Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018

Nożownikowi z gminy Gryfino grozi dożywocie. Próbował zabić dwie osoby

  • 19.07.2018, 09:46 (aktualizacja 19.07.2018 11:30)
Nożownikowi z gminy Gryfino grozi dożywocie. Próbował zabić dwie osoby fot. Policja
- Sąd Rejonowy w Gryfinie przychylił się do wniosku prokuratora i wczoraj 18 lipca 2018 r. wobec podejrzanego o usiłowanie zabójstwa dwóch osób zastosowany został tymczasowy areszt na 3 miesiące. Za usiłowanie morderstwa mieszkańcowi jednej z miejscowości w gminie Gryfino grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności – informuje dzisiaj redakcję igryfino Joanna Biranowska-Sochalska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Gryfinie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w dniu 17 lipca 2018 r. podejrzany uczestniczył w spotkaniu towarzyskim, w którym udział brali również pokrzywdzeni mężczyźni. W pewnym momencie między sprawcą, a pokrzywdzonymi doszło do sprzeczki, w trakcie której podejrzany zaatakował mężczyzn trzymanym w dłoni nożem kuchennym, zadając jednemu z pokrzywdzonych cios w okolice klatki piersiowej, a drugiego raniąc w szyję.

W wyniku działań funkcjonariuszy Policji sprawca został zatrzymany. Następnie w oparciu o zgromadzone dowody, prokurator ogłosił podejrzanemu zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa obu pokrzywdzonych mężczyzn.

Po przedstawieniu zarzutów prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec sprawcy tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Wniosek ten został w całości uwzględniony przez sąd.

Za zarzucane podejrzanemu czyny z art. 13 § 1 kk w zw. z art. 148 § 1 kk grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności – informuje prokurator Joanna Biranowska-Sochalska.

 

O tym dramatycznym wydarzeniu w Sobiemyślu napisaliśmy jako pierwsi tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28913,dzgnal-nozem-brata-i-jego-kolege-poszlo-o-dziewczy 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

To jest banda i pedofil zgwalcil dzieczyne na swoim ogrudku po*** szmacisz zycze mu smierci
To jest banda i pedofil zgwalcil dzieczyne na swoim ogrudku po*** szmacisz zycze mu smierci 20.07.2018, 17:15
To jest banda i pedofil zgwalcil dzieczyne na swoim ogrudku po*** szmacisz zycze mu smierci
Hahh
Hahh 21.07.2018, 07:31
Chyba piszesz o kimś innym . Jestem mieszkańcem tej wsi i pierwszy raz słyszę o jakims niby gwałcie ... Nie było żadnego gwałtu nawet na Sobiemyślu
mieszkanka
mieszkanka 19.07.2018, 22:29
zgadzam sie z toba obywatelu kolo mnie tez mieszka patologia i policja a zwlaszcza dzielnicoy nie reaguja na te prowokacje ze strony tej patologi tylko jest po ich stronie a ty niemasz prawa sie nawed bronic a wiesz czemu bo moj sasiad ma znajomosci dopiero jak dojdzie do tragedi to moze sie obudzi policja
Więzienny
Więzienny 19.07.2018, 20:42
Kolejny patus alkoholik walący w nochal wyeliminowany ze społeczeństwa!
krótko i na temat
krótko i na temat 19.07.2018, 20:48
Nie znasz sprawy nie wypowiadaj się!
Ruda
Ruda 19.07.2018, 19:54
Do wszystkich ,którzy oceniają tego chłopaka: nic o nim nie wiecie, nawet go nie znacie, a ja i owszem od pieluchy. Guma, śmierć?! Gorzej Wam ludzie....
Leon
Leon 19.07.2018, 19:50
Mało? Przecież to była próba zabójstwa!
JA
JA 19.07.2018, 20:40
i to dwóch osób !
kol.
kol. 19.07.2018, 19:39
Jeszcze się wybroni. Zobaczycie!
Obywatel
Obywatel 19.07.2018, 17:14
Uniewinnic go powinni, ewidentnie z calej histori wynika ze sie bronil. Dwaj bracia go zaatakowali i bili, najpierw uciszyl jednego pozniej drugi po zadaniu oskarzonemu paru ciosow, rowniez sie nadzial na noz. Kazdy z nas kto ma honor i nie chcial by byc polamany przez patologie, by tak zareagowal.
Lxl
Lxl 19.07.2018, 20:43
Co ty pier****sz?
Stefan
Stefan 19.07.2018, 20:09
Nie dwaj bracia tylko brat bratu kose ożenił i drugą kuzynowi
obcy
obcy 19.07.2018, 16:39
A trem ćwok od gumowania dalej idź do lekarza póki jeszcze możesz chodzić i może nie jest jeszcze za późno
Gumowiec
Gumowiec 19.07.2018, 18:08
Zaraz dostaniesz gumą po łbie ćwoku
Gumowiec
Gumowiec 19.07.2018, 13:30
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komendzie może uratować ten kraj. Ja wciąż postuluję - przegumować całą Polskę - od morza do Tatr. Każdy Polak/Polka musi poznać smak gumy. Guma czyni cuda. ... Tylko Dobra Guma.
Ss
Ss 19.07.2018, 20:11
No to ***laj się gumą kto ci broni pajacu
Anonim
Anonim 19.07.2018, 12:22
Miejmy nadzieję, że otrzyma najbardziej surowy wymiar kary.
WYJADACZ
WYJADACZ 19.07.2018, 12:19
Eeee tam.. Dostanie oewnie 8-10lat. Wyjdzie po 5 za dobre sprawowanie. Zemsci się na ofiarach, niekoniecznie na tych ktorych nie udało mu się zabić. Zgwałci jakies dziecko, noo moze jakas kobiete. Psychika jednak po "wakacjach" bedzie spaczona. Trafi za to do psychiatryka. My bedziemy go utrzymywac a władza nasza bedzie nabijac statystyki drobnymi złodziejami i "dillerami" posiadającyni "sztukę" palenia. Od to cała filozofia, jak wyłapią same grube ryby to co potem beda robic?!
sylwia
sylwia 19.07.2018, 11:34
Młody chłopak i tak sobie zniszczyć życie :(
blekot
blekot 19.07.2018, 19:50
Młody ale jak widać niebezpieczny dla otoczenia.
kompresja
kompresja 19.07.2018, 12:11
Bydle nie człowiek. Powinien zapiepszać w kamieniołomach do końca życia a nie z moich podatków utrzymywać bydlaka
Zwykły człowiek.
Zwykły człowiek. 19.07.2018, 11:44
Bandzior.

Pozostałe