Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018

Wiemy, kto może zastąpić prezesa Stypę

  • 6.08.2018, 20:35
Wiemy, kto może zastąpić prezesa Stypę
Burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn zwleka z decyzją. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych nie ma prezesa. Po przejściu na emeryturę prezesa Zbigniewa Stypy przedsiębiorstwem komunalnym kieruje zarząd, nad którym kontrolę pełni Rada Nadzorcza.

W wyniku konkursu komisja wyłoniła Annę Myśko. Jest ona zatrudniona w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie jako audytor wewnętrzny. Tak wciąż podaje oficjalna strona UMiG. Natomiast w Biuletynie Informacji Publicznej PUK ostatnie informacje dotyczą ogłoszeń o konkursach na prezesa i członka zarządu…

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kuzyn
Kuzyn 7.08.2018, 15:58
Brawo Pani Aniu wiem że to dobry wybór!
u
u 7.08.2018, 22:46
Jaki kur... kuzyn??? Jak ją będziesz tak pchał, to jej zrobisz krzywdę na samym początku. Ucz się na błędach, w końcu.
Jak nic nie wiesz to burmiszczu zajrzyj do BIP>
Jak nic nie wiesz to burmiszczu zajrzyj do BIP> 7.08.2018, 14:56
Na jakiej podstawie panie Sawaryn jesteśmy od 1 lipca obciążani za wodę i ścieki. Nie macie prawa tego robić. Okradacie nas.
Do tępego cepa
Do tępego cepa 8.08.2018, 15:13
Zwykle na podstawie odczytu wodomierza maciusiu ;-)
kto się przezywa ten się tak nazywa
kto się przezywa ten się tak nazywa 8.08.2018, 15:39
odczyt "tępy cepie" to zużycie. A płatność to według taryfy:) A pisanie imion z małej litery to zły nawyk...
rada
rada 7.08.2018, 15:12
Skoro ktoś cię okrada to zgłoś do prokuratury!
Wolność
Wolność 7.08.2018, 14:07
Zamknąć i zaorać, jak nie ma pożytku.
proste i czytelne
proste i czytelne 7.08.2018, 09:56
Skoro pani Anna jest pracownikiem M. Sawaryna to wszystko w rękach burmistrza.
Pp
Pp 7.08.2018, 10:08
proste....przecież p Stypa to też człowiek ściągnięty przez Sawaryna na dwa lata przed emeryturą , takie decyzje to śmiech
czy rozpacz ?
sprostowanie:)
sprostowanie:) 7.08.2018, 10:16
sprostowanie - pan Stypa w momencie obejmowania stołka BYŁ już w wieku emerytalnym...
sprostowanie cd
sprostowanie cd 7.08.2018, 22:40
I prowadził w tym czasie własną działalność gospodarczą co było i jest karalne. Czy prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie?
Marry
Marry 7.08.2018, 09:51
Sawaryn długo ten teatr rozgrywa specjalnie. Chodzi o to aby informacje o PUK nie wypłynęły przed wyborami.
leszek
leszek 8.08.2018, 14:15
panie czary marry.a kto to cały czas kierował PUKiem czy nie znane pisowskie nazwisko MUCHA.dlaczego burmistrz miał go kryć.ceny mediów są sterowane centralnie ./trzeba czytać i słuchać/
do leszka
do leszka 8.08.2018, 15:41
oj sawaryniarzu, tobie na mózg padło - Sawaryn nie jest w PGE, za to PUKiem rządzi Mucha. No ale upal robi swoje...
po nas choćby potop?
po nas choćby potop? 7.08.2018, 10:19
Najprawdopodobniej właśnie dlatego ma zostać dyrektorem urzędniczka, żeby przypilnowała ukrycia informacji o PUK do wyborów..
bmw
bmw 8.08.2018, 15:42
wolą, żeby przed wyborami nie było zbyt głośno o "dokonaniach" ekipy Sawaryna w gminnej spółce...
macius wykopany
macius wykopany 7.08.2018, 09:41
czeba sobie jasno usfiadomic rze tylko prawdziwy fahowiec s dosfiatczeniem sfiatowym morze zbawic tego puka a nawet gmine wienc nieh mnie tu tercet POrencah caluje i sowitom oferte pszetstawia
Ładne kwiatki
Ładne kwiatki 7.08.2018, 08:22
A teraz nie działa BIP gryfiński i jak mam sprawdzić wiadomości prosto z urzędu ? Pan prezes doczekał się emerytury na ciepłej posadce i poszedł, a posprzątać nie ma komu.
tola
tola 7.08.2018, 06:20
Prezesem powinien być ktoś młody, pracowity i pomysłowy. Takiego mają w Cedyni.
mówię: niemożliwe
mówię: niemożliwe 7.08.2018, 09:46
Ale on jest z Platformy Obywatelskiej a tego by Sawaryn nie przeżył bo się podlizuje do PiS.
Ted
Ted 7.08.2018, 16:57
Nie jest z zadnej partii i. Dlatego jest dobry
Sołtys
Sołtys 7.08.2018, 04:37
Oby tylko nie ten opasły tłumok z czerwonym ryjem z Gardna bo dopiero byłoby pośmiewisko do trzymania mikrofonu i za podnóżek to pan radny się nadaje do niczego więcej
Sołtys II
Sołtys II 12.08.2018, 12:51
Pośmiewiskiem to jest twój wpis na tym forum i świadczy jak inteligentnym jesteś człowiekiem a temu Panu mógł byś ewentualnie teczkę nosić!
Nieudolny był Stypa, kulawy jeszcze gorszy.
Nieudolny był Stypa, kulawy jeszcze gorszy. 7.08.2018, 00:09
Dlatego PUK nie ma zatwierdzonych od 1 lipca cen za ścieki i za wodę. Dzięki temu nie może pobierać żadnych opłat. Stypa albo zapomniał albo mu się nie chciało albo tak naoszukiwał, że PPW Wody Polskie nie zatwierdziło ich wniosku. Jak widać nikt się tym nie przejmuje ani w PUK ani w urzędzie ani radni ani pro burmiszczowe media. Jedno jest pewne opłat nie można ustalać wstecz a ich obecny pobór to bezprawie. Te niewątpliwe dla PUK straty obciążają firmę i obecnego członka -zarządu kulawego. A za wszystko odpowiada burmiszcz. Ciekawe czy wicek już mu powiedział o kryzysie i katastrofie w PUK. A prawdę znajdziecie w BIP PUK w zakładce TARYFY.

Niezły bajzel i rozprzężenie w tym czymś panuje jak widać i co można przeczytać.
Dżoanna
Dżoanna 6.08.2018, 22:02
Po Stypie w puku wszystko Kuleje. Próbowałam się ostatnio dodzwonić w sprawie zamówienia kontenera. Głuchy telefon. Nikt nie odbierał. Po kilkunastu próbach połączenia się odebrała jakaś niesympatyczna pani i powiedziała, że teraz są urlopy i nie ma zamiaru wyręczać kolegi który jest na urlopie. Halllooo PRL już minął. Bareja zawitał do PUKU.
kabaret
kabaret 6.08.2018, 21:03
Ta pani zarządzała tylko sobą. Teraz ma poprowadzić firmę zatrudniającą ponad 100 osób? Żarty!
xxx
xxx 6.08.2018, 22:34
Przecież to nie ona będzie rządzić...
grabo
grabo 6.08.2018, 20:50
Czyli mam rozumieć że od 3 miesięcy jest jednoosobowy zarząd w postaci pana Kulawca?
Klaudia
Klaudia 8.08.2018, 08:33
Tak a coś się tobie nie podoba,? Pan Kulawiec jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie i doskonale sobie daje ,radę na stanowisku Prezesa również by sobie poradził .
Interpunkcja
Interpunkcja 8.08.2018, 15:30
Do Klaudii. Pan Kulawiec jest tak świetnym fachowcem w swojej (czyli jakiej?) dziedzinie, jak Ty fachowcem od interpunkcji. Zobacz w jakich miejscach i jakie stawiasz znaki. Jeśli takie osoby wypowiadają się na forum o czyjejś fachowości, to miej Panie w opiece pracowników puku:)
Adrian
Adrian 6.08.2018, 22:12
NIESTETY!!!!

Pozostałe