Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

Polityka to pasja, nie pieniądze - przekonywała posłanka Anita Czerwińska

Polityka to pasja, nie pieniądze - przekonywała posłanka Anita Czerwińska fot. TWS
-Przed wyborami jeździliśmy po kraju, by dowiedzieć się jak Polacy wyobrażają sobie swój kraj. Wracamy do tej formuły i pytamy teraz, jak rodacy widzą realizowane w Polsce wizje: politykę społeczną, rodzinną (na którą kładziemy szczególny nacisk) oraz gospodarczą. Wiele jest na nas ataków ze wszystkich stron, ale te ataki trzeba przetrwać. Nasze propozycje będą kontynuowane i przepraszamy, jeżeli coś was rozczaruje – powiedziała podczas dzisiejszego spotkania posłanka PiS Anita Czerwińska.

Posłanka omówiła propozycje premiera. Podkreśliła także programy dotyczące chronienia tradycji i kultury narodowej oraz - co na pewno ucieszy środowiska wiejskie - większego zainteresowania kulturą ludową. Anita Czerwińska wyraziła zadowolenie, że nie sprawdziły się złe prognozy opozycji dotyczące 500 + i wolnych od handlu niedziel. Podkreśliła, że do polityki powinno się iść z pasji, a nie dla pieniędzy.

Radna powiatowa dr Joanna Kostrzewa poruszyła sprawę braku personelu medycznego.

- Trzeba coś przedsięwziąć i zapobiec „ucieczkom” lekarzy za granicę. Powrócić warto również do pomocy pielęgniarskiej. Obecna sytuacja jest prawie tragiczna – mówiła dr Kostrzewa.

Poruszono również sprawę poziomu nauczania w szkołach średnich i egzaminów na wyższe uczelnie.

Członek stowarzyszenia „Salvere” ze Szczecina przekazał posłance Anicie Czerwińskiej projekt opieki nad osobami chorymi.

Spotkanie zorganizowano 7 lipca 2018 r. w siedzibie Komitetu PiS przy ul. Chrobrego w Gryfinie.

TWS

 

Spotkanie z posłanką zapowiadaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28786,na-spotkanie-z-poslanka-anita-czerwinska-zaprasza-

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (59)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

samorządowiec
samorządowiec 9.07.2018, 00:35
I to co w tytule to rzecz oczywista!
Fakt
Fakt 8.07.2018, 21:24
Pewnie z tej pasji a nie pieniędzy chronicie lenia
Schutzengel
Schutzengel 8.07.2018, 21:07
Dudarowa to nie jest czasem rodzina do byłej sekretarz Piłata, pewnie
wróciłyby stare układy, które też mają sporo za uszami.
Cały czas do koryta pchają się te same rodziny. Romanicz to człowiek Pawła Muchy, nawiedzony, oślizły gostek. Rafał Mucha będzie się bał przegranych wyborów, raczej nie wystartuje. Długoborski to już stary facet grający tylko dla siebie. Nie ma na kogo głosować. Kandydaci na burmistrza objawią się dopiero przed wyborami, żeby ludzie nie zdążyli im wyciągnąć śmierdzącej pieluchy.
Burmistrzem Gryfina powinna w końcu zostać kobieta !
Stawiam na Jolantę Witowską. Niezależna, bezpartyjna, wrażliwa uczciwa,bezpośrednia, lubiana i z praktyką samorządową.
skorpion
skorpion 9.07.2018, 17:59
Ja nie wytrzymam no lepszego dowcipu to dawno nie słyszałem :)))))))))
uprzejmie donoszę towarzyszu
uprzejmie donoszę towarzyszu 9.07.2018, 01:34
Schutzengel anioł stróż prawości i uczciwości?, czyżby ten sam, co pisywał na forum GW? - vel H56 vel 88:
"schutzengel1 27.07.05, 14:33
wywrotek było mało chyba tylko trzy, reszta to były skrzynie z przyczepami. Ja jeździłem śkodą z przyczepą a potem nową wywrotką Maz. Pamiętam jak mieliśmy w karcie wisane,ze po zjeżdzie do bazy z budowy w Policach mieliśmy w drodze powrotnej wieźć humus na Wilczą, ale po drodze były działki na Hożej na których ziemie sie opylało. Jadę ja sobie na tą działeczkę a tu mnie haltuje patrol
drogówki, dałem im w łapę na odczepnego i sobie pojechali. Kiedy zadowolony z interesu wyjeżdzałem z działek dranie zatrzymali mnie ponownie i kazali podzielić się zyskiem ze sprzedaży,kiedy im powiedziałem ,że przecież już im dałem, to mi powiedzieli ,ze druga opłata bedzie za ubezpieczanie przed czarna wołgą. Nie zarobiłem nic. Jak zaczynali budowę Książąt Pomorskich to pamietam ,ze tak ugrzązłem ,ze musiałem rozczepic zestaw aby na twardą drogeę
żuraw budowlany przeniósł auto i przyczepę. Mało ludzi pamieta ,ze piasek na budowy woziło się nie wywrotkami ale zestawami z Dobrzan, Gryżyna k/Mysliborza i Pełczyc k/Barlinka. W zimie, jak Odra zamarzła to woziło sie też z Bielinka.
"schutzengel1 27.07.05, 14:36
do służby w Policji wstąpiłem w III RP w Krakowie."
głupota nie boli
głupota nie boli 8.07.2018, 22:59
Rozważania jak u Scherlocka Holmesa.
wyborca
wyborca 8.07.2018, 22:54
Patrzcie, smutne. Schutzengel jest samotny i zazdrości innym że mają rodziny.
macius wykopany
macius wykopany 8.07.2018, 22:03
mnie tam besrurznicy bo karzden jedn burmiszcz bendzie POtszebowal takiego fahofca ot inwestycji jak ja
gorszych "fachowców od inwestycji" nie będzie...
gorszych "fachowców od inwestycji" nie będzie... 8.07.2018, 23:16
Fachowcu od inwestycji - idź do parku. Może wyrżniesz łbem na krawężnikach - zrozumiesz, co to inwestycje...
heniek
heniek 8.07.2018, 19:29
Prawo i Sprawiedliwość wygra wybory więc jestem spokojny. Idę na grilla i posłucham radia Maryja. Miłego wieczoru.

macius wykopany
macius wykopany 8.07.2018, 22:05
nigdy pszenigdy niczego niewygrajom bo ja teras muszem wygrac i POwrucic do oryta bo siem kasa z lapuwek skonczyla
Oj tak - fachowcu od łapówek...
Oj tak - fachowcu od łapówek... 8.07.2018, 23:18
Poproś tego, co ogłasza, że Sawarynowi daje forsę "na przejazdy"!

łowca inwestorów Dzisiaj, 20:44 Za moje jeździ a wam kmioty nic do tego kogo utrzymuję
skorpion
skorpion 8.07.2018, 17:57
A ten gościu co tam robi przecie on mówi bez przerwy coś innego:))
Raz jest w PiS drugi raz jest tylko sympatykiem..... A tak na prawdę z kim on trzyma to tylko on sam wie :)))) Śmieszny gostek.......
Orwel
Orwel 8.07.2018, 19:31
Polska rok 2020, rządzi PIS. Kilka miesięcy temu zainstalowali mi w domu, w każdym pokoju i łazience kamery, podłączyli też radiowęzeł Radia Maryja, z którego codziennie kilka razy nadawana jest msza i polecenia Ojca Dyrektora. Wstałem rano o 5:30, zasłałem łóżko, w łazience wycisnąłem resztkę pasty do zębów na szczoteczkę, następny przydział pasty będzie dopiero za miesiąc, więc będę musiał poszukać kredy, ostatecznie może sól wystarczy, ale ją też trzeba oszczędzać, bo jest na kartki. Ubrałem się w mundurek, taki z szarego drelichu jak kiedyś nosili wszyscy w Chinach. Każdy musi mieć przy sobie książeczkę ze złotymi myślami Świętego Lecha. Zabrali dowody osobiste i paszporty, aby nie uciec za granicę. Zresztą rok temu wywalili nas z UE i nawet do Czech trzeba stać tydzień po wizę. Stanąłem przed główną kamerą i zameldowałem gotowość do wyjścia z domu. Po paru sekundach usłyszałem trzask automatu w drzwiach wejściowych, mogłem wyjść. Na schodach spotkałem sąsiada, nie pozdrowiliśmy się, bo jest zakaz rozmów. Muszę iść prosto do pracy i nie mogę zatrzymywać się, ani wchodzić do sklepów. Mój dzień na zakupy w osiedlowym sklepie to czwartek. Wtedy za kartki i talony będę mógł kupić trochę jedzenia. Gazet nie kupuję, zlikwidowano wszystkie periodyki, zostały tylko dwa dzienniki (Nasz Dziennik i Gość Niedzielny), jeden z nich kupuję tylko dlatego, by nie okazywać niesubordynacji. Pracuję od 6:00 do 20:00. W fabryce dewocjonaliów. Robię medaliki. Kiedyś byłem inżynierem i budowałem domy. Dziś już nie ma budów, więc rada kraju przydzieliła mnie do innej pracy. Do domu też wracam tą samą drogą. Nie pozdrawiam nikogo, bo jest zakaz. Wszystkie kobiety z naszego miasta wywieźli już cztery miesiące temu do innego, żeńskiego miasta. Czasem przywożą kilka do Domu Życia, wtedy wyznaczeni mężczyźni idą je odwiedzić, ale tylko w celach prokreacyjnych, które osobiście nadzorują księża. Ja jeszcze nigdy do tej pory nie zostałem wytypowany, choć jestem zdrowy. Zlikwidowano wszystkie środki antykoncepcyjne, a za ich przemyt zza granicy sądy od razu skazują na 25 lat odsiadki. Kiedy staję pod drzwiami swojego mieszkania, melduję się do kamery i po odryglowaniu drzwi mogę wejść do środka. Jem resztki śniadania, słucham mszy i kładę się spać. Nie mam internetu, nie mam telefonu, telewizor mam, jest tylko jeden kanał ogólnokrajowy TV Trwam. Czasem udaję, że oglądam i tak zasypiam

500tys hipokryzja
500tys hipokryzja 8.07.2018, 19:00
wyborcza.pl/7,75398,23509176,3-mln-zl-za-rok-700-tys-za-nic-tak-placi-pis-zobacz-ze...
8 cze 2018 - Tak płaci PiS. Zobacz zestawienie zarobków ludzi obozu władzy ... (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta) ..... Rafał Mucha jest starszym bratem Pawła Muchy, zastępcy szefa kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy.
@
@ 8.07.2018, 18:49
A co to ciebie obchodzi, kto z kim i dlaczego !? Siebie pilnuj !!!
lanser
lanser 8.07.2018, 18:30
Nikitiński musi odejść!!!
macius wykopany
macius wykopany 8.07.2018, 22:07
i caly tercet tesz musi odejsc bo niema w grefinie miejsca dla takih co biorom piniondze kture pszeciesz muglbym wzionc ja
:):):)
:):):) 8.07.2018, 18:23
Uszatek wali w Sawaryna? Czyżby jego idol szykował przewrót?

skorpion Dzisiaj, 17:57
Raz jest w PiS drugi raz jest tylko sympatykiem..... A tak na prawdę z kim on trzyma to tylko on sam wie :)))) Śmieszny gostek.......
skorpion
skorpion 8.07.2018, 19:33
Nie wytrzymam nie broń tak tego gościa bo to już jest podejrzana sprawa ? :)))
?????
????? 8.07.2018, 20:53
Co ci zrobił Sawaryn, że teraz tak "walisz" jak niedawno broniłeś? Fakt, że Sawaryn "raz jest w PiS a raz jest tylko sympatykiem". Co więcej NAJPIERW BYŁ W PIS, POTEM SYMPATYKIEM.
A to "z kim trzyma" można zobaczyć po decyzjach kadrowych...

Ale żebyś był tak nielojalny i zapomniał, jak broniłeś jeszcze niedawno Sawaryna?
macius wykopany
macius wykopany 8.07.2018, 22:09
nigdy niebronilem sawaryna a plotki o tym rze to on mnie i kafce dal szanse zaistnienia f lokalnej POlityce morzecie miendzy bajeranckie bajki wlorzyc
...
... 8.07.2018, 23:20
Ale kto dawał a kto brał za to forsę według ciebie? A kto dał szansę zaistnieć Sawarynowi?
promil tego co było
promil tego co było 8.07.2018, 16:07
To że dwójka osób z SLD dogadali się z Sawarynem nic nie znaczy. SLD w Gryfinie obecnie nic nie znaczy. Ich po prostu nie ma!
Wyrzućmy tych handlarzy ideałami.
Wyrzućmy tych handlarzy ideałami. 8.07.2018, 18:21
Dogadanka jest taka, że SLD wesprze Seweryna do powiatu-oczywiście, że będzie też startował na burmistrza - to główny cel.. W zamian za to na liście sewerynowego GIS do powiatu będzie (załóżmy) dwóch członków z SLD. To pewnie DLT i WD . O tym, że SLD , która obecnie ma poprzeć panią tęższą (która obecnie nie cierpi SLD a cierpi Mietka) nikt w SLD nie wie i nie będzie wiedział do końca. Dwaj panowie się po cichu dogadują co do d... . Ja im nie daję żadnych szans. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki panowie. A jakie zdolności zarządcze ma obecny burmiszcz to widzimy. A pan W.D. ma SLD za naiwniaków. To prywata. Po trzykroć prywata. Wynocha z tym czymś. Może Ewa Dudar a może Piotrek Romanicz. Zobaczymy.
Zandberg
Zandberg 8.07.2018, 20:41
GLT nigdzie nie startuje bo nie ma zamiaru taplać się w tym POlitycznym goownie, a po za tym nie jest z SLD lecz z Razem
Dobrochna
Dobrochna 8.07.2018, 20:10
Szanse są zerowe na taki układ.
skorpion
skorpion 8.07.2018, 19:36
Jaki poinformowany ? :))) Kiedy ciąg dalszy ??? JUż się nie mogę doczekać :)))
??
?? 8.07.2018, 19:31
WD to Wojciech Długoborski wiceburmistrz Gryfina?
Tak tak
Tak tak 8.07.2018, 16:47
Znaczy znaczy, miękkie lądowanie niektórym zapewnią, chojeński układ władzy raczej nie przetrwa i gdzieś się będzie musiał podziać.
umbro
umbro 8.07.2018, 20:11
Długoborski będzie montował pewno ekipę do powiatu.
taka sytuacja
taka sytuacja 8.07.2018, 20:43
Przecież starostą zostanie Ewa Dudar i nikt jej w tym nie zagrozi
szok
szok 9.07.2018, 11:58
Długoborski z Sawarynem i łączyć ma ich EDLT?
żałosne
żałosne 8.07.2018, 15:27
Publika, że ho ho. Akurat jeden z uczestników, który nic nie skorzystał na polityce... hipokryzja
PiSPO jedno zło
PiSPO jedno zło 8.07.2018, 17:59
Który to ?! Mylisz się i to bardzo.
500 tys. złotych
500 tys. złotych 8.07.2018, 19:22
Zobacz oświadczenie majątkowe
88
88 8.07.2018, 14:56
Skoro mamy jedną Polskę , to dlaczego w Warszawie na dworcach kolejowych są toalety, wyremontowane perony, a w Gryfinie psy ***mi szczekają i w centrum miasta zamiast toalety publicznej od miesięcy stoi Toi Toi ? Dlaczego zamiast komunikacji miejskiej w ramach aglomeracji szczecińskiej / tak jak w Policach, mieście do niedawna mniejszym od Gryfina/ trasa do Gryfina obsługiwana jest przez autobusowy szrot z PKS, który w Niemczech już dawno został wycofany z eksploatacji z uwagi na zagrożenie życia pasażerów ? Ciekawe, co by pani posłanka Czerwińska powiedziałaby w tej sprawie, wszak to przecież władzę w Gryfinie sprawuje tak naprawdę PiS ? Nikt nie uwierzy , że w zarządach strategicznych spółek państwa PiS , zasiadają bezpartyjni albo opozycja.
https://www.sppk.pl
Tak tak
Tak tak 8.07.2018, 15:58
Sawaryn to nie PiS. Dogadany z SLD.Będą go wspierać w wyborach, źeby mieć coś później z tego. Na szczęście i tak to nic nie da, bo w Gryfinie potrzeba kogoś kto się identyfikuje z gminą a nie szuka lepszej fuchy w PGE
reklama
reklama 8.07.2018, 14:45
Frekwencja mała ale przez portal już kilka tysięcy osób się o nim dowie.
duch przeszłości
duch przeszłości 8.07.2018, 14:28
PO tym jak NSDAP doszło do władzy i rozprawiło się z opozycją i Sądami, to na takich spotkaniach z posłami w dawnym Gryfinie były tłumy. Programy partyjne i styl sprawowania władzy podobne, ale z poparciem jakoś nie wychodzi.
Dziwne plakaty tam mają
Dziwne plakaty tam mają 8.07.2018, 14:03
Co wspólnego ma mord naszych oficerów w 1940 w Katyniu z wypadkiem komunikacyjnym w lotnictwie w 2010?
maks
maks 8.07.2018, 14:02
Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę.Nie ma mężczyzn? A dlaczego tu nie ma okien? A dlaczego tu nie ma klamek?
Licznik
Licznik 8.07.2018, 13:26
To jest tam pięć czy sześć osób. Nie mogę się doliczyć bo zdjęcia są pod różnym kątem.
emeryt
emeryt 8.07.2018, 14:37
Czy tej pani poseł nie jest wstyd marnować publicznych pieniędzy na takie "spotkania" i przeloty samolotem?
Henri
Henri 8.07.2018, 12:36
Takie samo zainteresowanie było wizytą "znanych" członków PO w Chojnie.
porównanie
porównanie 8.07.2018, 12:48
Z tym, że w porównaniu z Gryfinem Chojna to wieś.
88
88 8.07.2018, 11:52
że te tłumy się tam pomieściły, to chyba cud ?
Pani warszawianka przeczytała wieśniakom z kresów zachodnich to co jej napisali asystenci, pojadła ciasteczek , przyjęła postulaty i pojechała nad morze. he,he,he
Tak to jest, jak na spotkania z wyborcami przysyła się jakiś obcy kulturowo element ze wschodniej Polski.
http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,132907,17832072,Kaplanka_kosciola_smolenskiego.html?disableRedirects=true
Casa
Casa 8.07.2018, 13:28
Samolot miała z Goleniowa.
Pp
Pp 8.07.2018, 10:02
No masakra jakie tłumy i poparcie ma PIS
Jogi
Jogi 8.07.2018, 08:16
Następna zlodziejka z pisu okradli Polskę zrujnowali zaraz dziecioroba podwyżkę dadzą emerytka też na obiecuja rydzyk złodziej wszystkich przekonywac będą nikt w te bzdety nie uwierzy już szydlo zlodziejka razem z Duda i kaczorem powinni siedzieć a za nimi cal reszta dużo ludzi nawet nie zdaje se sprawy jak okradli I okradaja Polskę zacznijcie myśleć ludzie a miler I Nikita to zerowi ludzie debile uliczni ale sami debilow wybraliśmy i złodziej do władzy i my podatnicy i ludzie co ciężko pracują będziemy płacić długie lata za nich a nawet nasze dzieci czy wnuki pozdrawiam
Fakt
Fakt 8.07.2018, 11:28
Odezwał się Jogi resortowy bękart
pytanko
pytanko 8.07.2018, 00:01
Czyli powtórzyła główne przekazy liderów PiS. To po co spotkanie skoro tego samego można wysłuchać w TVP PiS?!
Schetyna
Schetyna 8.07.2018, 07:56
Lepiej TVP pis niż anty polska szczucie tvn24
ratca
ratca 7.07.2018, 22:38
Pani posłanka powinna zatem przeprowadzić rozmowę wychowawczą o piniądzach z Milerem i Nikitińskim.
de presanci:)
de presanci:) 7.07.2018, 23:50
oni nie dadzą się "presji"...
Knagulec
Knagulec 7.07.2018, 22:37
Mnie niczego nie potrzeba, nic, prócz lasu, nic, prócz nieba,
mnie niczego nie potrzeba, starczy to, co mam.
Mam niewiele - tylko siebie wraz starą gitarę,
i tęsknotę za taborem i wędrowny szlak.

ref.:
Ach, dajcie mi gitarę, będę śpiewał wam,
a jak chcecie, to zatańczę i pojadę w świat.
Dajcie mi gitarę, z którą wiele lat
wraz z taborem objechałem niemal cały świat.

Pozostałe