Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018

Poszukiwana kobieta wpadła w ręce policji

  • 5.08.2018, 19:44 (aktualizacja 05.08.2018 22:26)
Poszukiwana kobieta wpadła w ręce policji
Takiej niecodziennej akcji, jaką policjanci przeprowadzili w niedzielę 5 sierpnia 2018 r. nie spodziewali się mieszkańcy ulicy Czcibora w Cedyni. Około południa przed jedną z kamieniczek podjechał policyjny radiowóz. Funkcjonariusze skierowali się do mieszkania.

Po chwili wyprowadzono młodą kobietę i kazano jej wsiąść do radiowozu.

-Czynności podjęte dzisiaj przez funkcjonariuszy polegały na zatrzymaniu osoby poszukiwanej – poinformował nas nam asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

,
, 29.08.2018, 10:19
Ale rudera, w takiej ruinie to rzeczywiście poszukiwaniu mogą się ukryć.
Linda
Linda 6.08.2018, 12:14
Bo to zła kobieta była.
ona
ona 5.08.2018, 23:29
W San Tropez to są policjanci...
Poszukiwany poszukiwana
Poszukiwany poszukiwana 5.08.2018, 23:13
Ja pracuję nad doniosłym wynalazkiem! Chodzi o potwierdzenie procentu cukru w cukrze w zależności od podziemnego promieniowania na tym terenie. Bo na przykład w jednym sklepie na półkach po rocznym leżeniu cukier ma 80% cukru w cukrze, a w drugim sklepie ma 90% cukru w cukrze, a sacharyna to ma w ogóle 500% cukru w cukrze. A dzięki mojemu wynalazkowi dojdzie do tego, że w ogóle nie trzeba będzie sadzić buraków na cukier, tyle będzie cukru w cukrze.
desperado
desperado 5.08.2018, 23:08
To aż dwa samochody policyjne przyjechały aby ją zawinąć?
szok
szok 5.08.2018, 23:02
Niezłe tam są slamsy, aż przykro patrzeć.
duran
duran 5.08.2018, 22:51
A czy to może oznaczać, że dokonała jakiegoś przestępstwa?
88
88 5.08.2018, 21:58
Jak się okazało, była poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu.
Sukces !
http://ol.ko.poznan.pl/pub/ftp/Nadzor/wspomaganie/Prawo_w_szkole_cz_I.pdf
Litar
Litar 5.08.2018, 21:01
To w tym kurniku z tyłu się schowała :)))))
kibuc
kibuc 5.08.2018, 20:53
A co to za rudery na tym zdjęciu za radiowozem?
123
123 6.08.2018, 12:04
jej dom
fine
fine 6.08.2018, 12:12
Niby ona w tych kurnikach mieszkają? Nie żartuj sobie. W każdej miejscowości są takie i w Gryfinie pewno też. Po prostu to nie używane od lat budynki gospodarcze popadające w ruinę.

Pozostałe