Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Śmiertelny wypadek. Dziecko wypadło z okna

  • 2.08.2018, 19:18 (aktualizacja 02.08.2018 22:13)
Śmiertelny wypadek. Dziecko wypadło z okna
Do tragedii doszło dzisiaj 2 sierpnia 2018 r. ok. godz. 18. Dwuletnie dziecko wypadło z okna piętrowej kamienicy. Rodzice są w szoku.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, do siedziby Pogotowia Ratunkowego w Chojnie matka przyniosła swoje 2-letnie dziecko. Nie dawało oznak życia. Pomimo natychmiast podjętej próby reanimacji, dziecka nie udało się uratować.

Rodzice byli trzeźwi. W tej chwili są pod opieką psychologa.

Do dramatu doszło w Chojnie przy ul. Demokracji. 

Na miejscu są policja i prokurator.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Magda
Magda 5.08.2018, 20:52
Straszna tragedia... Współczucie dla rodziny... Domyślam się co przeżywacie...
Iagre
Iagre 4.08.2018, 18:49
Domyślam się że chodzi o budynek 1 lub 3. Gdy byłem mały bywałem w obu tych budynkach (głównie w 1) i pamiętam że w celu zabezpieczenia mnie przed samowolnym wychodzeniem na schody byłem zapięty w puszorkach (uprząż dla małych dzieci podobna do spadochronowej) przymocowanych bardzo mocnym sznurkiem do bardzo ciężkiego stołu. Kiedy trochę podrosłem, to w budynku 3 urodziła się dziewczynka. Kiedy stała sie zdolna do samodzielnego poruszania się, to jej rodzice zamontowali przed schodami ruchome (na zawiasach) barierki, dzięki czemu ta dziewczynka też była zabezpieczona przed samowolnym wyjściem na schody.
Michał
Michał 3.08.2018, 22:04
Straszna tragedia, żal i ból jaki nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Niech Pan Bóg ma w opiece Maleństwo i jego rodziców. Zwłaszcza rodziców, którzy będą ten ból nosić do końca bo stracili najwięcej z nas wszystkich piszących tutaj. Kto zna niech wspiera ich i modli się za tą rodzinę gdyż przeżywają niewyobrażalną dla nas tragedię. Nie powinniśmy komentować niedojrzałych wpisów, powinniśmy wielce współczuć rodzinie. Oby nigdy nikt nie przeżył czegoś podobnego. Pomódlmy się za tą małą duszyczkę.
sąsiad
sąsiad 3.08.2018, 18:57
W sumie okoliczności nie znamy...
500+
500+ 3.08.2018, 18:15
Gfdfs ty ciotowaty gimbusie
łowca troli
łowca troli 3.08.2018, 18:38
500+ i wszedłeś na jego poziom. Gratulacje!
Smutny
Smutny 3.08.2018, 11:03
Ten pacjent co dodal komentarz o jedno 500+ mniej ,pewnie sam z tego korzysta ... Degenerat i patologia gdzie masz sumienie pytam...
Sławek
Sławek 3.08.2018, 20:22
Lub, co bardziej prawdopodobne, sam jest jak to ujął, 500 plusem.
Teresa z Krzywiny
Teresa z Krzywiny 3.08.2018, 00:32
Koło poczty jest ulica Demokracji Ludowej.
Xena
Xena 2.08.2018, 23:55
Debil
grot
grot 3.08.2018, 00:35
Xena, niektórym po prostu - jak temu ponizej - brak empatii i wydaje im się, że są dowcipni.
gfdfs
gfdfs 2.08.2018, 23:48
o jedno 500 + mniej
Klaudia
Klaudia 5.08.2018, 20:43
Jesteś beszczelny/na 😡
Grześ
Grześ 3.08.2018, 18:57
Apage satanas!
Dread
Dread 3.08.2018, 13:42
Proponuję, aby admin upublicznił dane takiego "zwyrola gfdfs" przy jego wpisie... Internet nie jest anonimowy....
Pilnie
Pilnie 3.08.2018, 09:49
Admin.zablokuj wpis gfdfs jest żenujący
diagnoza
diagnoza 3.08.2018, 09:57
Przecież to zapewne skutek upałów.
K
K 3.08.2018, 00:23
O jednego debila bez szkoły wiecej. Powinni was tepic.
rem
rem 3.08.2018, 00:31
gfdfs podły jesteś.
Pilne
Pilne 3.08.2018, 09:50
Zgłoś do admina
Roksana
Roksana 2.08.2018, 22:35
Szok! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Xxx
Xxx 2.08.2018, 22:04
Bardzo mi przykro :((( sam mam dzieci w podobnym wieku i strasznie mi jest żal...
Amelka
Amelka 2.08.2018, 21:50
[**]
😢
😢 2.08.2018, 21:34
Biedne dzieciatko sama mam 17 miesiecznego synka I wiem ze takie dzieci wszedzie wejda 😢😢😢 kondolencje dla rodzicow,a ty malutki lataj z aniolami.
Irenka
Irenka 2.08.2018, 21:32
Ledwo przyszedł na ten świat a już musiał odejść...
xyz
xyz 2.08.2018, 20:55
To się pilnuje dziecka jak jajko
rodzic
rodzic 2.08.2018, 21:31
Zawsze spuścisz oko. A pewno przy dzisiejszej pogodzie otworzyli okno i do tragedii bylo niedaleko.
😢😢😢
😢😢😢 2.08.2018, 20:50
Boze lzy same cisna sie do oczu 😢😢😢😢wyrazy wspolczucia dla rodzicow....😢😢😢😢
Urszula Orszulak