Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

Pożar wybucha za pożarem. Rekordowa ilość wyjazdów

Pożar wybucha za pożarem. Rekordowa ilość wyjazdów
Strażacy w minione dni mieli ręce pełne roboty. W związku z panującą suszą odnotowuje się rekordową ilość wyjazdów strażaków. Wystarczy chwila nieuwagi lub nieodpowiedzialny czyn, by doszło do niebezpiecznych sytuacji. Co chwila wybuchają pożary traw czy zbóż. Palił się nawet kombajn.

Raport Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie

02.07.2018

Gryfino, ul. 9 Maja – usunięcie drzewa;

Pniewo – pożar traw;

Cedynia – pożar trzcinowiska;

Czelin – pożar traw;

Kłosów – pożar zboża;

Bartkowo – pożar traw;

Borzym – pożar ścierniska;

Gogolice – pożar zboża;

Mieszkowice – usunięcie gniazda os przy placu zabaw;

Stare Brynki – pożar traw;

Nowe Brynki – pożar drewna składowanego przy budynku gospodarczym;

 

03.07.2018

Piasek – pożar przybudówki stodoły;

Lubiechów Dolny – drzewo na drodze;

Banie – pożar piwnicy budynku mieszkalnego;

Gryfino – zabezpieczenie poszkodowanego do czasu przybycia karetki pogotowia;

Ranowo – pożar zboża;

Chojna – tankowanie samolotów gaśniczych;

Witnica – pożar ścierniska;

Gryfino – pomoc dla policji w otwarciu drzwi do mieszkania;

Trzcińsko Zdrój – usunięcie gniazda os z DPS;

Lubiechów Górny – pożar traw;

Lubanowo – usunięcie gniazda os znajdującego się przy ciągu komunikacyjnym; Baniewice – pożar traw;

 

04.07.2018

Chojna/Rosnowo – kolizja samochodu osobowego marki Toyota;

Sobieradz przy S3 – pożar młodnika;

Gogolice – pożar zboża;

Bielinek – pożar traw;

Cedynia – pożar traw;

Nawodna – pożar traw;

Brwice – pożar traw;

Lisie Pole – pożar traw;

Przyjezierze – pożar ścierniska;

Nawodna – dogaszanie pogorzeliska;

 

05.07.2018

Lisie Pole – drzewo na drodze;

Moryń – pożar traw wraz młodnikiem i wrakiem samochodu osobowego;

Przyjezierze – pożar zboża;

Moryń, ul.Lipowa - pożar traw;

Lubanowo – pożar zboża oraz ścierniska;

Gądno – pożar traw;

Szczawno – usunięcie gniazda szerszeni znajdującego się przy ciągu komunikacyjnym;

Moryń, ul.Lipowa – pożar balotów słomy;

 

06.07.2018

Bara – pożar nieużytków;

Chojna – ściernisko;

Macierz – wypadek samochodu marki VW Polo z ciągnikiem siodłowym marki Renault;

Glinna – zagrażający konar nad drogą;

Chojna/Bara – pożar nieużytków wraz z torfem;

Cedynia – pożar traw;

Lubiechów Dolny – pożar traw;

Gryfino, ul.Piastów – gniazdo os przy placu zabaw – ogrodzono taśmą ostrzegawczą;

 

07.07.2018

Nawodna/Bara – pożar torfu;

Grabowo – pożar śmieci;

Radziszewo – drzewo na drodze;

Kłodowo – usunięcie gniazda szerszeni z budynku (osoba uczulona);

 

08.07.2018

Stary Kostrzynek – balot słomy na drodze wojewódzkiej - podpalony;

Moryń – samochód osobowy marki Ford na dachu w rowie, nikogo nie było w środku;

Lubiechów Dolny – pożar traw;

Radziszewo – pożar traw;

Czelin – pożar traw;

Gądno – pożar kombajnu;

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gościu
Gościu 9.07.2018, 18:58
I wszystko na dole powiatu... norma :P
kanister
kanister 9.07.2018, 19:17
Wiadomo, tu norma musi być wyrobiona :)))))))))))))))))))
Leonardo
Leonardo 9.07.2018, 14:18
do kogut: do strażak: Jakoś karetka i policja mogą jechać tylko na stroboskopach...
Łużycka
Łużycka 9.07.2018, 12:47
A czy wy musicie nawet w nocy jeździć na sygnałach?
Gościu
Gościu 9.07.2018, 18:57
Tak musimy, takie przepisy ;)
kogut
kogut 9.07.2018, 13:15
Pomyśl trochę, a gdy cos sie stanie podczas jazdy do zdarzenia. Zapłacisz za ubezpieczenie strażaka, i gdyby doszło do zdarzenia z udziałem wozu bojowego? Będziesz tłumaczyć się prokuraturze że nie chciałeś budzić X-sińskiego? No właśnie wiec stań trochę po stronie strażaków ze robią to jedynie po to by dbać o swoje bezpieczeństwo również aby nie stworzyć dodatkowe niebezpieczeństwo na drodze, a nie po to by specjalnie budzić i wkurzać ludzi. Proponuje wrócić do ruchu drogowego, do pojęcia" pojazd uprzywilejowany"
Damian O.
Damian O. 9.07.2018, 10:26
"Strażacy mieli w minio dni pełne ręce roboty."

W "minio"? Co to znaczy?
domyślny
domyślny 9.07.2018, 10:47
Może chodzi o "minione"?
Minionek
Minionek 9.07.2018, 12:48
No!
Damian.
Damian. 9.07.2018, 12:14
"pożar traw wraz młodnikiem i wrakiem samochodu osobowego"

To zdanie też nie ma sensu: "wraz młodnikiem".
leśnik
leśnik 9.07.2018, 12:19
Sam jesteś bez sensu jak nie wiesz co to jest młodnik
Damian.
Damian. 9.07.2018, 13:27
Wiem co to jest młodnik, a w tym zdaniu nie ma przyimka prostego, dlatego nie ma ono sensu.
Damian O.
Damian O. 9.07.2018, 12:10
Jak w UMiGu zrobili literówkę na plakacie, to zrobili o tym cały artykuł... : http://www.igryfino.pl/kat-189,a,28401,do-sali-konerencyjnej-zaprasza-burmistrz-sawaryn-c.html

A sami popełniają takie błędy.
krótko i na temat
krótko i na temat 9.07.2018, 12:21
Jak widzę poprawili, a na plakacie gminy nadal błąd. I najważniejsza rzecz: oni robią to za własne pieniądze, a wy to robicie za publiczną kasę. Drobna ale niezwykle istotna różnica.
Nie kwicz tyle
Nie kwicz tyle 9.07.2018, 14:12
Tylko nie wy, bo nie jesteśmyz tobą maciusiu na per ty
"jesteśmyz" na PER TY...
"jesteśmyz" na PER TY... 9.07.2018, 17:06
Goebbelsiku - ty za to piszesz imiona małą literą. A w wydanym w nie wiadomo ilu egzemplarzach folderze gminnym był dział kRZtałcenia...
Garkotłuk
Garkotłuk 9.07.2018, 17:42
Dział się wykrztałci ale ty dalej będziesz głupi maciusiu
do fachowca od jąder...
do fachowca od jąder... 9.07.2018, 17:56
Goebbelsik pozostanie goebbelsikiem. Aż do swojego żalosnego końca...
Damian.
Damian. 9.07.2018, 13:41
Ja nie robię tego za publiczną kasę, bo nie pracuję w państwowych instutycjach, wbrew twojej insynuacji.

To, że UMiG robi to za pieniądze z dochodów własnych, subwencji i dotacji nie oznacza, że nie może popełniać nieistotnych błędów, takich jak jedna literówka na plakacie.
do Damianka
do Damianka 9.07.2018, 17:09
Damianek błędy ortograficzne urzędników biorących pensje z podatków nazywa "nieistotnymi", które "urzędnik może popełniać".

Ale ileś wpisów "poprawiających" literówki z artykułu - to widać dla niego istotne...

A publiczna kasa to nie tylko państwowe, ale i samorządowe:)
Damian.
Damian. 10.07.2018, 09:18
Daruję już sobie ocenianie waszej internetowej działalności: publikując różne paszkwile nt. obecnych władz miasta czynicie zło, po prostu zło - ciągłe wytykanie nawet najdrobniejszych lub w ogóle nie popełnianych błędów ma destrukcyjny wpływ na człowieka i mam nadzieję, że władze Gryfina tych artykułów (i anonimowych komentarzy) nie czytają.

Dziwię się, że redakcja igryfino jest w stanie zajmować się takim obrzydliwym zajęciem - wyszukiwaniem błędów i piętnowaniem oraz umożliwianiem innym obrzucaniem się błotem w komentarzach.
POla buraczane
POla buraczane 9.07.2018, 17:44
Każdy ma prawo mieć włąsne poglądy i oceny i nic ci do tego obleśny maciusiu. gdyż twoje błędy kosztowały nas dziesiątki milionów złotych
do fachowca od jąder
do fachowca od jąder 9.07.2018, 17:58
Gostku - cesarzem jesteś, że "nas kosztowały"? Lepiej policz dziesiątki milionów przetracone w tej kadencji - także na "dogadywanych" przetargach...
dobra dobra
dobra dobra 9.07.2018, 13:55
Masz optykę człowieka władzy więc nie udawaj.
sesja
sesja 9.07.2018, 14:15
Jak gada od rzeczy. Czyli np. podejrzenie o pracę w urzedznie, a on " nie pracuję w państwowych instytucjach"? A w samorządowych? Tego nie dosłyszał Takie gadanie od rzeczy jest charakterystyczne dla wiceburmistrza Nikitińskiego.
POsesja
POsesja 9.07.2018, 17:45
Coś insynuujesz kwiczący ryju?
ale która posesja?
ale która posesja? 9.07.2018, 18:00
a tobie plamka między oczami znowu wyszła, "kwiczący ryju"?
masakra
masakra 9.07.2018, 17:50
Hajdasiowy poziom niestety się znowu tu wylewa...
Lepsza rada
Lepsza rada 9.07.2018, 14:13
Masz manię prześladowczą maciusiu więc zmień leki
twoje nie skutkują?
twoje nie skutkują? 9.07.2018, 17:11
Odezwał się goebbelsik, który w każdym wpisie krytycznym wobec władzy widzi Szabałkina...
ciekawy przypadek
ciekawy przypadek 9.07.2018, 17:56
Najdziwniejsze jest to, że Andrzej H. był kiedyś zwolennikiem PO. Teraz dla niego wszystko jest PO... jechane i tak dalej itp. Co ciekawe Andrzej H. podobno przegrał w sądzie z byłym wiceburmistrzem Maciejem Sz. (może stąd te fobie). I to niejednokrotnie. A co ciekawe Maciej Sz. już od 4 latnie jest w PO, a Andrzejowi H skojarzenia pozostały jak widać do dziś.

Pozostałe