Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018

Ulica Słoneczna wyremontowana [ZDJĘCIA]

  • 13.06.2018, 09:08
Ulica Słoneczna wyremontowana [ZDJĘCIA] fot. UG Stare Czarnowo
Zakończył się drugi etap przebudowy ulicy Słonecznej w Starym Czarnowie. Tym razem był to blisko 600-metrowy odcinek w okolicach cmentarza. Podjęte działania wynikały z kontynuacji działań zapowiedzianych jeszcze w 2017 roku przy okazji modernizacji część drogi w pobliżu kościoła i placu zabaw.

Ulica Słoneczna w Starym Czarnowie ma długość 1,3 km. Jej pełen remont władze gminy zaplanowały w dwóch etapach. Pierwszy odbył się w 2017 roku, drugi w 2018 roku.

- W roku ubiegłym przebudowaliśmy 700-metrowy odcinek ulicy Słonecznej. Jak obiecałam mieszkańcom, w tym roku modernizacji poddaliśmy drugi fragment jednej z ważniejszych ulic Starego Czarnowa, przy której oprócz domów mieści się kościół, plac zabaw i cmentarz - mówiła wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Na drodze pojawił się asfalt. Po jednej stronie, na odcinku blisko 400 metrów, powstał również chodnik. Z kolei przy cmentarzu infrastrukturę wzbogacił parking z blisko 20 miejscami postojowymi, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo na całej Słonecznej, również na odcinku przebudowanym w roku ubiegłym, wykonane zostały nowe utwardzone zjazdy do posesji. Nie zabrakło oznakowania, a dla większego bezpieczeństwa ruchu zamontowane zostało lustro.

Roboty budowlane wykonała firma Usługi Ogólnobudowlane Bobrowski Sp. z o.o. ze Szczecina. Koszt inwestycji wyniósł prawie 970 tys. zł.

Zdjęcia (20)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka ul. Słonecznej
Mieszkanka ul. Słonecznej 17.06.2018, 20:34
Dziekujemy Pani Wójt - doczekaliśmy sie porządnej ulicy Słonecznej - -za Pani rządów. Jesteśmy z PPanią - ti jest włąśnie to.
wyborca
wyborca 14.06.2018, 19:46
Skromny mieszkańcu, jak widać skromność jest ci pojęciem obcym. Ponadto, delikatnie rzecz ujmując, "niechęć" do obecnych włodarzy, która w twoim komentarzu widoczna jest na kilometr, pozbawiła cię zdrowego spojrzenia na otaczającą cię rzeczywistość. Ja rozumiem, że dany stan rzeczy ci nie odpowiada, rozumiem, że chciałbyś, żeby było inaczej, ale nie będzie. I nie zmieni tego twoja marna manipulacja i zaklinanie rzeczywistości. Do zobaczenia przy urnie wyborczej. Pomyślę o tobie przy ogłaszaniu wyników wyborów.
Skromny mieszkaniec
Skromny mieszkaniec 14.06.2018, 19:05
Buta i obrazanie mieszkancow staje sie noemalnoscia w sposobie rzadzenia obecnej jak o sobie skromnie mowi " wladzy" ja bym powiedzial bardziej skromnie ale coz ...na szczescie dla gminy wybory ....i buta ...chamstwo dla spoleczenstwa sie nie oplaci panie tzw. Wyborco....pamietaj nie masz zadnego glosu bo to nie mieszkasz
.
wyborca
wyborca 14.06.2018, 18:01
Janek i Edzio to 2 komentarze w Internecie, ale ciągle tylko 1 głos przy urnie wyborczej. Ktoś chyba niedawno wrócił z pracy po długiej podróży i postanowił leczyć swoje kompleksy na forum, co nie?
Janek
Janek 14.06.2018, 17:23
Niestety to smutne ale mnie pani marzena zawiodla! Kesiowi z Binowa plan zrobila w kilka miesiecy a reszta mieszkancow czeka juz ponad 3 lata ech....
Spostrzegawczy mieszkaniec
Spostrzegawczy mieszkaniec 14.06.2018, 10:19
Do poniżej " żal" - a no żal Cię ściska, bo przez 12 lat poprzedników - nie napisano tyle wniosków, co obecna władza przez 3,5 roku żądzenia. Pozyskano masę pieniędzy zewnętrznych i wykonano mnóstwo inwestycji / w każdej miejscowości/ bez wyjątku - gratulacje Pani Wójtowa P. Marzeno. A czytałeś "żal" nawet chcą naszą Wójtową do Gryfina na Burmistrza, ale my Jej nie oddamy.
Edzio
Edzio 14.06.2018, 17:22
Wlasnie o to chodzi ze teraz nic konkretnego nie pozyskano tylko sam samozachwyt...to smutne
żal
żal 14.06.2018, 07:12
Szkoda że te wszystkie pieniądze z naszych podatków, że nie chciało się pani wójt napisać wniosku o fofinansowanie na ten remont.
Binowiak
Binowiak 14.06.2018, 03:12
Gdzie kanaluzacja w dobropolu. Gdzie w binowie chwalipiety. Kawalek drogi z kredytu kazdy potrafi. Nieudolnosc w pozyskiwanou srodkow zewnftrznych poraza. Ale najjorsza to ta buta i arogancja wobec ludzi. Wiecej skromnosci, samozachwytu wskazane. Nie bylo zadnej dobrej zmiany !
wyborca
wyborca 13.06.2018, 23:18
Bolesnego krzyku ciąg dalszy...A włodarze jak szli, tak idą pełną parą do przodu.
uwaga
uwaga 13.06.2018, 23:27
A są o krok nad przepaścią...
wyborca
wyborca 14.06.2018, 00:16
Ale się chłopie jesienią zdziwisz...
z ulicy Słonecznej
z ulicy Słonecznej 13.06.2018, 21:24
Sam ten cały A. Ł nie potrafił zrobić sobie asfaltu obok domu i sąsiadom z ulicy , a teraz wypisuje bzdety np. o przestawianiu słupów itp. - nie pisz takich bzdetów - bo u obecenej Pani Wójtoowej - musi być wszystko dostępne na ostatni guzik -- i to mi się właśnie bardzo podoba - gratulacje Pani Marzeno kolejny raz.
jęczydusza
jęczydusza 13.06.2018, 21:42
Ał to Wojciech Konarski czy wójtowa? Czyja to droga?
Kesor
Kesor 13.06.2018, 19:54
Glupie przestawianie slupow glupie przekladanie kostki na parkingu, brak dofinansowania ot to takie grzywinskiej lubu dubu za nasze pieniadze.
Damian
Damian 13.06.2018, 20:54
Cześć Arek. Ty mój kumplu. Jak już myślę że nie możesz nic głupiego napisać, to na ciebie zawsze można liczyć. Tobie to nawet przeszkadza droga, obok twojego domu. Byś przynajmniej umył traktorek. Brudny. Rdzewieje. Jarząbku ty mój.
Mieszkaniec od urodzenia z gm . St. Czarnowo.
Mieszkaniec od urodzenia z gm . St. Czarnowo. 13.06.2018, 18:50
Do 88 - oj nie, nie - nie oddamy naszej Pani Wójtowej ze Starego Czarnowa - byłaby największ strata dla gminy i mieszkańcw. Naprawdę wiem co piszę !!!
Takie bania luki burmiszcza
Takie bania luki burmiszcza 13.06.2018, 10:55
To chyba nie ta ulica - syf z płyt betonowych w Gryfinie, którą cztery lata temu Sawaryn chciał robić mały objazd ulicy Łużyckiej. Minęły cztery lata a on tylko wstrzymał remont Łużyckiej a Słoneczna bez zmian.
88
88 13.06.2018, 10:17
Marzenie mieszkańców Pniewa i Wełtynia.
Grzywińska na burmistrza Gryfina !
Ulica Słoneczna w Gryfinie nie ma szans, aby tak wyglądać.
martyna
martyna 13.06.2018, 10:06
Stare Czarnowo pięknieje.

Pozostałe