Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Tragedia nad jeziorem. Utonął mężczyzna

  • 4.08.2018, 21:24 (aktualizacja 05.08.2018 16:59)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tragedia nad jeziorem. Utonął mężczyzna
Do dramatycznego zdarzenia doszło dzisiaj 4 sierpnia 2018 r. ok. godz. 19.30 nad Jeziorem Jeleńskim (gm. Chojna). Mężczyzna kąpiący się w jeziorze przy niestrzeżonej plaży, po przepłynięciu ok. 15 metrów, nagle zaczął się topić. Na pomoc mężczyźnie ruszyli plażowicze, wyciągając go z wody.

W akcji użyto śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety, pomimo podjętej akcji resuscytacyjnej mężczyzna zmarł.

Ustalono, że denat to 34-letni mieszkaniec gminy Chojna.

Czynności prowadzone są na miejscu pod nadzorem naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnie oraz prokuratora rejonowego z Gryfina.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cytata
cytata 6.08.2018, 11:23
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa: wczoraj w całym kraju utopiło się kolejnych 10 osób. Tragiczny bilans ostatniego weekendu to 30 utonięć.
Kirk
Kirk 5.08.2018, 16:58
I jak niekompetencja władz i nie tworzenie kąpieliska może wpłynąć na życie ludzkie....
Znam
Znam 5.08.2018, 14:14
Mieszkaniec gminy Moryń a nie Chojna...
niestety
niestety 5.08.2018, 18:02
Mieszkaniec Nieba, a nie ziemi...
mieszkaniec
mieszkaniec 5.08.2018, 13:50
Wszystkie gminy mają kąpieliska i wynika to z ustawy.....18 sierpnia 2011 r … Zarządzający obszarem wodnym Prezydent, Burmistrz Wójt powinien utworzyć miejsce strzeżone dla mieszkańców gminy. W chwili obecnej rodzina osoby która utonęła powinna pozwać Gminę Chojna za brak takiego miejsca i żądać odszkodowania.
Trzeba zadać sobie pytania czy pieniądze wynagrodzą tak ogromną stratę? Życia ludzkiego !! Wcześniej się udało kobieta która tonęła na tym samym jeziorze została zabrana helikopterem i przeżyła. Gmina bierze pieniądze na organizację Kąpieliska a nie utworzyła tego miejsca

ile osób musi jeszcze utonąć aby znalazły się środki na ratowników ??
Ratownik
Ratownik 5.08.2018, 13:33
Nie q...rwa w łóżku!!!!
Rynsztownik
Rynsztownik 5.08.2018, 12:23
Utopił się w wodzie????
widziałam
widziałam 5.08.2018, 16:57
Z wody go jeszcze wyciągneli!
Bezjak
Bezjak 5.08.2018, 11:31
A co było przyczyną że utonął?
!
! 5.08.2018, 20:08
Woda ? Co cię to interesuje plociuchu ze wsi ?
pretensja
pretensja 5.08.2018, 09:29
Burmistrz kolejny raz był głuchy na wołania i kąpieliska strzeżonego nie uruchomił. A być może można było uniknąć tej śmierci.
Robi
Robi 5.08.2018, 01:17
Na strzeżonych też się topią.
Nie na każdym przejsciu dla pieszych postawisz policjanta.
Wyrazy współlczucia dla rodziny.
wopr
wopr 5.08.2018, 00:59
Najczęstszą przyczyną utonięć nie jest alkohol tylko woda...niestety.
akordeon
akordeon 5.08.2018, 09:19
Śmierć następuje najczęściej przy połączeniu tych dwóch czynników. Plus jeszcze brawura.
Zbyszek
Zbyszek 4.08.2018, 23:59
Tak to jest z niestrzeżonymi plażami. A jutro będzie tam pusto. Nikt nie chce w takiej wodzie się kąpać...
giwera
giwera 4.08.2018, 23:47
Trzeźwy był oby, czy alkohol go utopił?
memo
memo 4.08.2018, 23:18
Gdyby władze Chojny zrobiły takie kąpielisko jak w Moryniu to niewątpliwie tej tragedii możnaby uniknąć!!!!!!!!!!!!!!
Kim
Kim 5.08.2018, 08:58
Prawda........tylko że władze Chojny mają w *** jezioro, plaże, i drogę prowadzącą do miejscowości Jelenin..........
Dagmara
Dagmara 4.08.2018, 23:10
Gmina znowu pochytrzyła kilka złotych i teraz ma śmierć na sumieniu.
kasiula
kasiula 4.08.2018, 22:51
Mili,jaki wopr,o czym Ty mówisz >???? Tam trzeba liczyć na siebie ,i tylko siebie.Tragedia ,to jest tragedia.Zacznijmy robić tam kąpielisko z prawdziwego zdarzenia.Piękne miejsce,przepiękne jezioro,są ludzie chętnie tu bywający,Dalej co ???? GMINA Chojna (nic się nie da ).Może po wyborach ,tylko ,że temu Młodemu Człowiekowi ,nic już życia nie zwróci.
Zgr
Zgr 4.08.2018, 22:43
Od 2012 jez. Jelenin upominało się kąpieliska z ratownikami i nic się nie zmienia.
Bansky
Bansky 6.08.2018, 08:43
Gmina pomost wybudowała a gmina banie kupiła sprzet dla ratownikow i stworzyla kapiwlisko. Efekty widac
porównywarka
porównywarka 6.08.2018, 11:16
I na tle Bań widać nieudolność Chojny.
Mili
Mili 4.08.2018, 22:16
A WOpr gdzie?
ona
ona 4.08.2018, 22:39
tam gdzie powinien, czyli na kąpieliskach strzeżonych ;)
Monika
Monika 4.08.2018, 22:04
Wyrazy współczucia dla najbliższych.

Pozostałe