Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

On zwiał z miejsca wypadku. Ona… uciekła ze szpitala, kradnąc wózek inwalidzki

On zwiał z miejsca wypadku. Ona… uciekła ze szpitala, kradnąc wózek inwalidzki Fot. Policja
To co się wydarzyło, przypomina wręcz tragifarsę. Zaczęło się tragicznie. Dwóch mężczyzn i kobieta jechali samochodem osobowym marki Lancia. W pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą. Na łuku dwukierunkowej drogi nagle zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewa. Jednak kierowca (być może pod wpływem szoku) nie za bardzo przejął się stanem pasażerki. Zostawił ją w rozbitym aucie i uciekł. Podobnie zrobił jego kolega.

- Pasażerka, mieszkanka powiatu gryfińskiego, w wyniku wypadku doznała urazu kręgosłupa. Została przetransportowana do szpitala w Pyrzycach. Kierowca samochodu zbiegł z miejsca zdarzenia. W akcji poszukiwawczej użyto policyjnego psa tropiącego z przewodnikiem – poinformował portal igryfino naczelnik wydziału prewencji i ruchu drogowego asp. szt. Grzegorz Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Do wypadku doszło 7 czerwca 2018 r. ok. godz. 6 na odcinku drogi powiatowej pomiędzy Grzybnem a Strzelczynem w gm. Chojna. Jednak ostatnio w tej sprawie pojawił się nowy wątek. Dotyczy on… pasażerki.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kobieta jakoś nie może sobie przypomnieć z kim jechała owego feralnego dnia. Nie jest w stanie wskazać kierowcy, który zwiał z miejsca wypadku i zostawił ją w aucie.

To jeszcze nie wszystko. Wygląda na to, że ta para wyjątkowo się dobrała. Julia R. uciekła bowiem ze szpitala, do którego ją przetransportowano z wypadku z podejrzeniem urazu kręgosłupa. I jeszcze zabrała coś na „pamiątkę”.

-Szpital Powiatowy w Pyrzycach złożył zawiadomienie, że pacjentka Julia R. uciekła ze szpitalnego oddziału, nie uiściwszy opłaty za leczenie. Kobieta nie posiadała ubezpieczenia zdrowotnego. Na dodatek przywłaszczyła sobie wózek inwalidzki – informuje redakcję igryfino sierż. szt. Marcelina Pałaszewska, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Pyrzycach.

Policja z Chojny i Pyrzyc prowadzi zatem teraz dwa postępowania: jedno w stosunku do kierowcy, drugie dotyczące pasażerki.

 

O wypadku tej oryginalnej pary napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/kat-188,a,28443,ranna-kobiete-zostawil-w-aucie-i-uciekl.html

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

_
_ 11.07.2018, 11:06
Dziwek, złodziejek i pijaków nie brakuje na wsiach.
ze wsi
ze wsi 11.07.2018, 11:25
Czyli w Gryfinie?
pyt
pyt 10.07.2018, 07:47
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli.
brunet
brunet 10.07.2018, 01:02
Chciałbym zobaczyć tą ucieczkę na wózku inwalidzkim.
Gumowiec i Knagulec
Gumowiec i Knagulec 9.07.2018, 21:34
Poszedłem z małą na molo
Pełna saszeta, relaks full, uderzam solo.
Uraczyłem małą zimną Coca-Colą,
A ona mnie mentolowym Marlboro.
Zgrywam ekspert, ekspert gentleman'a.
Polecę wierszem, pełen czad - tak jest - wena.
Teraz na serio mam Ci coś do powiedzenia,
W moim Ritmo na tylnych siedzeniach.

- Będę brał cię!
- Gdzie?
- W aucie!
- Mnie?
- Cię!
- Eee...
- Ehe.

- Będę brał cię!
- Gdzie?
- W aucie!
- Mnie?
- Cię!
- W aucie?
- Ehe.
słabizna
słabizna 9.07.2018, 20:50
co to za tytuł: zwiał???? tak sie nie pisze
sławek
sławek 9.07.2018, 22:01
Zazdrośnik z konkurencji :):):)
grypa
grypa 9.07.2018, 20:09
Teraz policja powinna się dowiedzieć kto z kim śpi i wszystko jasne ;)
juras
juras 9.07.2018, 19:55
Co za giganci!
big
big 9.07.2018, 19:50
Dobra komedię by można nakręcić.

Pozostałe