Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

Mają pieniądze na reanimację oczyszczalni

Mają pieniądze na reanimację oczyszczalni
-Mamy przyznane dofinansowanie na modernizację oczyszczalni ścieków - pochwaliła się na dzisiejszej sesji Rady Gminy w Widuchowej wójt Anna Kusy-Kłos. Dofinansowanie wynosi ponad 2,6 mln zł. Koszt całej inwestycji to ponad 3,7 mln zł.

-Można powiedzieć, że to będzie reanimacja oczyszczalni ścieków - powiedział z kolei Zbigniew Pankiewicz, dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Widuchowej, kótry przedstawił stan ZGK.

Wójt pochwaliła się też uzyskaniem dofinansowania na drogę w Marwicach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

brzytwa
brzytwa 13.06.2018, 22:31
Tonąca brzydko sę chwyta.
ścieki
ścieki 13.06.2018, 18:59
oczyszczalnia miała być zaraz po wyborach... dopiero minęły 4 lata..
płotka
płotka 14.06.2018, 21:48
Oczyszczalnie przydomowe też już były przerabiane , a ścieki jak płynęły do rowów i jezior tak nadal płynął i śmierdzą podczas takich upałów. Szefowie Gospodarki Komunalnej się zmieniają a efektów jak nie było tak nie ma. Najwyższy czas zadbać o środowisko i kasę dla "Komunalki".
wyborca
wyborca 13.06.2018, 18:48
Brawo dla radnej Hasiuk na papierach pokazala jak A.K.K. klamie w sprawie Bulwarow Rybackich a radnym z Widuchowej ktorzy wiedzac o tym klamstwie chcieli dac jej absolutorium podziekuje suweren jesienia
Veritas
Veritas 13.06.2018, 18:06
Wójtowa bez absolutorium. Brawo radna Malik.
szeryf
szeryf 13.06.2018, 22:35
7 wspaniałych!
romcio
romcio 13.06.2018, 18:05
Jaka ta pani wójt jest ładniutka!
Pudernica
Pudernica 13.06.2018, 22:13
Szczególnie jak usunie puder.
Wolność
Wolność 13.06.2018, 16:38
Tu nie ma co reanimować. Należy zrobić gruntowną czystkę. Już tej jesieni. Do zobaczenia na wyborach.
Fabryczna
Fabryczna 13.06.2018, 12:28
A Sawaryn to tylko będzie narzekał na przestarzałą oczyszczalnię czy też wykazał inicjatywe i ze swoimi ludźmi zlożył wniosek i dostanie dofinansowanie?
pogotowie
pogotowie 13.06.2018, 12:14
A zawał kiedy był?
W Gryfinie rządzą dziady.
W Gryfinie rządzą dziady. 13.06.2018, 12:00
A Gryfino niech szybko zmieni prezesa PUK bo w mieście bród, trawy jak w parku narodowym, kurz, znów smród (skończcie z tym ograniczaniem pracy przepompowni), dziury w chodnikach i śmieci wychodzące ze śmietników, nawet koło urzędu i nikomu to nie przeszkadza. Jednym słowem zwłoki się rozkładają i stypa. Wszyscy tęsknią za nowym burmistrzem i radą. Niech już będą te wybory
P.s. Dyrektor OSiR - emeryt. Prezes PUK - 67 lat, prowadzi własną działalność gospodarczą w formie spółki, w ubiegłym roku zarobił w niej coś około 90 000 zł. Członek zarządu PUK p. Kulawiec - emeryt . W PUK dorabia do emerytury. To z BIP z oświadczeń majątkowych.
No i jak ma być dobrze jak towarzystwo ma wszystko w ….. .
gdzie jest oświadczenie majątkowe burmistrza?
gdzie jest oświadczenie majątkowe burmistrza? 13.06.2018, 12:51
Kuduk i Kulawiec mają przynajmniej opublikowane oświadczenia majątkowe w odróżnieniu do burmistrza i przewodniczącej rady. Sawaryn i Kasprzyk, gdzie są wasze oświadczenia majątkowe. Ładny dajecie przykład! Za to jest kryminał, ale co tam. Utajniacie ile żeście się dorobili na naszych podatkach???? Gdzie jest sekretarz w tej gminie???!!!
napoleońska zasada
napoleońska zasada 13.06.2018, 12:15
Bo tu chodzi aby gonić króliczka!

Pozostałe