Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Pojechali pociągiem nad morze i zgubili dzieci - 3-latkę i jej starszą siostrę

  • 4.08.2018, 20:30 (aktualizacja 04.08.2018 22:11)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pojechali pociągiem nad morze i zgubili dzieci - 3-latkę i jej starszą siostrę S.R. Akcja poszukiwawcza
To miała być kolejna udana wyprawa nad morze. Plan był taki aby wyjechać rano pociągiem do samego Świnoujścia i wieczorem wrócić. Tanio i dogodnie. Niestety rodzina przeżyła 3 godziny nerwówki. Wszytko przez to, że zgubiły się dwie dziewczynki.

Plaże o tej porze roku, przy tych upałach są zatłoczone. Wystarczyła chwila nieuwagi i dzieci odłączyły się od rodziców. Była to 3-latka ze starszą siostrą 11-latką. Rodzice zgłosili to natychmiast ratownikom. Poszukiwania przez rodzinę i ratowników na plaży nie przynosiły rezultatów.

Po godzinie zaginięcie zgłoszono na policję. Przez megafony na plaży i z radiowozu na promenadzie puszczano komunikaty o zaginionych dziewczynkach. Podano szczegóły ich ubioru.

Do dyżurnego policji w Świnoujściu dzwoniono z informacją, że dziewczynki były widziane, jak szły w stronę Niemiec. Dzieci całe i zdrowe zostały odnalezione. Były przy ostatnim zejściu na plażę, przy ulicy Bałtyckiej.

Do przykrego zdarzenia doszło w piątek po godzinie 14.00. Akcja poszukiwawcza trwała 3 godziny.

W razie zaginięć dzieci policja zawsze jak najszybciej mobilizuje do akcji mundurowych, gdzie zawsze szybko odnajdują zaginione dzieci. Lepiej jednak mieć swoje pociechy na oku.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Henias
Henias 5.08.2018, 12:33
W NIEDZIELĘ, W DZIEŃ ŚWIĄTECZNY i RODZINNY zaproponowałem żonie Klementynie, żeby na objad ugotowała rosuł na kurze i mielone z polędwicy wołowej z suszonymi borowikami, ale gangrena powiedziała, że nie będzie jadła jak plebs, więc wsiedliśmy w moje wypasione BMW (99 tysiency złoty) i pojechaliśmy do remonowanej restałracji na starej Warszawie. Ja zjadłem roladki z bażanta z żurawiną i szynką parmeńską, a żona jak zwykle rybę czyli pulpety krulewskie z miętusa w sosie orzechowym (bo ładna i zgrabna jest szkarlatyna) , do tego shampan francuski za 779 zł (ja nie piłem, bo śmigam BMW). Koszt objadu 1280 zł 15 zł napiwku, a więc penkło równe 1500 złoty, ale mnie stać, a Wy bidule co jedliście na NIEDZIELNY objad? No niech zgadnę - zupka szczawiowa, a że była niedziela to jajkiem?
Kelner
Kelner 6.08.2018, 07:44
15 zł napiwku ??? Zaszalałeś !!!
123
123 5.08.2018, 20:10
ŁYKACIE JAK PELIKANY HAHA
pelikan
pelikan 5.08.2018, 20:44
A co mam nie łykać jak głodny jestem!!!!!!!!!!!!!
B.P.
B.P. 5.08.2018, 14:47
Inteligentny inaczej czyli typowy DEBIL
Tradfood
Tradfood 5.08.2018, 13:53
Typowy burak z BMW
Elka
Elka 5.08.2018, 10:12
Po prostu rodzinny pech. Drugi raz już tego nie zrobią. Dobrze, że z tą młodszą 3-latką była starsza siostra. Trudno sobie wyobrazić jakby zginęła tylko młodsza.
grot
grot 4.08.2018, 23:55
Wyjazd pociągiem to bardzo dobry pomysł aby wypocząć sobie za niewielkie pieniądze. Bo noclegi i wyżywienie to strasznie zdzierają.
Bałtyk
Bałtyk 4.08.2018, 23:48
max pewno z Dubaju bo stamtąd odjeżdżają pociągi nad morze. Z przesiadką w Szczecinie oczywiscie :)
max
max 4.08.2018, 23:33
Jaka rodzina?Skąd? Z Radomia,z Gryfina ,z Dubaju? Skąd?
RODOk
RODOk 4.08.2018, 23:43
Pewno boją się RODO.
Guni
Guni 4.08.2018, 22:13
Pewnie dlatego się zgubiły, bo pojechali pociągiem. Najważniejsza informacja w tytule!
gipsar
gipsar 4.08.2018, 21:09
To na całe życie zapamiętają ten swój niefrasobliwy wyjazd.
Ilona
Ilona 4.08.2018, 20:42
Takiego małego dziecka to trzeba pilnować jak oka w głowie!

Pozostałe