Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Wyznaczono nagrodę za pomoc w ujęciu włamywaczy

  • 30.07.2018, 12:25 (aktualizacja 30.07.2018 13:33)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wyznaczono nagrodę za pomoc w ujęciu włamywaczy fot. CHRISTO MARE YACHTING
-W nocy dwukrotnie próbowano włamać się do naszego przedsiębiorstwa. Pierwsza próba miała miejsce w sobotę 28 lipca 2018 r. ok. godz. 23. Ktoś próbował dostać się do biura. Nie spodziewał się jednak, że szef będzie tak długo pracował. To on, słysząc hałas, przepłoszył rabusia. Jednak na tym się nie skończyło – opowiada nam jedna z pracownic znanej firmy w Pniewie koło Gryfina.

-Tej samej nocy z soboty na niedzielę (28/29 lipca 2018) doszło do kolejnego włamania. Tym razem rabusie dostali się do hali produkcyjnej. Wynieśli kilka elektronarzędzi. Zawiadomiliśmy policję – informuje nas nasza rozmówczyni.

Christo Mare Yachting Sp. z o.o. w Pniewie zajmuje się budową, wyposażeniem i remontem statków. Mienia strzeże tam m.in. firma ochroniarska. Jednak mimo tego w okresie ostatnich 2-3 miesięcy na terenie zakładu doszło do kliku włamań i kradzieży. Łupem złodziei padają głównie elektronarzędzia.

-W porozumieniu z policją zdecydowaliśmy się wyznaczyć 5 000 zł nagrody za pomoc w ujęciu włamywaczy. Prosimy informować Komendę Powiatową Policji w Gryfinie albo dzwonić do naszej firmy pod nr telefonu 91 416 92 34. Informatorom zapewniamy anonimowość – mówi redakcji igryfino Krzysztof Socha, prezes zarządu Christo Mare Yachting Sp. z o.o. w Pniewie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

afik
afik 2.08.2018, 22:46
Podobno namierzyli tego złodziejskiego gnoja...
atsumori.pl
atsumori.pl 2.08.2018, 22:42
taki budynek, tyle kasy i zadnego alarmu ani monitoringu? Ochrona tez pewnie po taniosci skladala sie z inwalidów samych....
Może
Może 30.07.2018, 16:34
To pewnie Ekipa Silnego Byka z Sobieradza
mundek
mundek 30.07.2018, 20:52
Nieee..... Myślę że to miejscowi.Na pewno to ekipa trzepniętego Heńka.Przerzucili się z krasnali ogrodowych na elektronarzędzia.
Tak jakoś czuję
Tak jakoś czuję 30.07.2018, 14:39
Ja stawiam na ekipę spod NETTO. Sprawdził bym nowo przyjętych i nowo zwolnionych i tych co brali ostatnio wypłaty gotówkowe z kasy bo nie mają konta.
!!!
!!! 30.07.2018, 14:45
I ich kolesi.
śmieciówka na czarno
śmieciówka na czarno 30.07.2018, 13:55
Wystarczy ludziom uczciwie płacić a nie będą musieli nocami przychodzić po wyrównanie
Wolność
Wolność 30.07.2018, 18:55
Co tzn uczciwie lub godnie? Jeśli zawiera się umowę na konkretną stawkę za godzinę czy za wykonanie określonej pracy, to robi się i nie marudzi, że jest źle. A jak się nie podoba, to się negocjuje lub idzie do konkurencji. Proste jak budowa cepa. Uczciwie tyle, co w umowie. Godnie, to zależy. Każdy ma inną godność $$$.
Bb
Bb 30.07.2018, 13:46
Z sobieradza ekipa
gargol
gargol 30.07.2018, 13:37
Łapska takim złodziejom obcinać to by się nauczyli
Wolność
Wolność 30.07.2018, 19:01
Nie mieli by sposobu, jak kraść. I od razu byłoby wiadomo, kto jest złodziejem. Ale u nas rządzą prawa człowieka, a przestępca śmieje się ofierze w twarz i jeszcze za jego podatki jest utrzymywany.
Niemniej jednak należy pochwalić tu za dobrze wykonaną pracę, bez żadnej wpadki, jeszcze. Widać, że byli to fachowcy w swojej dziedzienie. Ponieważ złodziej, to taż zawód, który daje utrzymanie.

Pozostałe