Płonęło torfowisko

  • 7.07.2018, 19:21
  • Źródło: OSP Krajnik Dolny
Płonęło torfowisko fot. OSP Krajnik Dolny
Pożar torfowiska w miejscowości Bara (gm. Chojna) objął powierzchnię około 1 hektara. Akcja była utrudniona ze względu na stopień wysuszenia torfowiska. Działania jednostek straży pożarnej polegały na zorganizowaniu punktu poboru wody, tankowaniu samochodów gaśniczych oraz pomocy w dogaszaniu torfowiska. Przy pożarze zostały użyte dwie lance gaśnicze i kilka prądów wody w natarciu.

Akcja przeprowadzona została 6 lipca 2018 r., a zakończona ok. godziny 22:00.

Siły i środki: OSP Nawodna, OSP Chojna, OSP Trzcińsko-Zdrój, OSP Krajnik Dolny, 2x JRG Gryfino, OSP Lisie Pole, OSP Brwice.

Źródło: OSP Krajnik Dolny

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gryfinianka
gryfinianka 8.07.2018, 15:07
Toż to istny ćwok a nie mgr Jaś, ty spójrz na siebie i zacznij od siebie !
glon
glon 8.07.2018, 14:43
Będzie mniej kleszczy!Powinno się powrócić do wypalania pod kontrolą oczywiście, mniej by było boreliozy!
sikwakowy
sikwakowy 8.07.2018, 16:13
A u ciebie z głową w porządku?
Rada
Rada 8.07.2018, 08:02
Przy takiej suszy powinien być nawet zakaz wchodzenia z papierosem do lasu. I pożądane kary.
Osp
Osp 8.07.2018, 00:30
Płonie dalej
doświadczony
doświadczony 8.07.2018, 00:50
Bo to się strasznie gasi!
mgr piękny Jaś
mgr piękny Jaś 7.07.2018, 20:58
UPALNA PROŚBA DO PAN ! Panie mamy upały, więc upraszam Was, żebyście brali częściej prysznic, korzystali z kosmetyków i regularnie zmieniali bieliznę, a nie raz na tydzień, bo powiem wprost - w komunikacji miejskiej cuchnie jak wychodku, no po prostu capicie ! Również proszę o wygolenie włochów pod pachami, i w kroczu, bo to widok nieestetyczny na plażach czy basenach i drażni to moje subtelne ego ! I ostatnie - proszę do sandałów nie zakładać SKARPET, bo to wieśniactwo i prostactwo jest, podobno nawet światowej sławy projektant mody Jacyków powiedział, że to ćwoctwo i buractwo jest. Dziękuję. PS. Jako dowód na moją upalną prośbę dodam, że niedawno wróciłem z wycieczki z Turcji i muszę powiedzieć, że nawet Turczynki ładniej pachną, są zadbane i obwieszeni złotem, no po prostu złote dziewczyny. Tak że Panie - do serca moje rady i ruszajcie pod prysznic z mydełkiem w ręku, pa pa

ewa
ewa 8.07.2018, 15:24
Wy faceci pachniecie samymi fiołkami , higiena dotyczy oby płci .Myjta się ludziska , to że wam nie przeszkadza smród nie znaczy że wszyscy tak mają!!!
fiko
fiko 7.07.2018, 20:37
Susza!!!!!

Pozostałe