorzelca.

W ciągu 20 dni pokonają na rolkach trasę z Dolnego Śląska do Ostródy na Mazurach. Po drodze w każdej miejscowości będą namawiać do pomocy Stasiowi i Kubie.

 

Chcesz pomóc? Zrób przelew!
 
Fundacja Małe Serduszka
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
 
Numer konta:
ING Bank Śląski
27 1050 1575 1000 0090 3116 5732
 
wpłaty zagraniczne:
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL27105015751000009031165732
 
tytuł przelewu: "pomoc dla Stasia i Kuby"
 
 
albo
➡ wyślij SMS o treści: ROLKI
➡ na numer 7248
 
Koszt to jedyne 2,46 zł brutto (czyli już z VAT-em).
 
 
 
Oprócz wpłat na konto @Fundacja.Male.Serduszka Stasiowi, Kubie i ich mamie Dorocie, pomóc można również rzeczowo.
 
KAŻDA POMOC SIĘ LICZY! ????????
Do opieki nad chłopakami najbardziej potrzebne są:
 
➡ Pampersy lub pieluchomajtki rozmiar 6 dla Stasia
➡ Pampersy Tena rozmiar S lub Seni extra small dla Kuby
➡ Chusteczki nawilżane, chusteczki zwykłe jednorazowe w pudełku, ręczniki kuchenne papierowe
➡ Podkłady higieniczne jednorazowe
➡ Artykuły pielęgnacyjne do skóry atopowej (żele do kapieli, szampony, balsamy) dla dzieci
➡ Chemia hypoalergiczna: proszek do prania, kapsułki do prania, płyn do płukania
➡ Inhalator
➡ Pulsoksymetr
➡ Poduszka sensoryczna
➡ Duży ręcznik (największy z możliwych rozmiarów) dla Kuby
➡ Ochraniacze na materac 100x200
➡ Nieprzemakalne poszewki ochronne na kołdrę 140x200 i poduszkę 70x80
 
Pomocą rzeczową dowodzi nasza fantastyczna koordynatorka Beata Giedroyć: beata.giedroyc@maleserduszka.pl
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rolki Reggae Rajd
Rolki Reggae Rajd 13.06.2018, 13:40
Serdecznie dziękujemy!!! Pozdrawiamy Czytelników iGryfino.pl i całą redakcję!!!

Agata i Wojtek
Tylko w Gryfinie.
Tylko w Gryfinie. 13.06.2018, 11:21
Bumistrz Sewery w Gryfinie obiecał w kampanii wyborczej tańsze bilety na Lagunę a zrobił podwyżki nawet dla niepełnosprawnych. W tym roku też mają być co wynika z zapowiedzi w budżecie. Tyle są warte jego obietnice. Ale najlepszy numer to taki , że Laguna dostaje z gminy dotacje na remonty a sama posiada rok w rok olbrzymią nadwyżkę w budżecie rzędu 500 tysięcy nawet do miliona zł zależy od roku. Z tego tytułu odprowadza podatek dochodowy od osób prawnych(CIT). W ubiegłym roku dostała 120 tysięcy dotacji i tyle mniej więcej odprowadziła podatku dochodowego. To jak u Mrożka. Absurd goni absurd. Tak wygląda pomoc dla niepełnosprawnych w Gryfinie. Laguna szykuje właśnie kolejną podwyżkę cen biletów jak wynika z budżetu gminy Gryfino. I odprowadzi więcej podatku. No i dostanie dotację z gminy zamiast inwestować ze swojego. Pieniądze wyrzucone w błoto ?Nie ! To nasze pieniądze oddane rządowi PiS.
P. s. To wszystko wynika z budżetów gminy Gryfino. Zapraszam do studiowania tego dokumentu. Wychodzi na to, że gmina Gryfino ma za dużo pieniędzy i wspomaga państwo choć z ustawy samorządowej i konstytucji wynika, że powinno być odwrotnie. Ale coś w tym jest, bo ta ekipa nie ubiega się o środki unijne z RPO czy PROW.
proste i smutne
proste i smutne 13.06.2018, 18:07
Bo w Gryfinie mamy rządzących nieudaczników. Żaden z nich nie potrafi liczyć, no może tylko swoją kasę liczą dobrze. Mierni, bierni, nieudolni mentalnie i organizacyjnie.
Iwona
Iwona 13.06.2018, 10:53
Inicjatywa godna pochwały. Brawo!
krokiet
krokiet 13.06.2018, 10:26
Byle tylko nie jechali drogami powiatowymi bo jeszcze czasami mogą się pozabijać.

Pozostałe